Пазаруване от H&M (23) ➤ Септември 2018

  • 74 236
  • 1 209
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 54 448
Хич не ми харесва така сайта. Да цъкаш постоянно на "още", за да видиш всичко.

Якетата изглеждат много добре, Ама на живо как са, не се знае.

# 796
  • Мнения: X
Не работи "Вид продукт". Влизам в "Ризи и блузи". Искам да разгледам "туники" от падащото меню, то ми дава отметка само на първото. Влизам в "Аксесоари", искам да видя чантите, но се активира само "Карнавално парти". Когато въведа ръчно "чанта дамска", излизат чанти, фон дьо тен-и, сенки... Мъъъка!  Tired Face Не е удобно, зарежда бавно... И тая зачеркната снимка... стига ми, че на две места пише "изчерпан", зачеркнатото ми иде в повече.

Последна редакция: нд, 23 сеп 2018, 20:03 от Анонимен

# 797
  • Мнения: 54 448
И на мен зачеркнатите артикули много грозно ми стоят. Rolling Eyes

# 798
  • Мнения: 9 706
Аз направо се стряскам като ги видя

# 799
  • Мнения: 54 448
И почти всичко вече е изчерпано от моите Любими? Как така всичко свърши?

# 800
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Моля ако някой има тази парка да сподели дали си отговаря. Или ако я е виждал наживо как изглежда и става ли за по-късна есен?

# 801
  • Мнения: X
Ау,все по-ужасен правят сайта....Нямам чак такива нерви да издържа на тази калпава и недомислена търсачка.....все по-тромаво и трудно го измислят....Трябва да разглеждам абсолютно всичките парцаля,дето искат да ни ги пробутат....

# 802
  • Мнения: 10 182
И все пак да им отбележим и едно подобрение - ако даден продукт е в кошницата и се изчерпи, дават опция да го добавиш в “любими”, а не го изтриват както преди автоматично, за да го следиш за нови наличности

# 803
  • Мнения: 54 448
Е това е плюс. Аз доста загубих, от бързане, да ги сложа в кошницата. Simple Smile

# 804
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Отзиви за този панталон тип цигара
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0573716002.html

# 805
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Махнали са и "свързаните продукти" /през телефон гледам/ и ако искаш например да си направиш комплект  бански  от долнище и горнище трябва да си пуснеш отпуска..

# 806
  • София
  • Мнения: 19 249
Не може или поне аз не мога да избера вид дрехи. С вратовръзка ли да го обличам моето дете... Joy филтърът показва само вратовръзките

# 807
  • Мнения: X
Вчера ходих до магазин на нм, търсих си дънки, но нямаше тази оферта в магазина https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0646171002.html
пише в сайта, че не е налична в магазините, но има ли все пак шанс да заредят или само онлайн ще и остане?

# 808
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Joy

# 809
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Като и гледам физиономията, не е сред нас тази мома😂

Общи условия

Активация на акаунт