Пазаруване от H&M (23) ➤ Септември 2018

  • 74 457
  • 1 209
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 55 001
Забравих да кажа, че вчера ходих в реален магазин. Нищо свястно(намалено) не намерих. Sad
Обаче видях на живо едни якета и не ми харесаха. Поне да знам, да не ги поръчвам и да ги връщам после.

Но пък имаше много жилетки за комари, различни цветове. Grinning
С ММ много се смяхме, нали той ги кръсти така. Sunglasses

# 1 111
  • Мнения: 36 935
От панталоните кой номерносиш по европейската номерация? Такъв си вземи и от дънките
Аз предпочитам тази номерация пред дънковата, по точна е
Благодаря за отговора Simple Smile
Скрит текст:
Обикновено съм М - 44.. Чудя се с тази висока талия дали не е по-добре да е по-голям...

# 1 112
  • Мнения: 48 207
44 си може би от българската, а от европейската около 38-40. Виж таблицата на х и м за панталони и имай предвид, че дрехите и са леко уголемени.

# 1 113
  • Мнения: 9 899
От панталоните кой номерносиш по европейската номерация? Такъв си вземи и от дънките
Аз предпочитам тази номерация пред дънковата, по точна е
Благодаря за отговора Simple Smile
Скрит текст:
Обикновено съм М - 44.. Чудя се с тази висока талия дали не е по-добре да е по-голям...
https://www2.hm.com/bg_bg/customer-service/sizeguide/ladies.html
Ето таблицата с размерите, най-добре го определи по твоите мерки.
А, иначе, дънки 29 отговарят на 38, 30/31 на 40. Ако са с висока талия, тогава много внимателно избирайте размера.

# 1 114
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 828
La_Valletta,  сърдечно ти благодаря. Даааа,  този баджак имах предвид. Blush

# 1 115
  • Мнения: 5 332
Лолита, за нищо Simple Smile! Сега съм леко притеснена за другите клинове, които поръчах на детето.

# 1 116
  • Пловдив
  • Мнения: 41 024
И мен ме ядосаха в реален м-н.
Не могат да проверят в системата по етикет на джинси дали имат по-големи размери Stuck Out Tongue Winking Eye
Милел,продавача,че може би ще заредят.. ? Ужас! Ядосах се и навън.

# 1 117
  • Мнения: 9 899
Последния път в реален магазин купих на трите деца по 1-2 артикула. 4 пъти се връщах, за да махат аларма. Много тъпо.

# 1 118
  • Мнения: 10 528
Струва ми се, че инфото от сайта за наличности в реалните магазини го обновяват веднъж на седмица или 10-Тина дни поне. Това е по мои наблюдения, когато проверявах информацията за полата, която видях в магазин в един размер само, а това беше обновено после поне след седмица.

# 1 119
  • Мнения: 2 660
Брех, че ме шашнаха -  на 27 изпратена, днес пристигнала.  И само няколко часа я обработваха. Големи бързаци са станали.
Чакам си зимата аз  Nature Snowman
Скрит текст:

# 1 120
  • Мнения: 9 162
Maeve, много сладък Снежко))) Супер е))
И ние днес се разходихме до мол България. Влезнахме и НМ. Няма нищо, ама нииищо. За да не съм капо си купих една тениска с възел отпред за 5 лв, Исках да видя якетата, нямаше нищо хубаво. Друга година все има някакви неща на промоция ,сега нищо няма или такива дето... бе никога така не е било. Може би в другите молове е по-добре. Май в Сердика най-добре зареждат и има винаги нещо намалено дето да хване око.
За доставките нещо се разочаровах с обиците. Мисля, че като върне някой и пак го пращат на друг. Ама , че има дефект или е повредено нещо или не се оглежда , или нарочно си пласират повредените неща. Отказаха ми шапката , после я гледам пак, значи някой връща и те пак пускат, както и други артикули.
Аз панталони не смея да купувам така , а се изкушавам. Много съм нестандартна някак май, ще взема да объркам и... Някакви панталони имаше на 80 и няколко лева гледах , тип дънки . Не бяха заредили. В уайкики същата работа. Там пък си харесах едни обувки и що не ги взех не знам, бяха ми добре за 24 лв. А тук след обновяването изобщо не виждам таблицата с размерите и ми е малко объркано , а как виждате наличност в магазина и това не разбирам. Аз цъкнах там веднъж за един артикул и ...нищо не ми се показа и не видях къде го има.

# 1 121
  • Мнения: 69 301
Наистина пращат върнати от друг неща.
Панталона чино за детето дойде с преместен ластик на колана...преместен на друго копче, стеснен тоест. Явно някой е мерил и стеснявал в кръста и го е върнал. Така ми го изпратиха...

# 1 122
  • на пистата
  • Мнения: 5 886
Брех, че ме шашнаха -  на 27 изпратена, днес пристигнала.  И само няколко часа я обработваха. Големи бързаци са станали.
Чакам си зимата аз  Nature Snowman
Скрит текст:
Може ли линк

# 1 123
  • на пистата
  • Мнения: 5 886
Наистина пращат върнати от друг неща.
Панталона чино за детето дойде с преместен ластик на колана...преместен на друго копче, стеснен тоест. Явно някой е мерил и стеснявал в кръста и го е върнал. Така ми го изпратиха...
Дааа..нашия чино дойде с навити крачоли долу

# 1 124

Общи условия

Активация на акаунт