"Това бебе иска да ме убие!"

  • 1 606
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 116
Казано честно тази случка ме разсмя! Особено репликата на Самуил!  Joy Незнам как бих реагирала!  Thinking Не ми се е случвало досега!   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 7 242
Хора всякакви... Моя бивша съученичка ми разказа как поканила наша обща позната на среща с момченцата им /набори, на около две годинки/. Неволно или нарочно, детето на познатат ударило толкова силно другото, че от носа му потекла кръв и съответно то ревнало с пълно гърло. Коментарът на майката бил " Ама, еди коя си, ти как мислиш да я карате в тоя живот, като не си научила малкия дори да се защитава"/тя вече се интересувала от каква най-ранна възраст може да запише отрочето на карате, видите ли/. Учуди ме и реакцията на съученичката ми която е била никаква, а случката ми беше разказана напълно безпристрастно. Та все се питам, аз ли не съм в час или другите, правилно ли си възпитавам детето...ей такива едни неща...
Но твоят Самуил се е държал като голям човек bowuu Браво.

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз първо ще направя забележка на детето
второ ако продължава - "деликатно" ще споделя с майката какво аз мога да направя с нейното дете ако продължава да терори моето или с нея ако тя иска да демонстрирам на малкия как мама се справя с подобна агреся и как ТОЙ да бъде агресивен

за сега сработва забележка към детето!

Дани е един от най-малките на площадката - нямам НИКАКВО намерение да следя как някой го рероризирла щото неговите родители исак т така да го възпитават!

ВСЕКИ родител поема РИСКА като възпита неправилно детето си - то да отнесе някой и др коментар /в най-добрия случай/ от друг възрастен. Ми че утре някой ще си възпита детето да УБИВА!!! Аз кво - да седя и да си трая щото така е решил онзи? Ми няма да стане-.

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ох, и мен се е случвало ....Веднъж отидохме на пясъчника, едно малко детенце, година и половина незнам дали имаше , дойде и се вкопчи зверски в косата на Йоан ......и започна да крещи....Йоан да плаче, аз да се щурам наоколо и да се чудя какво да направя, бабата на детето отначало се опита да му откопчи ръцете, а после започна  да му удря шамари и да се кара, при което онова още по- силно се разкрещя и стисна...и моето дете още по- силно писна....Ужас, щях да полудея....и незнаех какво да и  кажа после на бабата ...пък детенцето нищо не разбираше....моето го утеших, но нито го защитих, нито нищо.....Въобще..... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт