Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (78) - септември'2018

  • 113 351
  • 1 728
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 1 932
А някой успя ли да намери промоционални опаковки за тази игра?

# 1 411
  • Мнения: 2 406
добро утро, в кока кола ме няма, но бях с 1 код, продължавам да не разбирам, кодовете участват ли за следващата седмица, регистрирах 1 код и ми изписа, че участвам с 2 за следващата седмица, после пък ми дава 0 участия, да видях в правилата, че Не важат за следващато, но не мога да разбера логиката им.
В Лекси Пловдив има плакат на сушард - купуваш продукти за 5 лв теглиш скреч карта за Чадър или за нова кутия бонбони.
За първи път реших да купя маргарин и да регистрирам кас.бележка и те променили датите Laughing за теглене.
Нищо не чакам, като спечелени награди, сега се надявам на нови Laughing

# 1 412
  • София
  • Мнения: 1 488
Някой знае ли какви са размерите на касеролите, тенджерите и тавите от Кока Кола?

# 1 413
  • Мнения: 23
Здравейте! Търся кодчета за Австралия и Иран от НЛ. Разменям за два кода от Кока кола със златните капачки. Пишете ми на лични

# 1 414
  • Мнения: 780
Здравейте! Търся кодчета за Австралия и Иран от НЛ. Разменям за два кода от Кока кола със златните капачки. Пишете ми на лични
кЪДЕ МОГА ДА ВИДЯ КАКВИ МАГНИТЧЕТА ИМАМ В ПРОФИЛА НА 7777.BG

# 1 415
  • Мнения: 2 581
Здравейте! Търся кодчета за Австралия и Иран от НЛ. Разменям за два кода от Кока кола със златните капачки. Пишете ми на лични
кЪДЕ МОГА ДА ВИДЯ КАКВИ МАГНИТЧЕТА ИМАМ В ПРОФИЛА НА 7777.BG
Като влезеш в играта да регистрираш код има един ред със снимки отгоре на държавите и там пише за коя колко участия имаш. Дано разбра обяснението ми

# 1 416
  • Мнения: 1 262
Някой има ли ,който все още не си е получил наградата от Кармела -Детство мое.Спечелих топка на 10.08 и все още не съм я получила.

# 1 417
  • Мнения: 283
Здравейте! Търся кодчета за Австралия и Иран от НЛ. Разменям за два кода от Кока кола със златните капачки. Пишете ми на лични
Писах ви на лични.

# 1 418
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Здравейте! Търся кодчета за Австралия и Иран от НЛ. Разменям за два кода от Кока кола със златните капачки. Пишете ми на лични
кЪДЕ МОГА ДА ВИДЯ КАКВИ МАГНИТЧЕТА ИМАМ В ПРОФИЛА НА 7777.BG
Като влезеш в играта да регистрираш код има един ред със снимки отгоре на държавите и там пише за коя колко участия имаш. Дано разбра обяснението ми
Има бутон "виж всички". От страни на друго поле ти пише колко си събрала и колко остават да се включиш в томболата за 500лв

Игра на БГ радио
https://konkurs-bg.blogspot.com/2018/09/specheli-nagradi-deroni.html

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 10:15 от ма ко

# 1 419
  • Мнения: 107
Аз търся 4 - пъти Русия, ако някой има за размяна да ми пише на ЛС.
Днес ли очакваме тегленето на Лион?
Успех в игрите!

# 1 420
  • Мнения: 36 523
И аз чакам Лайън. Трябва да са теглили още в петък, крайно време е да обявят.

П.п. Искам Кока Кола да дават повече и по-разнообразни награди за големите шишета - тези от 1,25л. също са приемливи за мен. Пия непрекъснато, искам да играя за нещо, след като съм редовен клиент...

# 1 421
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Иронията при мен беше, че следа като намерих и последния код, който ми трябваше от магнитите, с последното въртене на колелото се падна именно тази дестинация
Имам още магнити за размяна. Кодове за кока кола не ми трябват, може за кодове от капи да разменя, защото тигана за палачинки ми е за смяна
Лайън и аз го чакам

# 1 422
  • Мнения: 107
И аз чакам Лайън. Трябва да са теглили още в петък, крайно време е да обявят.
Те всяка седмица в сряда ги теглят, дано да не се забавят заради почивния понеделник.

# 1 423
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Ей сега получих СМС и реших, че е от Еконт за играта от Милка, ама не тя. Някой още да не я получил, защото от преди 2 седмици май ги разнасят, а моята я няма. В куриера на Лео съм сигурна, както се появи нещо за мен, веднага го взима

# 1 424
  • Мнения: 1 613
На Тофифи някой знаели кога ще обявяват? Участвах миналата седмица, че ги обичаме бонбоните.

Общи условия

Активация на акаунт