Хитринки за всякакъв случай - 18

  • 64 632
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 321
Някой знае ли с какво мога трайно да залепя перли върху сребърни обици? Паднаха - били са залепени, аз пробвах с лепило тип канаколит, но не стана. Не ми се издирва бижутер и не съм сигурна дали ще ги поправи трайно. Обиците са ми подарък и ми е неудобно да питам откъде са купени.

# 46
  • Мнения: X
При нас бяха на друго място - не до стената където са всички почистващи, ами на регалите с промоционалните стоки навътре дето са. Мисля че по подобен начин си подреждат всички магазини, ако не и еднакъв.
Да, тук също бяха отделени, на отделен стелаж и всички почистващи на него бяха в промоция. Взех само магическа гъба от там и чували за смет, с аромат на лавандула. Сториха ми се изгодни.

# 47
  • Мнения: 39 051
Всеки бижутер ще ти помогне. Става бързо. От 2 останали перли направих обеци при бижутер. Той ми ги залепи. Каза, ако има има проблем- пак да му ги закарам.

# 48
  • Мнения: 2 184
В лидълските чували за смет с аромат на лавандула прибирам вълнени шалове, пуловери, мисля си, че нама да ги нападнат молци...а и миришат приятно.

# 49
  • Мнения: 39 051
О, идеално ми дойде тази информация!

# 50
  • Мнения: 577
Здравейте момичета, много полезна темичка Simple Smile Някой може ли да ми каже препарат, който става и за ламинат и за теракот. Преди имаше един на Mr. Proper и бях много доволна, но от доста време го няма вече.

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Здравейте момичета, много полезна темичка Simple Smile Някой може ли да ми каже препарат, който става и за ламинат и за теракот. Преди имаше един на Mr. Proper и бях много доволна, но от доста време го няма вече.
Напоследък мия с това
Мие добре, не оставя следи и мирише много хубаво.

# 52
  • Мнения: 577
Здравейте момичета, много полезна темичка Simple Smile Някой може ли да ми каже препарат, който става и за ламинат и за теракот. Преди имаше един на Mr. Proper и бях много доволна, но от доста време го няма вече.
Напоследък мия с това
Мие добре, не оставя следи и мирише много хубаво.


Става и за ламинат ли?

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Да. Нищо му няма на ламината.

# 54
  • Мнения: 4 200
Някой знае ли с какво мога трайно да залепя перли върху сребърни обици? Паднаха - били са залепени, аз пробвах с лепило тип канаколит, но не стана. Не ми се издирва бижутер и не съм сигурна дали ще ги поправи трайно. Обиците са ми подарък и ми е неудобно да питам откъде са купени.

От как открих пистолета за топло лепене със силикон всичко лепя с него.

# 55
  • Мнения: 12 306
Сестра ми мие с някакъв на Медикс за под, май универсален се води. С него минава и ламината, и плочките. Беше вземала преди Медикс за ламинат, но нещо не го хареса.

# 56
  • Мнения: 4 321
Ооо, за силикон не се бях сещала, благодаря! Бижутер няма край мен, не ми се обикаля да търся, а и от опита ми - нямам гаранция, че ще ги поправи трайно.

Пода си мия с Медикс за ламинат или с Медикс универсален. И двата чистят добре и няма следи. Блейзи също не е лош, ама е по-скъп.

# 57
  • Мнения: 9 825
Да си призная - с едно и също мия плочки, ламинат, дюшеме. Много ли съм лоша Sad ама нищо им няма, де. И това е един препарат на който пише, че е за ламинат. Мога да го снимам като се прибера. Преди тази туба беше някаква друга. Горе - долу - гледам да мирише хубаво и да НЕ е доместос, че много ми смърди.
Simple Smile

# 58
  • Мнения: 2 931
И аз да се похваля, че успях да се отърва от съселите в подпокривното пространство на вилата с РАТИБРОМ  - побъркваха ме , а се оказа толкова просто решение. Интересно , че бяха нагризали само едно пакетче и след това намерихме  опаковката извън къщата ...Няма ги вече Simple Smile

# 59
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Дали съществува трик за възстановяване поне малко на външния вид на изтърканите седалки в лекия автомобил. Да поясня, че става въпрос за кожа, леко набраздена е и износена на места.
Дайте и идеи с какво да изчистя петното над шофьорската глава, сещате се като мазно седи. Гнусно го обясних.

Общи условия

Активация на акаунт