Поддържана жена ли сте?

  • 31 617
  • 399
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 947
Ама това си е ваше мнение, което изобщо не е меродавно и не вие диктувате модата. Това искам да обясня че за един клина може да е елегантен, за друг да е спортен, кой определя критериите и кои са хората които ще ми кажат аз стилна ли съм или не. Живеем в 21 век и понятието мода е прекалено обширно.
И не, не е мода от 90-те, макси мода от случаен сайт, просто някои хора не искат да видят по- надалеч от носовете си!  Да това не е моя стил наистина, но жената от снимките изглежда поддържана, въпреки "евтиния" си стайлинг.
Ежедневно виждаме жени с клинове в най-различни съчетания. С токчета, туники, рокли и т.н. Естествено, че всеки може да се облича както си иска, но си има правила. Елегантен клин няма, клинът е за спорт. Това, че някой го носи с висок ток, не го прави стилен и елегантен. Примерът е неуместен.

# 316
  • Мнения: 19 326
Оставете клина, кой в днешно време носи подобни блузи/туники, все едно колко кила е.

# 317
  • Мнения: 2 224
Ама това си е ваше мнение, което изобщо не е меродавно и не вие диктувате модата. Това искам да обясня че за един клина може да е елегантен, за друг да е спортен, кой определя критериите и кои са хората които ще ми кажат аз стилна ли съм или не. Живеем в 21 век и понятието мода е прекалено обширно.
И не, не е мода от 90-те, макси мода от случаен сайт, просто някои хора не искат да видят по- надалеч от носовете си!  Да това не е моя стил наистина, но жената от снимките изглежда поддържана, въпреки "евтиния" си стайлинг.

Щом не вярваш на нас, провери някой по-достоверен за теб източник. Легингсът е дреха е от спортния гардероб и няма как да я сложиш с остри елегантни обувки на ток. Може да се носи с ниски равни обувки, ниски сандали, през есента и зимата - с ботуши и боти отново с ниска подметка, но никога свръх-елегантно. Пък ти, ако си настояваш на твоето, носи си ги както искаш. Само, че в този случай ти не искаш да видиш по-далеч от носа си.

# 318
  • Мнения: 1 267
Допреди няколко години с гумени ботуши се ходеше за риба, но всички помним когато бяха на  мода нали? Темата е за поддържани жени, а дамата от снимката не ми се струва неподдържана.
Като говорим за съчетаване на дрехи винаги ми изниква Кари от Сексът и градът...

# 319
  • Мнения: 650
Модата и стила нямат общо с това дали една жена е поддържана или не. И кеца е спортна обувка, но го носят като рибари с подгънати панталони и сака. Това е мода, което далеч не означава, че човека е поддържан.

# 320
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Видимо жената разполага със средства за този стайлинг. Българската жена рядко изглежда така в ежедневен вид.
Ако замениш дрехите от снимките с по- евтините им китайски или турски варианти изобщо няма да изглежда така. Това са дрехи от хубав плат, падат тежко по тялото и изглеждат скъпо.
Да има висок стандарт.
Но според изискванията от предните  постове няма маникюр, не е гримирана, прическата е неглиже, няма бижута, а дънки и маратонки,
Дори ако човек не знае за безбройните операции няма да ги забележи.
Дори и да замени дрехите с китайски еквивалент, със сигурност ще си личи стила и елегантността.
И въпреки , че  не я харесвам , няма как да пропусна факта, че води класацията по елегантност и стил на европекските кралски особи, за разлика от свекърва си, бившата кралица, която винаги беше в края на списъка, въпреки, че е родена и възпитана в кралско семейство.
В общи линии в Мадрид  такава е визията на дамите в  баровските квартали.

На снимките с клина, жената не е поддържана според моите критерии.
Има пълна какфоония във вида и.Грима я състарява , а и не подхожда на дрехите.Косата и е в добро състояное, но прическата не подхожда  на лицето.
Обеците също не хармонират с нещо.
Клин и високи обувки  стилето оглавява  моята класация за несъвместимост.
Горната част на тоалета също не  подходяща на клина.
С две думи дамата е избрала стайлинг, който я ощетява.
И да не в задължително дрехите  непременно да са дизайнерски за да изглежда някой на макс.





Последна редакция: чт, 20 сеп 2018, 19:22 от sl

# 321
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Модата и стила нямат общо с това дали една жена е поддържана или не. И кеца е спортна обувка, но го носят като рибари с подгънати панталони и сака. Това е мода, което далеч не означава, че човека е поддържан.

Като няма общо защо ги цопна тия снимки по-горе?

# 322
  • Мнения: 947

Да има висок стандарт.
Но според изискванията от предните  постове няма маникюр, не е гримирана, прическата е неглиже, няма бижута, а дънки и маратонки,
Това, че не се виждат гримът и лакът, не е доказателство за липсата им.

# 323
  • Мнения: 2 224

Да има висок стандарт.
Но според изискванията от предните  постове няма маникюр, не е гримирана, прическата е неглиже, няма бижута, а дънки и маратонки,
Това, че не се виждат гримът и лакът, не е доказателство за липсата им.

И аз това щях да кажа. Как пък прецени, че е без грим? Ненатрапчивият грим също е грим. А да си с дънки и маратонки не означава, че си неподдържана. Нещо много ги бъркате нещата. Кой е казал, че поддържана означава с дискотечна визия през деня, изкуствен маникюр от 2 см и разни подобни?

# 324
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да кажем, че съм я виждала неколкократно на живо и от близо.
Ако си бяхте направили труда да прочетете постоветвте ми, щяхте да сте наясно ,дали тя  според мен в поддържана или не.
Но важно е, човек да има мнение, Wink па макар и без да чете, само по картинки.

# 325
  • Мнения: 2 224
Ами ние наживо не сме я виждали, само на картинка. Пък и лично на мен тя не ми е идол и олицетворение на женственост например, така че не съм запозната много с личността й.

# 326
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не ме учудва, че не я харесваш.
Определено не е мой идол, (ако беше пела внимателно, щеше да го разбереш  явно някой е писател, а не читател).но човек, винаги може да научи нещо от някъде, стига да има желание.

Последна редакция: пт, 21 сеп 2018, 07:33 от sl

# 327
  • Мнения: 2 224
В случая каква е поуката? Не разбрах. Ти научи нещо от нея или аз трябваше да науча нещо от теб? Аз съм отворена за нови неща. Знам, че светът е шарен. Това не означава, че всичко трябва да ми харесва.

# 328
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
В случая каква е поуката? Не разбрах. Ти научи нещо от нея или аз трябваше да науча нещо от теб? Аз съм отворена за нови неща. Знам, че светът е шарен. Това не означава, че всичко трябва да ми харесва.
Света е шарен и няма  как всички да харесваме едно и също, да мислим по един и същи начин, нито да имаме едно и също ниво  на култура на общуване.
Няма лошо.


А поуката всеки я открива сам за себе си, ако иска да я открие.
Но за начало трябва да може да чете  внимателно, Когато човек пише възпроизважда само това, което вече  знае, а когато чете, може да научи и нещо, което все още не знае)
Същото се отнася и с информацията получена по вербален и  невербален път..



Последна редакция: пт, 21 сеп 2018, 07:42 от sl

# 329
  • Мнения: 5 086
Аз в моят пост визирах Кристина Милева и Аглая. Криси ходи изключително естествено, без грим и с изчистена визия /денем/ - срещала съм я многократно за 4 години. Аглая също съм забелязала, че не товареше кожата си с грим за дневни излизания, разходки и т.н

 Жените, които са будели възхищение у мен за естествена красота са норвежките. Изключителни красавици , стройни  и нежни. Говоря за в България. Никога не съм ги виждала гримирани ,  вечер също /но не го твърдя категорично /.Светли жени, синеоки, понякога с лунички. ....женственост от километри.

А топ поддържан мъж ми е Мариян Кюрпанов Heart Eyes Те това си е поддръжка; )

Общи условия

Активация на акаунт