Аблация на сърцето - 9

  • 45 907
  • 755
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Да работят, ходихме при Трайков там.

# 91
  • Мнения: 54 485
Идвам да се похваля с резултатите от моя холтер! Simple Smile
Всичко е идеално! bouquet
За пръв път след аблацията имам само 5, надкамерни, екстрасистоли! Party
Пулсът ми също вече е нормален, средно 79! Simple Smile
Ехографията показа здраво сърчице, без никакви отклонения! Изследванията също са като по учебник! bouquet
Да е жива и здрава д-р Димитрова, също и Жорко, който ми я препоръча! Heart Eyes bouquet
Жорко, хубавата сестра се казва Катя! Simple Smile

Пожелавам на всички в темата и тези, които само четат, да имат също такива хубави резултати като мен! Hug
Благодарности от сърце и на целия екип от Електрофизиологията на Токуда, начело с д-р Трайков! Heart Eyes Hug bouquet

# 92
  • Мнения: 490
Тази аблация се прави при ускорен пулс ли ?

# 93
  • Мнения: 157
Браво Дева все така да си добре Simple Smile ! Дай боже скоро и останалите които се поизмъчихме!
А продължаваш ли да пиеш амаритон?

# 94
  • Мнения: 5 478
Тази аблация се прави при ускорен пулс ли ?

И при разстройство също.


Дева, страхотни новини! Yellow Heart

# 95
  • Мнения: 490
Тази аблация се прави при ускорен пулс ли ?

И при разстройство също.


Дева, страхотни новини! Yellow Heart
Извинявам се ,но за какъв вид разтройство става въпрос?

# 96
  • Мнения: 501
Дева, би ли казала къде преглежда д-р Димитрова, от която си доволна, и работи ли с направление?

# 97
  • Мнения: 41
Здравейте,момичета!След много мъки успях да си направя регистрация в сайта,за да мога да пиша.Прочела съм цялата тема няколко пъти и ви чувствам почти като сестрички.Имам много въпроси и се надявам да ми отговорите,особено Дева очаквам с нетърпение.Диагнозата ми е предсърдно мъждене и трептене.Днес записах час за визита при д-р Протич в Ст.Загора.На 3.11.Та въпросите ми са-какво се случва на тази визита,какви изследвания да нося,холтер не съм правила досега-да си направя ли,трябва ли направление от личен лекар,какво се заплаща,на този преглед ли доктора стига до решение за аблация,може ли да не се стигне до ЕФИ и аблация?Чакам за инструкции.

# 98
  • Мнения: 41
Таня Радева,имам един много личен въпрос към тебе,който не мога да задам публично.Търсих те във Фейса по името,както си регистрирана тук-не те намерих.

# 99
  • Мнения: 54 485
Дева, би ли казала къде преглежда д-р Димитрова, от която си доволна, и работи ли с направление?

ДКЦ Свети Георги, на ул."В.Априлов".
Да, работи с направление.

Здравей,  slaveia2104! По принцип трябва да носиш холтер, ЕКГ- каквито имаш и най-вече когато си била извън ритъм. Аз не съм с ПМ и не знам дали се хваща винаги на ЕКГ.
Мисля, че в Ст. Загора също би трябвало да работят с направление за прегледа. Може да питаш по телефона, нали имаш час.
Дали си за ЕФИ, ще прецени още на прегледа докторът.
Аз даже и не ходих на преглед, само по документи, които Танчето ми занесе bouquet, д-р Трайков каза, че съм за ЕФИ и аблация.

# 100
  • Мнения: 19

slaveia2104 аз миналата година ходих при Протич на преглед,без направление прегледа струваше 45 лв.Не съм носила резултат от холтер а само епикризи от престоите ми в кардиология.Поиска ми кардиограма по време на пристъп,но и такава нямах тогава.На база епикризите и кардиограмата която ми направи каза че единственият начин да установят проблема ми е ефи.За всеки случай реших да поискам второ мнение и при д-р Трайков в Токуда,и след като и той потвърди реших да се подложа на процедурата.

# 101
  • Мнения: 501
Благодаря за отговора, Дева! Потърсих и видях, че се намира в Пловдив, така че няма да мога да отида, но все пак мерси за отзивчивостта!

Аз тези дни ще отида за нов холтер, от последния ми е минала година и искам да видя има ли разлика.

Можете ли да ми препоръчате къде в София. По принцип мислех да е в Окръжна болница, в ДКЦ-то.

# 102
  • Мнения: 41
Благодаря,Дева!А възможно ли е ЕФИ без аблация?

# 103
  • Мнения: 41

slaveia2104 аз миналата година ходих при Протич на преглед,без направление прегледа струваше 45 лв.Не съм носила резултат от холтер а само епикризи от престоите ми в кардиология.Поиска ми кардиограма по време на пристъп,но и такава нямах тогава.На база епикризите и кардиограмата която ми направи каза че единственият начин да установят проблема ми е ефи.За всеки случай реших да поискам второ мнение и при д-р Трайков в Токуда,и след като и той потвърди реших да се подложа на процедурата.

Мина ли процедурата?

# 104
  • Мнения: 54 485
Благодаря,Дева!А възможно ли е ЕФИ без аблация?


Да, възможно е.
Имаме такива пациенти в темата. Peace
Ако не се открият проблемни зони, няма как да се прави аблация.

Общи условия

Активация на акаунт