АПРИЛКИ вече чуха сърчице, някои даже и по две! ТЕМА 2

  • 44 641
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Ами да , а и това е чувствителен орган ,който претърпява големи метаморфози сега.

Щом няма кървене, според мен ,не е трагично Grinning

А и както казва моята приятелка ,имаме още половин година различни терзания Grinning

# 706
  • Мнения: 686
В 12 сед.и 2..3 дена са 5.4 см,засега всичко е наред,аз си бия фраксапирин, но не са ми казвали за аспирин.На 16 съм на ФМ ще ги видя,а БХС не съм си правила още.

# 707
  • София, България
  • Мнения: 3 589
Добре са, Nataliq. Щом моето 5см отговаря на 11с и 5 дни, а твоите са близначета, значи са си тамън Simple Smile

# 708
  • София
  • Мнения: 595
На мен нещо ми е притеснено. Втори ден имам по-обилно воднисто течение и като човек, на който са му изтичали околоплоди води в неподходяща седмица, се шашкам...
Така или иначе утре влизам за серклаж и се надявам, че всичко ще бъде наред.

# 709
  • Мнения: 218
Melodiq, те щв ти направят микробиология преди секрлажа. Аз преди няколко седмици на едно такова воднисто ми излезнаха е.коли, които лекувах. Но щом влизаш в болница те ще се погрижат за теб със сигурност..

# 710
  • Мнения: 474
Здравейте. И аз съм с термин 04,04 трета бременност. Ще се радвам да се присъединя към вас и фейсбук групата. Успешна бременност на всички и на финала здрави бебчета

# 711
  • Мнения: 3
Здравейте... Чудех се някоя от вас има ли проблем с пушенето... Преживявам психически тормоз и колкото и да се опитвам да не пуша... на няколко пъти попрекалих 5-6. Най- леките са но вината ме убива... Имате ли приятелки които са пушили и всичко е наред после с бебетата...

# 712
  • Мнения: 686
Здравейте... Чудех се някоя от вас има ли проблем с пушенето... Преживявам психически тормоз и колкото и да се опитвам да не пуша... на няколко пъти попрекалих 5-6. Най- леките са но вината ме убива... Имате ли приятелки които са пушили и всичко е наред после с бебетата...
Аз имах една комшийка пушеше като за световно и пиеше но тя казваше че не я интересува,да малкия е добре на 10 г. После го води баща му на най различни доктори да видят как е, той е добре.Но не си прави експерименти това е твоето дете и извинявай ако прозвуча грубо,но като си го искала знаеш една бременна че трябва да се откаже или поне по 1 на ден да ги намали.Аз лично пушех много обаче ги спрях от раз с първото вече ще стане година.💋💋💋💋

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 209
Здравейте... Чудех се някоя от вас има ли проблем с пушенето... Преживявам психически тормоз и колкото и да се опитвам да не пуша... на няколко пъти попрекалих 5-6. Най- леките са но вината ме убива... Имате ли приятелки които са пушили и всичко е наред после с бебетата...
много съжалявам за това което преживява.. Аз израснах в такова семейство и те разбирам от една страна махни се бързо от тази среда повярвай ми това ти вреди 100 пъти повече от цигарите.
Успех!

# 714
  • Мнения: 67
Аз имам много приятелки, който пушеха по време на бременност.Повечето родиха преждевременно , а някой от тях на децата и в по късна възраст проявиха алергии и асми, винаги има и такива които са ок Вие сама може да прецените.
Аз също съм пушач, но след като забременях спрях цигарите за 1 год после пак си ги почнах Simple Smile

# 715
  • Мнения: 173
Имам приятелка, която пушеше и все още пуши, момиченцето и е ок, сега чака близнаци. Имам и такава, която кърми и пие. Всеки си има пороци, но наистина както е казала Наталия щом искаш бебе е нужно да направиш всичко възможно да му осигуриш възможно най-добрата среда. И за да не кажете че само порицавам, аз си имам порок също - кофти храна, постоянно. НО се боря и опитвам максимално да се променя. Така че, опитвайте и вие. Успех Simple Smile

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Аз също съм пушач. Обаче ги отказах, трудно ми беше. Първоначално пушех по 1-2 за няколко дни, после се опитах да съм без и се получи. Предишните ми бременности ги отказах веднага след като разбрах, но за тази ми беше по-сложно. Лекарите, които ми откриха първата и втората бременност след като им казвах, че съм пушач ми споделиха, че по-вредно е да ги откажа веднага, защото стреса не е добре, но определено казаха да ги намаля и откажа. Но на мен мисълта тогава, че вредя на такова малко същество ме отвращаваше, за съжаление този път не се получи така. Та не се тревожи, гледай спокойна да си, но ги откажи, защото това не е добре, до колкото знам може да изтънее плацентата и да не получава бебчето всичко необходимо.

# 717
  • Мнения: 1 091
Една позната пушеше, детето й е с астма. Не знам дали има връзка. Друга позната и двете са с алергии.
Аз никога не съм пушила, но детето ми е с алергии. Имаше и бронхиална астма, породена от битови алергенни.

# 718
  • София, България
  • Мнения: 3 589
Тооолкова е относително... просто си е на късмет дали твоето дете ще има проблеми, породени от цигарите или не. В крайна сметка добре са ти го казали. Трябва да помислиш способна ли си да се примириш с факта, че може да навредиш на детето си или няма как да го приемеш и да ги откажеш веднага. Моят непоискан съвет е да си намериш друго занимание, което да ти отнеме цялото внимание. И определено се опитай максимално да се отървеш от средата, в която си.

И аз си имам пороци, разбира се. Вредната храна Grinning Въпреки 2 годишната ми борба да отслабна и да се храня здравословно, ми е ааадски трудно да я спра тази вредна храна. Макдоналдс и КФС сандвичите здравето ми взимат.
А цигарите спрях от раз преди 5 години, когато започнах да се задушавам и да ме болят дробовете. В София въздухът е толкова мръсен, че ако и бях продължила да пуша, сигурно щях да съм астматик вече.

# 719
  • Мнения: 173
Purple_Peanut ти си първата с проблем като моя, колкото и странно да е - носи ми успокоение, че не съм сама. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт