Искам да кажа ... (150) през септември 2018

  • 200 588
  • 4 336
  •   1
Отговори
# 2 910
  • Бургас
  • Мнения: 16 121
Хай,всичко ще ти е в норма.
Мари,радвам се,че сте по-добре всички!

Кой се похвали с нов тИлИфон,Руми ли беше...Да й е честит!

# 2 911
  • Мнения: 11 675
Да, аз, мерси 😊

Хайче, браво за резултатите!

Кой каза, че харесва Ед Шириан? Ще има концерт юли в Букурещ 🙂

# 2 912
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
"Сестри, означава приятелки" това е обяснявала Марианка на госпожата си в градината. Явно приказките ни дават резултат. Много съм горда с нея.
Хванахме риба, ама я пуснахме.Затова мушкаме кюфтета Simple Smile

# 2 913
  • Мнения: 1 681
Честити да са Мередит и Бобулина, здрави, щастливи и успешни!

Благодаря, че ме мислите момичета, ама засега съм зациклила на едно не особено добро място, а по-лошото е, че от днес и дребните взеха да се закашлят, не са много благоприятни изгледите, ще ги борим някак вирусите.

Анджи, той хич и не чака джурасика, все им е тая поддръжката болна ли е или да, очаква се да функционирам и това си е, демек цял ден го играя болен здрав носи Wink

Радвам се, че при Мари изглеждат добре нещата, дано си изкарат прекрасно сватбарите!

Зварте, много хубава новина, дано с нея се загладят всички ъгли на многоъгълника и вече никакви грижи и несгоди.

Карзче, браво на децата, хубави емоции са това.

Честит телефон на Руми...и останалото го забравих, но да оздравяват болните и стискам целокупно темата на късмет, че ако в опиянение (от илачите, да не се объркате нещо) изпусна някой, няма си простя.

А, и да не е само оплакване, ей тъй на, като страничен ефект, нейде съм загубила две кила, не държа да ги намирам. Останаха осем до заветното число, на което обикновено успявам да си употребя гардероба, и ще съм само разплута, но не много дебела  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 914
  • Мнения: 24 334
Много съм горда с нея.
Хванахме риба, ама я пуснахме.Затова мушкаме кюфтета Simple Smile
Ама на нея каза ли и колко си горда?! А награди ли я?!
За рибата.....така казват всички пишман рибари  hahaha

# 2 915
  • Мнения: 6 295
Скъпия за поредна вечер е на язовира до нас Sunglasses .С риба не се връща,нищо,че пролетта го зарибиха,но си лекувал нервите така.Няма лошо,доволна съм даже много,стига риба да не ми носи Joy .
Лина,правилно мисли Марианка.Даже,приятелки е меко казано Heart Eyes

# 2 916
  • В Космоса
  • Мнения: 9 879
Ние сме на надвечерно олд скуул хип хоп парти пред НДК на Кабана. Ако има някой наблизо с желание, може да чукнем по една наздравица.

# 2 917
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Искам да кажа, че се пропих  bowuu
Липсата на компания,'ич не ми пречи да сръбна чаша-две...винцЕ и да ги преглътна с гроздИ и меки сиренца  Crazy
Но,пък си знам,че тук винаги има виртуални пиячи на разположение  Hug Party
Та,наздраве и от мен  Peace
Доволно поошетахме с младежа,по-невидимо той,по-видимо аз  Mr. Green
Сега е напънал да бори котката и да чакаме да ни прожектират съботния филм по телевизора.

# 2 918
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Много съм горда с нея.
Хванахме риба, ама я пуснахме.Затова мушкаме кюфтета Simple Smile
Ама на нея каза ли и колко си горда?! А награди ли я?!
За рибата.....така казват всички пишман рибари  hahaha
ААА, ми ние сме пишман рибари. Мъжа ми обича риболова , но мрази риба. Днес аз му държа рибата, той с едни парцали я откача от въдицата. В къщи риба ядат само децата. Ние и на Даляна да идем ядем кюфтета!
Иначе, да. Винаги се старая да покажа на децата , че съм горда с тях.

Последна редакция: сб, 22 сеп 2018, 20:09 от lina_bs

# 2 919
  • Мнения: 6 295
Ха наздраве,тогаз!
Получих си единия подарък за РД—стелки за колата Joy .За другия ще водя скъпия до някой парфюмериен магазин,че да не направи миналогодишната издънка Sunglasses

# 2 920
  • Мнения: 14 303
Шугърче, да оздравявате целокупно!

Наздраве ви 😁

Аз все пак сглупих да отида на разходка и  в момента, в който стигнах до любимото си място се сетих, че от там прожектират светлинното шоу за празника... Всичко беше опасано с лампи и кабеляци. Скрих се в парка отзад да почета, обаче беше пълно с туристи и комари (още се чудя кое е по-гадно) и се наложи да се евакуирам... Поне навъртях крачки де, но явно ще си медитирам дОма

# 2 921
  • Мнения: 2 254
Липсата на компания,'ич не ми пречи да сръбна чаша-две...винцЕ и да ги преглътна с гроздИ и меки сиренца  Crazy
И моето меню е такова Simple Smile наздраве 🍷

# 2 922
  • София
  • Мнения: 18 679
А защо меки? Сиренцата де. Аз съм си закупила един грюер и възнамерявам като приспя Козуначин, да се отдам на разврат с тоз палав швейцарец и чепка бяло гоздицИ. Тъй де, трябва да си лекувам нервите след днешното "разкрасяване".

# 2 923
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Чух, че открили Октоберфест, и аз също го открих преди час. Наздраве. Бря, прочетох, че литър бира там бил 11,25 евра. Бая нещо. Ето, тая вечер мисля да спестя къмто 25 евра, като си пия в домашна обстановка. Утре още 25 и така.

Днеска гроздобрах, ама и за утре остана. Мисля да спазя най-древната традиция в тоя бизнес и да пусна утре децата да мачкат гроздето с крака. То аз по-добре ще го смачкам, ама с тия влакнести удове не съм за тая работа.

Много жега сбрах. Пече като през юли. Гроздтео лепне, караме се се с пчели и оси за кого е тая благодат. По едно време пот ми потече южно от кръста, ако ме разбирате. Плътна струя.

Сухо. В бунара има-няма метър вода. Край пътя за село жънеха слънчогледа. Зад машините се вият облаци прах, и се завихрят. Лакомата паст на комбайна нагъва кафяви стъбла, а над полето се носи плътен аромат на кюспе и слама. В ожъната ивица, сред натиснатите обезглавени слънчогледови стъбла крачат врани, надничат по неравностите, сериозни и пунктуални като контрольори по качеството.

# 2 924
  • Мнения: 11 675
Омаах цял козунак (истински, не белиндов). Направо ме е срам, ама пък лежа на дивана и се усмихвам 😂

Голямата решава задачи с баща си. Сама поиска, че нещо не разбирала. Тц, тц, тц явно добре й се отразява новото училище. Ти да видиш 🙄

Общи условия

Активация на акаунт