Искам да кажа ... (150) през септември 2018

  • 200 602
  • 4 336
  •   1
Отговори
# 3 600
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Привет дами!
Много натоварени дни и седмици май...
Егасиму и времето, сутринта беше 2 градуса пусках климатик на работата.
Честити да са всички рожденици от последните дни, здраве, здраве и пак здраве!
Застраховки правят и при нас в дълбоката провинция, цена около 2 лв.
Моля и аз за палци утре, имам важен изпит!
Мони, мисля те и стискам!
Жаки, прегръдки за малката сладурка!

# 3 601
  • Мнения: 986
Привет,момичета!
Жаки,честно казано ,подразни ме повърхностното обяснение на учителката/и не ме нападайте,била съм детска учителка 3 години/.Добре,ще следи да няма конфронтации между близнаците и Жаки,а другите деца?Те като са дразнители,ще си намерят нови жертви...Според мен ключа е в това,да следи тяхното поведение,да поиска и консултация с психолог,ако се налага.
Белинде,накара ме да се замисля сериозно!Благодаря , че сподели/и аз щях да помоля на лично/!И при Таня има същите индикации от детската градина,искала съм часове при логопед,за да се поправят тези неща,беше ми отговорено,че това по никакъв начин няма да повлияе на писането по-нататък!Явно и аз ще търся нова консултация..Ама къде да ги диря тук?
Иначе,браво на Козуначин и малък батко!Стискам палци да ви вмести в графика и да има бързи и постоянни резултати!
Хърче,да се поФалиш за бръчките,че много ги поимвам!
Застраховки и при нас няма.
Дженич,кво пак те дразни скрипята?

# 3 602
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Да бе, Джена как мазно пусна въдичката, че е наредила скрипята и се спотаи без да каже нищо повече. А ние да се хапем тука от яд и да гадаем.

# 3 603
  • Мнения: 39 351
Аууу, амарант. В какво го влагаш, Лайк? Аз в супи вместо фиде и ориз. Много го харесваме.
Джена, сега ще ги огледам. Мерси.

# 3 604
  • Мнения: 1 985
И аз в супа, душка. Ама пишман станах! В невероятни дуки се мушна тоз амарант!

# 3 605
  • Мнения: 1 681
Заразена от вашия ентусиазъм по вадене на дрехи за студените сезони  и закупуване на необходимости за домочадието, реших да се хвърля в дълбокото и да я свърша и аз тази работа. Що ми трябваше... Стигнах до едно много сладко плетено гащеризонче, с пингвинче, което явно, в пристъп на лудост,  съм купила за бебето, може и преди да се е родило още, не помня, но...абе изчислила съм аз на каква възраст ще е той по Коледа и съм купила подходящия размер ПО ВЪЗРАСТ! Луда жена, килата хич не съм ги и мислила, а сега ако изобщо успея да натъпча шишко в плетивото, пингвинът ще се разпъне до нещо средно между тиранозавър и косатка!

Никитка, добавям те в списъка, дето стискам Hug

# 3 606
  • Мнения: 11 679
Пуснахме парното, да се знае 😂

Стискам палци и ви чета, но нещо не ми се пише. Сигурно предзимна депресия 😆

Само ако може Джен да си продължи мисълта за скрипята. Сън няма да ме хване да разбера какво й направи. М?

# 3 607
  • Мнения: X
Оправих гардеробите на момчетата.  Големият има спешна нужда от всичко, с 2 панталона и 1 блуза е. Как всичко омаля пак изведнъж, не разбрах.  Твърдо размер М от мъжката номерация.

# 3 608
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ох,бе,клюкарки такива и сеирджийки  hahaha hahaha,заета съм сега да страдам в "живота",к'во ме заговаряте  Whistling.
Айде,той пък взе,че свършИ  Rolling Eyes,докАт' се натутам.
Таааа,иде днес по надвечер скрипянова и се чуди нещо и ме подпитва,ама така ли да направела,ама иначе-аз 'дигам раменете,не знам.На нея й плащат да знае, не на мен. Тръгна си и след 10 мин. ми се обажда шефът й да пита еди-си-кое защо не е свършено. О,казвам,не знам...аз мога ли да съдействам  Crazy.Та,му съдействах на човека.Хуб'о,че не си бях тръгнала,де  Mr. Green Утре очаквам да дойде да ми се жали,че съм я подвела.

# 3 609
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Лисица такава 😁

# 3 610
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 026
Оооо, Дженке, ами вие сте си приятелки бре! Също като истински 😉.
Ние също имаме застраховки в училище - 2.20 са, сега се връщам от родителска.
Мари, аз май се мъдря в такъв стол като на Джена, ММ ми го избира, много ми е удобен в работата.
Утре пак съм на родителска, ММ тази година обяви бойкот. Обмислям как да му го върна 😀
Сипах си винце, сиренца, наздраве!
Вече не е луната, може 😀.

# 3 611
  • София
  • Мнения: 11 708
Джено бива ли тъй да се държиш със скрипята? Mr. GreenУтре очаквай империята отвръща на удара! Wink
Ети ще си правим компания и аз съм на родителска среща.
Да се похваля успях да се сдобия с обувки. newsm44 Напоследък имам проблем с краката си,който не знам какъв е,но нищо не ми става.Или ми е малко или е голямо,или ме стиска или не знам какво.
Бих казала,че са това,което търсех.Бяха много удобни в магазина,дано се запазят така!И да не се отпуснат,че са половин номер по-големи от това,което нося.
Търсенето продължава на по-затворени обувки.

# 3 612
  • Мнения: X
Не можах да ви изчета ..пак Simple Smile и ме завъртя деня.


Аз съм на зелева салата с маслини, майонеза и малко пиле, а за утре се готвят задушени броколи с пилешко, сметана, яйца и сирена на фурна. И Тирамису ни остана Simple Smile

Последна редакция: чт, 27 сеп 2018, 21:45 от Анонимен

# 3 613
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Стьига,бе амарант си мислех,че е вид ликьор,пък то к'во-бобови зърнесто нЯщо.Не съм опитвала.  newsm78
Тъкмо се затревожих,че Лайк е заносала пиеньето  Mr. Green,опитвайки се да го готви.
Руми,как парното,бе,душа? Аз устисквам още.

# 3 614
  • Бургас
  • Мнения: 16 139
Пусто, обаче и аз за пиЙене сЪ сетих... Амарант, да е, наздраве Джен!

Общи условия

Активация на акаунт