БИО/органична и натурална козметика - тема 7

  • 73 522
  • 770
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 84
Привет, девойки, дали можете да ми препоръчате основа за минерален фдт, органичен/био/сещате се на къде бия? :Д Ползвам мин. фдт на ЛилиЛоло, но те нямат основа, а кремовете им не ме впечатлиха. Кожата ми стандартно е комбинирана, но тъй като ползвам за почистване серията на The body shop с чаено дърво (много я препоръчвам за по мазна кожа с акне, между другото) и вече е по - равномерна към суха, не болезнено суха, но осезаемо, съответно мин. фдт просто остава на прах отгоре, вместо да "buff"-не в кожата. С дневния крем на ЛЛ отдолу става, но пък аз не искам крем, т.к. сутрин ползвам матиращите тоник и лосион на TBS, и кремът трябва да е върху тях...
Между другото, Алтея има в LoveLula, но не мога да се ориентирам цените им как са спрямо тукашните, никога не са ми вдъхвали доверие, съответно не ги следя.

# 136
  • Мнения: 1 953
Алтея ще имат 30% намаление. Аз им се бях ядосала, но си влязох в профила и сега виждам различни цени. Старата цена на крема против стареене беше 48 лв., след промените - 85 лв., а през профила я виждам 55 лв., т.е с тези преференциални цени увеличението  за конкретния продукт е 7 лв. А 30% намаление върху новата цена е ~~ 20% върху старата.

# 137
  • Мнения: 2 290
Ооо, това е добра новина Smile
Иска ми се да поръчам някои неща от тях.
А знаеш ли кога ще бъде това намаление, предполагам около Коледа?

# 138
  • Мнения: 1 953
В периода 17-20 е намалението.

# 139
  • Мнения: 9 525
какви са тези цени на алтея??? серумът им за очи е скочил повече от 100 процента? в сайта на зоя още са старите цени между другото....май ще ме изгубят.

# 140
  • Мнения: 5 994
А случвало ли ви се е при поръчка от Алтея, сайта да добавя към кошницата продукти, които не сте поръчвали? Не знам дали е някакъв бъг, но на мен това редовно ми се случва Sad

# 141
  • Мнения: 1 953
Добавя ми само подаръци, друго нищо.
Толкова мрънках за отстъпки, сега се чудя какво да поръчам Rolling Eyes.

# 142
  • Мнения: 5 994
Какви са подаръците, rovaru?

# 143
  • Мнения: 1 953
Различни, но дребни, повечето пъти: торбички, балсамчета, флорални води, а за 8-ми март серум.

# 144
  • Мнения: 9 525
алтея не знам какво са направили, обаче цените им са в космоса. в зоя още има някакви изостанали бройки на старите цени, иначе всичко друго е абсурдно. любимата ми вода е скочила двойно? не знам дали са направили изявление относно скока в цените, обаче аз съм много, много възмутена. за лице си бъркам, ще започна и за околоочен. ебати.

# 145
  • Мнения: 35 961
четох из фейса, че били принудени от законодателството на ЕС да имат еднакви цени за всички пазари и за това е този скок в цените

# 146
  • Мнения: 5 994
Мен Зоя и преди законодателството на ЕС са ме разочаровали с надутите си цени.  Отдавна са ме загубили като клиент.
Иначе миналата седмица "Алтея" изпращаха имейли, от които стана ясно, че въпреки завишените цени, регистрираните потребители могат да се възползват от преференциални цени.
Искам да попитам момичетата, ползващи шипково масло, понеже зимата кожата на лицето ми е много суха, нощем си слагам обилно от маслото - дали повечкото количество може нещо да навреди?

# 147
  • Мнения: 35 961
не ме интересуват преференциалните им цени, защото всичко, което пробвах като готова козметика, ме разочарова независимо от положителните отзиви във форума

# 148
  • Мнения: 5 994
На готовата им козметика имам тестери, които дори не съм ползвала, защото по съдържанието виждам някои комедогенни съставки, които избягвам, но маслата на Алтея според мен са страхотни.

# 149
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Здравейте! Дали има ползвали и съответно доволни/недоволни от тези продукти против изпотяване?


Приемам и други препоръки разбира се! Но да не са стандартния кристал и във вид на рол-он. И ако може да се купи от София, че ми трябва доста спешно. Без значение дали от дрогерия, био магазин или аптека. Наистина вече искам нещо възможно най-натурално, пък ако ще и не най-ефективното да е. Просто изпитвам адски неприятно усещане и дискомфорт от почти всичко, особено от дезодоранти дори и без алуминиеви соли.
Предварително благодаря на всеки, който се включи с информация.

Общи условия

Активация на акаунт