БИО/органична и натурална козметика - тема 7

  • 73 498
  • 770
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 246
А регистрация в сайта каква е цената на този серум, че 93 лв ми се виждат множко.

# 241
  • Мнения: 33
Ами аз ходих до магазин на Зоя. Честно казано за трите неща заедно се оръсих доста. Но пък имах много купени по-евтини кремове, които след като ползвах няколко пъти изхвърлих. И не знам дали така смятайки ги не са ми излезли и повече пари. Но определено в този магазин имат и по-изгодни предложения.

# 242
  • Мнения: 1 530
Имате ли наблюдения над супер сийдс на wooden spoon, мисля да си купя около 8 март да поръчам, какви са ви наблюденията. За суха и чувствителна кожа търся нещо ново, споделете какво ползвате. Сега ползвам на Алтея с жасмин серума, но само на деколтето, а за лице флуид с люляк на Екомаат, както и флоралните им води, доволна съм, но искам още инфо.
За коса против косопад и за засилване на растежа не съм видяла дали сте обсъждали също, абе пълен рефреш ми трябва.

# 243
  • Мнения: 2 687
А данилони,от на Руми кремовете против бръчки ползвала ли си, доволна ли си?

# 244
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
Здравей, Руми Илиева има един крем против бръчки-Глоу.Хубав,лек,крем. В момента ползвам втора опаковка от него, доволна съм, но винаги го  смесвам със серум, защото иначе усещам кожата суха и опъната. Ако си с нормална кожа, може да ти хареса, но ако си със суха като мен, може да не ти хидратира добре. Имам също и Революционен крем, макар като го купувах да знаех, че е за 20-30г.Приятен е ,но за мен не става. Серумите Глоу и Пуга също са хубави. Глоу ползвам вечер, а Пуга сутрин с крема. Почистващата пяна за лице е страхотна,пухкавото масло за сухи ръце също. Козметиката и е добра, но ми се иска да пробвам нещо ново.

# 245
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
Момичета здравейте, Алтея има промоция-25%до 8ми март. Писах им да питам дали важи за поръчка от чужбина. За нормална кожа (40г)кой крем,дневен и нощен бихте ми препоръчали, а слънцезащните хубави ли са,а серума (този от 96лв)Поздрави 🌹🥀🌺

# 246
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Харесвам оцветения слънцезащитен на Алтея. Нося го пролет и есен, защото е с фактор 30. На 37съм със смесена кожа, зимата по-суха.

# 247
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 547
А лесно ли се нанася?Аз си набелязах другия Bio damascena SPF 25(неоцветения)Хареса ми супер серума,нощен крем Bio damascena ,също и био универсален крем Роза и Жасмин.

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Аз също съм в чужбина в момента, има възможност за поръчка, пишете им, но май не важи намалението и доставката не е безплатна. Поръчах маската за лице (два пъти се каня и все се изчерпва) и от новия им озаряващ серум, но до майка ми в България.
В момента ползвам серума от 96 лв, харесва ми, усеща се мигновенно стягане, но ми идва скъп и не знам дали ще повторя (освен, ако не направят по сериозно намаляване). Много ми допада и ще си купя за топлото време крема Роза и жасмин. Кожата ми е нормална към суха.

# 249
  • Мнения: 1 953
Харесвам оцветения слънцезащитен на Алтея. Нося го пролет и есен, защото е с фактор 30. На 37съм със смесена кожа, зимата по-суха.
Аз въобще не го одобрих. Повече похарчих, за да го смесвам с други, за да мога да го ползвам и пак не успях. Поне половината си стои. Ако някой го иска, подарявам го, но не знам кога ще имам възможност да отида да го взема, ако не съм го и изхвърлила, че така правя.

# 250
  • Мнения: 1 530
Можете ли да ми похвалите нещо за косопад и много изтъняла коса, рекламираха ми в един салон терапия с zen simple, но нямам никаква информация за тях. Видяли ли сте ефект за косата, понеже останах с една трета коса, след раждане и кърмене почти 2 години.

# 251
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
А лесно ли се нанася?Аз си набелязах другия Bio damascena SPF 25(неоцветения)Хареса ми супер серума,нощен крем Bio damascena ,също и био универсален крем Роза и Жасмин.
Малко трудно го нанасях в началото, после свикнах на влажно лице или смесен с мъничко дневен крем. Не беше любов от пръв поглед, но ми хареса лекия цвят който дава, няма нужда от фондьотен. Често пазарувам от алтея флорални води и масла. Пращат ми постоянно тестери, но не съм очарована. Тежки ми идват кремовете. Харесах само един серум за сияйна кожа от серията с жасмин.

# 252
  • Мнения: 5 246
Единствения слънцезащитен крем, който на мен ми понася и мога да разнасям е на Алтея. Придава цвят на иначе жълтото ми и бледо лице.

# 253
  • София
  • Мнения: 4 878
Аз поръчах този крем: https://www.alteyaorganics.bg/shop/%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5/%D0% … %BC-rose-mullein/

Някой ползвал ли го е?

# 254
  • Мнения: 4 210
Здравейте,не е много по темата, но да ви попитам,приемали ли сте витамин Е,нанасяли ли сте на кожата и как ви се е отразил?

Общи условия

Активация на акаунт