Фатално ли е "против бръчки" на 27 г.?

  • 1 727
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 806
не бих употребила думата "фатално", но ми се е случвало в магазините да ме питат досега какво съм ползвала и ако то е по - силно от това, за което питам - просто ми се казва, че няма смисъл. Не знам, доколко това е основателно - че ако си ползвал нещо по - силно, по лсабото няма да ти влияе, но си имам едно наум.

# 16
  • Мнения: 5 103
Ми щом си почти на 28, и да е по-силен няма проблем.

# 17
  • Мнения: 8 917
какъв е крема,по-точно за каква възраст го дават  newsm78,ако е за твоите години -няма проблем.не трябва да се притесняваш  Peace по-добре е да започнеш да използваш крем против бръчки преди те да са се появили.
Peace

# 18
  • Мнения: 1 100
Ами аз знам, че след 25 години трябва да се започне с кремовете, които са за предпазване от бъдещи бръчки така да се каже.
Peace

# 19
  • Мнения: 46 518
Най-лекият околоочен гел-крем на Лореал си остава Хидрафреш-а. Wink
... Ей, тва не доумявам?! #Crazy
Как мъж ще ми купува и избира крем? #2gunfire
Че на мен това ми е радостта Hug! Да ходя, да разглеждам, да избирам, да сравнявам и да купувам! Hug
Мен това ми е най-голямата радост около крема- покупката. Мазането е ясно!
Чесно, Никол не те разбирам! Wink

Аз ползвах само Хидрафреш, но вече не го намирам  Rolling Eyes

И на мен това ми е радостта, но тоя път не стана, дъжд, не успяхме да излезем да обиколим около нас, а трябваше да се купуват спешно памперси и още цял лист с неща и реших така и така ще ходи до Метро, да ми вземе, днес пътуваме и пак нямам време да се вдигна да търся, той всеки път ме бъзика да хващам колата и да пазарувам, колкото си искам, защото знае, че не шофирам  Twisted Evil а там не пускат София, нали знаеш ... и така стигаме пак до тук Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 35 950
Крем против бръчки се ползва преди да са излезли бръчките, защото появят ли се веднъж няма махане.
Без значение каква е кожата ти в момента (може да нямаш и една бръчка), добре е да ползваш крем около очите/както и за лице/ вече по редовно.
Дано само кожата ти да го хареса Wink

# 21
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Ами аз знам, че след 25 години трябва да се започне с кремовете, които са за предпазване от бъдещи бръчки така да се каже.
Peace

Аз ползваям лифтинг крем за около очи за над 35, а ще чакам още за 30 Wink и нямам бръчки /но той предпазва, а не изглажда...като всеки крем/
Ако е веднъж и ако ти понася - не дърпа, не щипе, не подпухваш - мажи спокойно. И без това не е хубаво да повтаряш крем в две последователни опаковки и така  ако си фен на някоя марка, няма как да не прескачаш с годинките Simple Smile
И карай! И мен ме е страх, а ама се навивам!

# 22
  • Мнения: 4 473
Момичета, кажете какви марки кремове за околоочен контур ползвате? И аз съм на 27 и се замислям по въпроса за превантивни действия относно бръчките около очите ooooh!

# 23
  • Мнения: 27 524
Момичета, кажете какви марки кремове за околоочен контур ползвате? И аз съм на 27 и се замислям по въпроса за превантивни действия относно бръчките около очите ooooh!

Аз на Ла Рош с витамин С, отскоро съм с него и още нямам впечатления. Надявам се да е хубав. Вземи си някакъв на хубава козметична и медицинска фирма и все ще е ок.  Hug

# 24
  • Мнения: 4 473
Момичета, кажете какви марки кремове за околоочен контур ползвате? И аз съм на 27 и се замислям по въпроса за превантивни действия относно бръчките около очите ooooh!

Аз на Ла Рош с витамин С, отскоро съм с него и още нямам впечатления. Надявам се да е хубав. Вземи си някакъв на хубава козметична и медицинска фирма и все ще е ок.  Hug

Да де, ама там е работата, че съм на "Вие" изобщо с козметиката и именно затова питам каква марка Embarassed Embarassed Embarassed
Освен да изчакам малко и да споделиш повече впечатления?! Wink

# 25
  • Мнения: 27 524
Вземи си Виши или Ла Рош, много са добри, няма да сбъркаш.  Peace

# 26
  • Мнения: 2 936
аз доскоро ползвах на Виши,от един месец съм на JUVENA Peace

# 27
  • Мнения: 4 473
Вземи си Виши или Ла Рош, много са добри, няма да сбъркаш.  Peace

Мерси!  bouquet

# 28
  • Мнения: 6 390
Момичета, кажете какви марки кремове за околоочен контур ползвате? И аз съм на 27 и се замислям по въпроса за превантивни действия относно бръчките около очите ooooh!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=87033.0;all
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=18081.0;all
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=50702.0
 Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 35 950
Момичета, кажете какви марки кремове за околоочен контур ползвате? И аз съм на 27 и се замислям по въпроса за превантивни действия относно бръчките около очите ooooh!
Бих препоръчала Хидратантния на RoC /фен съм на тази марка, не че не искам по-висок клас , но  съпоставено цена:качество -тая марка е супер/

Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 15:08 от denis_d

Общи условия

Активация на акаунт