За името Елена

  • 8 525
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3 743
Ели, Льони

# 17
  • Мнения: 431
Чувала съм Лена, Лени, но най много ми харесва Ели Peace

# 18
  • Мнения: 6 390
Елена
за приятелите съм Ели Wink
за семейството съм Лени  Wink
Льонка и Льони, Ленче ги има но много рядко срещани  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 6 998
Peace Peace

Другите не мъ кефят Naughty

# 20
  • Мнения: 46 520

Голямата сестра на мъжа ми се казва Елена и й казваме Ели.
Баба ми се казва Елена и в нашия край й казват Ленка, което на мен не ми харесва.

# 21
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Както си искаш, така. Защо трябва да се спазват някакви правила  newsm78

# 22
  • Мнения: 145
По принцип харесвам целите имена.Защо да си кръщаваш детето Димитър например,като цял живот ще му викаш Митко? Ами кръсти го Митко! На едни познати дъщеря им се казва Димитрина,а те си я наричат Дима.Един ден звъни тел. и вдига бащата.Дима стои до телефона и му казва,че чака обаждане.Отсреща казват,че търсят Димитрина,а бащата казва,че имат грешка и затваря.Чак след като дъщеря му го пита кого са търсили и той й казва осъзнава,че е забравил истинското име на дъщеря си.   Shocked




Това беше най-налудничавото нещо, което съм чела - няма такъв филм - да забравиш името на детето си!

Ели много ми харесва за умалително име на Елена!

# 23
  • Мнения: 4 806
Ели, Лени...
имам предпочитания към целите имена.
ако имах дете с такова име, щах да си й казвам на пълно име.
така правя и с моята щерка - казваме й на пълно име.

# 24
  • Мнения: 294
Ние на нашата Елена й казваме Чочи:) Когато беше съвсем мъничка нещо все си мрънкаше, което ние оприличихме на "чочи". Така тя все още за нас е Чочи, нищо че като я попиташ как се казва тя казва Ели Тодорова:)
Останалите й казват Ели, Лени, Льони - Ели най-често.

Няма значение как казвате на детенце, то си ти идва от сърцето.

# 25
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Мен ме прекръстиха като дойдох в София - Ели. До тогава в Шумен - Ленчи, Ленче, Лени или Елена. Мъжът ми ми казва Льони понякога. Баба си я знаех като Ленка - всички така и казваха.
Аз си харесвам името, само съм забранила да ми се припяват песните с Ленче  Mr. Green

# 26
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Казвам на дъщеря си Лени и Ленка или направо Елена, приятелките й казват Ели, роднините Ленче или Льонка.

# 27
  • София
  • Мнения: 39 771
най-разпространеното галено име е Ели.

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 1 352
Имах съученичка Елена, която държеше да и викаме Лени. А на едно съседско детенце родителите му му викат Лена.
Иначе на мен ми харесва Ели.

Общи условия

Активация на акаунт