Перилни препарати и омекотители – 55

  • 61 558
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
+ 1. Simple Smile

# 691
  • Мнения: 1 200
Много обичат да ми подаряват перилни препарати да видя колко е хубав...и сега АВС течен...много добре мие теракота:sunglasses:
По-хубав от персил нЕма!:stuck_out_tongue_winking_eye:

# 692
  • Мнения: 10 210
Е това е ужасно ако Омо за цветно изсветлява цветовете! То бяха хвалби, беше чудо... реших да взема да го пробвам. Сега се чудя дали да не пера бяло с него и да си купя Ариел за цветно. Или да пера на ниска температура. 

# 693
  • Мнения: 5 207
Не съм забелязала ОМО за цветно да изсветлява каквото и да е, но...

# 694
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Хахайха колкого потррбители, толкова и мнения за омото, аз лично реших да го пропусна Simple Smile

# 695
  • Мнения: 1 429
Не съм забелязала ОМО за цветно да изсветлява каквото и да е, но...

Всеки има свое виждане по въпроса. Аз довършвам 8 кг-овия си пакет /Омо за цветни/ и съм доволна - пере всякакви петна, с които другите /Персил, Ариел/ не се справяха и по никакъв начин нищо не ни е изсветлил. Сега продължавам с Персил за цветните, дано не ме разочарова, ще видим...  Peace

# 696
  • Мнения: 68 646
То сто пъти се писа в темата, че избеляването при цветните дрехи може и да е от хлора във водата, но едно си баба знае, едно си бае.....

# 697
  • София
  • Мнения: 12 006
То сто пъти се писа в темата, че избеляването при цветните дрехи може и да е от хлора във водата, но едно си баба знае, едно си бае.....
Интересно ако е от хлор как пък при омото избеляват, при другите прахове и гелове - не??? Айде не пишете колкото да си търкате клавиатуарата.

# 698
  • Мнения: 68 646
Верно ли....все тъй цветни ли ти стоят и след 5 години. Бравос.

# 699
  • София
  • Мнения: 12 006
Обезцветяването зависи и от самта боя на дрехата /колко е качествена/, ама тогава само определени дрехи биха изсветлели. Аз омо не ползвам редовно /вече изобщо, купих го само защото тук много го хвалят/, но имам комшийка, която го ползваше редовно, докато не й поизветляха всичките дрехи. Обаче когато в една пералня изветляват повечето дрехи еднакво, и то само с един прах, а до преди това не е имало проблем,е ясно, че е от него.

# 700
  • Мнения: 10 210
Афродита, ти за цветно какво харесваш? Извинявай, ако вече си споделяла, темите са 55...

# 701
  • София
  • Мнения: 12 006
Афродита, ти за цветно какво харесваш? Извинявай, ако вече си споделяла, темите са 55...
PERSIL COLOUR SMALL & MIGHTY
Скрит текст:
или друг персил

Скрит текст:

# 702
  • Мнения: 5 207
Първият Персил е почти 1:1 с нашия течен ОМО, само дето е уж по-концентриран (слагат се 35 мл на 4-5 кг пране). Даже нашият течен ОМО се произвежда в същия английски завод, където и показаният Персил. Да, добър е, и аз го харесвам и съм го ползвала. Ей така изглеждаше в началото, веднага след като го лансираха на пазара. Конкретната опаковка е по случай 100-годишнината на марката Персил.
Скрит текст:

# 703
  • София
  • Мнения: 12 006
Течно омо не съм пробвала, само прах за цветно и за бяло и определно не съм доволна.

# 704
  • София
  • Мнения: 1 328
Моля за помощ - заръчаха ми да купя капсули Ариел  или  Персил. Нямам представа от тях, а и нямам възможност да се връщам назад в темата.  И какво е съдържанието на 3 в 1 - гел, омекотител и....

Общи условия

Активация на акаунт