Азиатска козметика и грим 4

  • 51 341
  • 739
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 500
ХК тези дни я чакам, дори утре ще отида да проверя,  че на мизон тая вечер едва изцедих 2-3 капки.
Добре че ме подсети като писа,
тя тази ХК съдържа ниацинамид,
и това което снощи показа -избелващото-също.
Та си мислех да ти пиша-да не ги ползваш заедно едно върху друго,защото може да ти дойде в повече.
Ако искаш пробвай,но постепенно.

ПП.И на мен ми дойдоха нещата от Jolse,утре ще се маскирам Trollface

# 196
  • Мнения: 101
Здравейте. Имате ли идея колко често пускат mega deal в jolse? Много ме е яд, че не си купих една слънцезащита на страхотна цена. Затова от къде научавате, че ще пускат такава промоция?

# 197
  • Мнения: 1 795
Здравейте. Имате ли идея колко често пускат mega deal в jolse? Много ме е яд, че не си купих една слънцезащита на страхотна цена. Затова от къде научавате, че ще пускат такава промоция?

Всеки месец има Mega Deal. Всички промоции сайта обявява във FBook страницата си.

# 198
  • Мнения: X
Всеки ден по няколко пъти отварям корейските сайтове, което е много вредно.

# 199
  • Мнения: 13 284
Сега си погледнах поръчките - минали са 2 седмици между предишните и сегашните mega deal в jolse.
Продуктите си ги има по секциите на тези, които пише че са изчерпани, но на друга цена.
И аз така още няколко нещица не уцелих бързо се изчерпаха, но друг път. Този път успях да се вредя за една маска, която миналия път изпуснах.Simple Smile И хитрите корейци пуснали  и нови нещица, да поддържат интереса и от тях си харесат, но този път с адска скорост много неща се изчерпаха.
Отварям сайта, също и на мейла ми пускат инфо.
Вчера yesstile  са ми пуснали мейл за промоция на Бентон- ако купиш за 25 евро продукти ти дават безплатен травъл сет, който изглежда много добре с 3 продукта - пяна, есенция и лосион


Catalano, ще се радвам да дадеш отзив за кремовете със сьомгата и мен ме заинтригуваха.


Последна редакция: чт, 20 сеп 2018, 11:02 от zari65

# 200
  • Мнения: 1 795
Погледнах го днес moonshot-а на дневна светлина - светличък ми идва, но подтона е ок. При нанасянето доста се белва после оксидира и малко потъмнява. Ще си играя да го бронзирам отгоре, но за Хера със сигурност ще взема 25, а не 23.

Mega Deal в Jolse обикновено са след 25то число на месеца (сега се падна по-рано заради корейския Ден на благодарността и всички ще почиват 4-5дни другата седмица). Кампаниите са по два дни и винаги втория ден рестокват част от артикулите. Почти всичко листнато в Megs Deal секцията фигурира в сайта и на редовна цена,  и ако търсите даден продукт по име/марка ще излезе той. За намалените артикули трябва да си влиза през mega deal линка.  Проблемът с бързото изчерпване на наличностите е заради ограничените количества в намаление и заради часовата разлика -все пак те са 6 часа напред, т.е сутринта при нас е следобяд при тях.

Последна редакция: чт, 20 сеп 2018, 11:44 от Viola Tarakanova

# 201
  • Мнения: 267

Стикът много ми хареса,маже се лесно,не е тежък,не се усеща върху кожата,че сегашния на Inisfree triplecare не го понасям вече.Нещата на А.Н.С са от ebay-sweetcorea.

# 202
  • Мнения: X
Страхото! Търся добър стик за лице за детето, защото й е по-лесно за нанасяне.

# 203
  • София / Перник
  • Мнения: 584
Ето и моята последна проръчка отJolse.
Очаквам още 3:grinning:

Може ли да споделиш какъв е крема Miracle и какви са ти отзивите?

# 204
  • Мнения: 267
Това е глинена маска.Харесва ми,защото не е плътна като тази на inisfree,миришена камфор,почиства свястно,но не очаквайте чудеса.Ползвам я след Bha ,по метода за почистване на порите на Fiddysnail.В нета има подробна имформация.

# 205
  • Варна
  • Мнения: 17 958
Откакто използвам корейска козметика, кожата ми загуби уморения си вид - вече се харесвам много повече. Grinning
Обаче същевременно лицето ми стана доста лъскаво, по-принцип съм с по-мазна кожа, но не лъщи като при прекомерно омазняване, една доста по-приятна лъскавина е Crazy , но все пак искам да я няма или поне да я намаля.
На пипане кожата се усеща мека и влажна, като че ли продуктите не са попили напълно.
Дали просто не й идват в повече всичките тези продукти, дали използвам неподходящи комбинации или просто слагам прекалено много продукт?  Някакви съвети?

# 206
  • Мнения: 18 998
И моята кожа е лъскава, а на пипане е добре, мисля, че наистина е от козметиката. Аз също бих предпочела да е с малко по-матиран вид.

# 207
  • Мнения: 13 284
Вчера също бях с червеното  BB  на Миша и към края на деня започна да ми опъва леко кожата. С нормална към суха кожа съм. Други забележки нямам на база 2 дена ползване, но и няма да го ползвам повече.
На база препоръка в темата взех тази пяна
http://jolse.com/product/secretkey-lemon-sparkling-cleansing-foa … p;display_group=1
Много ми харесва, почиства добре, досега не съм използвала миещ се продукт, който да имам такова кадифено усещане на допир при миенето. Първия път ми беше странно защото лицето за 5-10 минути става някак стегнато, но му свикнах.

 

# 208
  • Мнения: 1 795
 Момичета, с прискърбие съобщавам, че ще има намаление на козметика в Iherb (RIP credit card) GrinGrinGrin
------------------------------------------
Weekend Offer: 22% Off the entire Beauty category! (включва всичко корейско)
Use promo Code 22BEAUTY Starts Friday, September 21st at 10 a.m. PT and ends Monday, September 24th at 10 a.m. PT.
https://www.iherb.com/c/beauty
------------------------------------------

Това е уикенд промоция - 72 часа , от  УТРЕ  20:00 ч. 21.09 до 24.09  - 20:00ч. Кодът е днократен, само за една поръчка
- може да се ползва с персонален код за още 5% намаление (бг мама автоматично вгражда реферален код или си избирате някой от темата за iherb http://www.bg-mamma.com/?topic=1063742)


ВАЖНО ако поръчвате от IHERB за първи път!
Внимавайте с тотала на поръчката ,защото всичко със субтотал над 30лв задължително го задържат на митница. Има достатъчно информация в темата за Iherb и ви съветвам да прочетете първата страница Simple Smile

Последна редакция: пт, 21 сеп 2018, 20:07 от Viola Tarakanova

# 209
  • Мнения: 918
Няма спокойствие. Препоръчайте ми моля от тези падове за под очите да съм подготвена за уикенда.

Общи условия

Активация на акаунт