Искам да ви се похваля....

  • 1 473
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 91
Браво! На мен ми остават още 5 кг., свалих 12 и съм доволна, че вече не нося дънките на мъжа си. Учудена съм че успях да ги сваля без зверски диети, само без хляб и честичко кисело мляко вечер. Сигурно свалям на-вече от безсънието  newsm78 Успех на всички с трудното начинание newsm10

# 16
  • Мнения: 196
ОООО аз тръгнах от 92кг и имам още мнооооооооооого да свалям но няма мърдане докато не достигна предишните си 64кг.Успех на всички.  bouquet Peace

# 17
  • Мнения: 8 917
Мами от 2 седмици съм на диета и вече свалих 8 кг остават ми още много но аз съм много щастлива че вече се взех в ръце и отслабвам. Hug
Браво Mr. Green! И за това, че даваш стимул, че няма невъзможни неща Peace  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 384
Супер си!  Hug  Продължавай в същия дух!   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 849
  bouquetБраво ! Дано успея и аз да се похавля скоро време . Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 473
Упоритост му е майката! Браво! Заслужено можете да се радвате на успехите си! PeaceУспех!

# 21
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708

И при така.Свалям го, но не се отваря newsm78 Sad

# 22
  • София
  • Мнения: 185
браво на теб за свалените кг. Peace и диетката ми се вижда добра,но аз сега съм на друг режим и по-нататък мисля като сваля още малко да я почна за да успея при задържанета,че на мен там ми е проблема Embarassed

# 23
  • Мнения: 319
я дайте и програмка с която да я видим тая диетка бе хора Rolling Eyes

# 24
Тъкмо я качих, 2 мб, може би е най-добре да копнете линка и във Флашгет направо

http://marietta.ko.googlepages.com/dieta.pdf
Това с хляба на всяко хранене не ми се връзва много с разделното хранене, на чийто принцип се твърди че е съставена програмата за отслабване.

Mежду другото чак сега виждам, че наистина има хляб почти навсякъде, но в интерес на истината, когато той я спазваше не ядеше. Казвам, че е на основата, но не е съвсем буквално. Тази диета е просто за хора, които просто не могат да се ограничават до нещо много малко за ядене на ден. Трудно ще накараш някой мъж да яде картофена манджичка без хляб Wink Аз не ви убеждавам де, просто я предлагам, защото аз не ползвам диети, но имам страничен поглед от много хора около мен, които се мъчат да отслабват и това имаше резултат.

За програмата - трябва ви Adobe Reader. Съжелявам, просто я нямам в друг формат, защото е 3 листа.
За запомнянето - давате на линка десен бутон и Save as...или копирате линка и изтегляте с програма като Flash get, би трябвало и иначе да стане, но ще е по-трудно

# 25
  • Мнения: 2 897
Аз пък реших да не ям нищо след 19h(само течности),не изпитвам никакъв глад,ям си нормално през останалото време,както до сега,така вече 2 седмици и установих,че съм олекнала с един кг .Това много ме устройва,тъй като не съм ''гладувала'' от години,пък и нали още кърмя бебока Laughing

# 26
  • Мнения: 2 596
Аз пък реших да не ям нищо след 19h(само течности),не изпитвам никакъв глад,ям си нормално през останалото време,както до сега,така вече 2 седмици и установих,че съм олекнала с един кг .Това много ме устройва,тъй като не съм ''гладувала'' от години,пък и нали още кърмя бебока Laughing
Зори, малко офф, много красива жена си!

# 27
  • Мнения: 1 934
Супер си!  Hug  Продължавай в същия дух!   bouquet
Peace

# 28
  • Мнения: 2 897
Аз пък реших да не ям нищо след 19h(само течности),не изпитвам никакъв глад,ям си нормално през останалото време,както до сега,така вече 2 седмици и установих,че съм олекнала с един кг .Това много ме устройва,тъй като не съм ''гладувала'' от години,пък и нали още кърмя бебока Laughing
Зори, малко офф, много красива жена си!
Стига бе Laughing

Общи условия

Активация на акаунт