Дайте ми съвет.

  • 1 035
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 742
и аз да кажа че не могат да се смесват две различни марки млека
относно Дуфалака то не е лекарство а хомеопатия и не се привиква към него. Аз на моето момиче съм давала два три пъти когато положението беше напечено и не беше акала 4 дена, а на неговата листовка си пише че става за кърмачета и каква доза се дава. Но пък има и други начини за изакване - с масаж например на коремчето, помага доста  Peace

и аз така само че на моето момиче Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 032
Момичетата вече са ти казали, не смесвай млека от различни марки. Аз също знам, че като цяло желязото в адаптираните млека е горе долу еднакво. До колкото разбрах все още се и кърмите, нали? Бях чела някъде, че желязото в кърмата макар и по- малко, отколкото в АМ се усвоява в много по- голяма степен от бебчето. Така че, според мен, по- добре ще е да промениш диетата си и ти да ядеш храни, богати на желязо, за да може и малкото да си набавя нужните количества. Иначе за запека ти съчуствам искрено, ние и до ден днешен имаме проблеми с акането. За сега само гимнастиката и масажите помагат. Внимавай с капките против колики, те запичат. Като поотраснете малко можеш да даваш сокчета или пюрета от сини сливи и круши. Те дайстват безотказно.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Много ви благодаря за отговорите наистина, реших минавам на една марка и повече никакви смени на млека, само ако не дай боже прояви непоносимост към новото, но до сега не е отказал нищо, така че се надявам всичко да е наред.
Още кърмя уж, то и колко ли има щом като давам по 100мл. АМ на всяко хранене ама пак е нещо.

Общи условия

Активация на акаунт