Mall of Sofia

  • 3 846
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 214
Аз участвах в програмата по откриването в петък.Вътре наистина е страхотно , направо като в чужбинско  Laughing  Долу има огромен хипермаркет Пикадили и генералният мениджър на Мол каза , че  там са най-добрите , само  първите , най-известните марки .За това и били избрали Пикадили Wink Нагоре не можах да разгледам за съжаление , защото бързах за друг ангажимент .

# 16
  • Мнения: 5 140
Айде да ни е честита новата софийска придобивка.
Сега остава да пуснат и скоро МОЛ-а в Гео Милев.

# 17
  • Мнения: 7 112
Айде да ни е честита новата софийска придобивка.
Сега остава да пуснат и скоро МОЛ-а в Гео Милев.
Септември ще бъде май.

# 18
  • Мнения: 5 370
Аз само да кажа за ПИКАДИЛИ-очарована съм!!!!!! Hug
И смятам да емигрирам от все по-заприличващата на МЕТРО БИЛЛА там.
НАй-сетне и в по-централната част някакъв друг супермаркет. Peace

# 19
  • Мнения: 7 474
Някой ще каже ли как стои въпроса с паркинга - плаща ли се и колко?

# 20
  • София
  • Мнения: 124
Наистина много хубаво място, но все още е голяма лудница. За паркирането - безплатно е, но опашката е огромна и се чака много дълго! Хубаво е, че когато е лошо времето ще можем да се разхождаме на топло и красиво място! Но съм много недоволна от колите, които са паркирали навсякъде, цялата Зона Б-5 е залята от неправилно паркирали коли!!! Вече не ги издържам! Някъде имаше тема, идеята беше  да се направят листовки, които да се слагат на неправилно паркиралите, че застрашават живота на децата, карайки ги да ходят по шосето!
Дали има някъде да си ги разпечатам и с кеф,ще ги слагам под чистачките!

Иначе за Маll-а цялата Витошка е там има страшно много магазини и заведения за хранене - азиатска, ливанска кухня, пица Хът и Мк Доналдс, но още не е отворен!
Пикадили е много добре зареден и подреден магазин!

# 21
# 22
  • Мнения: 120
Днес ходихме на кино там, но не беше отворено. newsm45 Някой може ли да ми каже кога ще го открият?

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Днес ходихме на кино там, но не беше отворено. newsm45 Някой може ли да ми каже кога ще го открият?

в края на юни.

# 24
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
цялата Витошка е там

е това му е готиното, че всичко ти е на едно място в приятна обстановката, а лудницата скоро ще приключи, сега е пълно със зяпачи още, което е напълно нормално за Ново нещо Simple Smile
но иначе е страшно удобно пак казвам, защото имаш всичко под един покрив.

# 25
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Някой ще каже ли как стои въпроса с паркинга - плаща ли се и колко?

700 места.

# 26
  • Мнения: 7 474
Днес посетих въпросния МОЛ, много хубаво е направен, магазините са страхотни и стоките също. Всичко е чистичко, лъскаво , но магазините са само за хора с възможности (както някой беше казал Музей) , освен Пикадили, който е страхотен.  Peace

# 27
  • Мнения: 22 945
Наистина много хубаво място, но все още е голяма лудница. За паркирането - безплатно е, но опашката е огромна и се чака много дълго! Хубаво е, че когато е лошо времето ще можем да се разхождаме на топло и красиво място! Но съм много недоволна от колите, които са паркирали навсякъде, цялата Зона Б-5 е залята от неправилно паркирали коли!!! Вече не ги издържам! Някъде имаше тема, идеята беше  да се направят листовки, които да се слагат на неправилно паркиралите, че застрашават живота на децата, карайки ги да ходят по шосето!
Дали има някъде да си ги разпечатам и с кеф,ще ги слагам под чистачките!

Иначе за Маll-а цялата Витошка е там има страшно много магазини и заведения за хранене - азиатска, ливанска кухня, пица Хът и Мк Доналдс, но още не е отворен!
Пикадили е много добре зареден и подреден магазин!
Peace

# 28
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
да го пусна и тук, съжалявам, ако някой вече го е пуснал
 Praynig
http://www.mallofsofia.com/

# 29
  • Мнения: 93
Liorena, а обърна ли внимание на киното? Вярно ли е наистина, че чак в края на юни ще го отворят? А аз го чакам с такова нетърпение!

Общи условия

Активация на акаунт