Пазарът на недвижими имоти във Варна - какво се случва реално -2

  • 49 012
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 673
Кое ОМВ.
То и в парка дето ще е във В-не 1 секат дървета, супер парк ще е няма що.

Младост
Там коментирахме, че ще е много застроено. Освен Явора, ще има на каравелата и на братя Иванови, цели 2 проекта. Rolling Eyes

Знам!!! Е и? Аз казах, че са започнали да копаят вече
Laughing Laughing Laughing Защо ми се караш? Нормално е да започнат да копаят, все пак има доста работа за вършене там. Grinning

# 16
  • Варна
  • Мнения: 294
Анели, гледах и сайта на общината, но няма нищо на този адрес още. Там ще стане чудна сграда.
мдаа и аз следя разрешителните Simple Smile)), голямо затишие от 27.07.

Моя приятелка, с купен апартамент в на Узунов южното Сити, е убедена, че на пролет ще влезе в него....заради нея се надявам да е така. Обаче, не знам, до нова година дали ще успеят да довършат, да получат акт 16, за да започнат да влизат лека полека собствениците. 

# 17
  • Варна
  • Мнения: 669
Здравейте, препратиха ме към тази тема, относно запитването ми за мнения за сградата на Doiran,
http://doiran-bg.com/bg/, a именно качествено ли е строителството и въобще всякакви мнения - заслужава ли си инвестиция там и то на последен етаж Simple Smile
Благодаря!

# 18
  • Мнения: 6 528
Днес оср...ха пешеходната зона до ОМВ....копаят, самосвалите се движат директно върху тротоара, който и без това е кален. Пешеходците откъде ще минават, не знам. Всъщност пътят до новата кооперация на Иванови, къде е предвиден да бъде и кой ще го прокарва?

# 19
  • Мнения: 306
Днес оср...ха пешеходната зона до ОМВ....копаят, самосвалите се движат директно върху тротоара, който и без това е кален. Пешеходците откъде ще минават, не знам. Всъщност пътят до новата кооперация на Иванови, къде е предвиден да бъде и кой ще го прокарва?
Когато гледах плановете- имаше някакво кръгово движение , улички и тревни площи. Предполагам, че те ще си го правят. Принципно, за да им дадат разрешително, общината изисква от тях да "облагородят" района - да направят тротоари, пътища, някоя детска площадка.

# 20
  • Мнения: 25 673
Принципно, за да им дадат разрешително, общината изисква от тях да "облагородят" района - да направят тротоари, пътища, някоя детска площадка.
Възможно е, но площадката ще е за живущите, както е в Орхид Хилс примерно. И една площадка струва жълти стотинки за тези строителни фирми.

# 21
  • Мнения: 306
Принципно, за да им дадат разрешително, общината изисква от тях да "облагородят" района - да направят тротоари, пътища, някоя детска площадка.
Възможно е, но площадката ще е за живущите, както е в Орхид Хилс примерно. И една площадка струва жълти стотинки за тези строителни фирми.
Еми за живущите ще е . Но пък доколкото знам жилищната сграда не е от затворен тип, така че... Жълти стотинки или не - такива са условията

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Мнения на експерти относно сегашните цени на имотите...

https://m.domaza.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE_%D1%89%D0%B5_ … 0%BD%D0%B8%D1%8F/

# 23
  • In transit
  • Мнения: 11 699
Тук https://www.google.com/maps/@43.2141956,27.9011855,3a,47.8y,79.39h,85.77t/data=!3m5!1e1!3m3!1s2TcwJF7-LVCs7a6KPqJ7-Q!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3D2TcwJF7-LVCs7a6KPqJ7-Q%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D58.33927%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100 Транстрой започват нова сграда, ако някой се интересува.
Също видях, че на Студентска в тухлената пломба между панелките под ТУ се продават два апартамента.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 294
Обнови ли са страницата на общината с разрешителните за строеж. Simple Smile
Учуди ме разрешителното за Лидл за Младост, че е от 31.08... а това се знаеше наравно с другите  - Лидл на окръжна и Дружба. И техните разрешителни са май от началото на годината.

# 25
  • Мнения: 306
Братята са направили първа копка вчера.

# 26
  • Мнения: 25 673
Братята са направили първа копка вчера.
А блокчето над Лидъл Възраждане е на 3та плоча вече, много бързо действат там.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 781
И в Кайсиева след Марешки блокът вече е с издигнати 4-ри етажа...

# 28
  • Мнения: 535
Знаете ли дали Заповедите за допускане на ПУП се качват някъде или само Заповедите за одобрение?

# 29
  • Мнения: 1 656
На мен ли ми се струва или наистина има поскъпване на имотите? Конкретно двустайни апартаменти разглеждам сега. На какво се дължи това, сезонно ли е?

Общи условия

Активация на акаунт