Пазарът на недвижими имоти във Варна - какво се случва реално -2

  • 50 103
  • 760
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 3 879
Вече от към улица "Вяра" има построени сгради, ужас какво тъпкане ще сътворят и в Младост
Така където е дадена от южната й страна има панелен блок, от западната също, т.е север и изток са що-годе с "гледка" и отстояние.. Съвсем обратно на това, което се рекламира

Последна редакция: пт, 09 ное 2018, 10:50 от Mama TAZ

# 151
  • In transit
  • Мнения: 11 853
Акорд. Май по 4 лв на апартамент е таксата към тях + за стълбищен ток и подобни. Ние за 3-членно семейство плащаме общо около 12 лв на месец.
Мерси. Ние ги махнахме Акорд, защото не си вършеха работата, а и присвоиха едни пари. Сега имаме нова фиирма, но и те май са от същия отбор. Tired
Лъки ние сме към Сатис. 30 апартамента сме. За 3стаен плащаме 14 лв. Доволба съм. Чистят редовно, минават два пъти за сметките, но могат да се плащат и по банка.  Като изгори крушка веднага пращат електричар да я смени. Доста са отзивчиви.

# 152
  • Мнения: 3 879
Ние сме със "Съседите" ООД, пълен ужас са - не сменят крушките по месец, касиерите им са някакви млади и незаинтересовани момчета, делегирали са чистенето на някакви си Фреш, които само мажат по стълбите

# 153
  • Мнения: 25 757
Крушките са ни последния проблем (не се сменят, на партера е тъмница, ще се пребия с бебето някоя вечер). Имаме сериозни проблеми, покрив, улуци, предблоково пространство. Всеки се скатава. Не си плащат реално, води се 1 живущ и плащат 7лв, а реално са 2ма с куче. Twisted Evil Сега сме с домоуправител БГ  или нещо такова, но и те не са много настоятелни, като гледам списъка със задължения.
Обаче Акорд бяха доста нагли, години наред събораха пари, не се вложиха в нищо (фонд ремонт) според мен ги откраднаха. Отделно,  плащам една сума, а ми дават бонче за половината, водят двойно счетоводство явно, и укриват данъци.

# 154
  • Мнения: 1 416

Обаче Акорд бяха доста нагли, години наред събораха пари, не се вложиха в нищо (фонд ремонт) според мен ги откраднаха. Отделно,  плащам една сума, а ми дават бонче за половината, водят двойно счетоводство явно, и укриват данъци.

Абсолютно съм съгласна, въпреки че нашият вход ги избраха преди 2 години и уж решиха да и махат, ама незнам. В предното жилище бяхме с тях, взеха парите и нищо не свършиха.

# 155
  • Мнения: 25 757

Обаче Акорд бяха доста нагли, години наред събораха пари, не се вложиха в нищо (фонд ремонт) според мен ги откраднаха. Отделно,  плащам една сума, а ми дават бонче за половината, водят двойно счетоводство явно, и укриват данъци.

Абсолютно съм съгласна, въпреки че нашият вход ги избраха преди 2 години и уж решиха да и махат, ама незнам. В предното жилище бяхме с тях, взеха парите и нищо не свършиха.
Проблема е, че не ходим на събрания, даваме си парите и толкова. А те се възползват, крадат колкото могат.
Искай ревизия на касата, колко пари сте събрали за ремонт, какво е направено и т.н.

# 156
  • Варна
  • Мнения: 996





Знаех кое е мястото за тази Армада, ама викам да го видя за да съм 100% сигурен. С тоя стълб с кабеляци какво ще се случи не знам, луда работа?! Отстояние имало от блокове, а на юг панелки колкото искаш. Другата снимка показва какво ще се вижда на север, тъжна картинка.

# 157
  • Мнения: 6 529

Обаче Акорд бяха доста нагли, години наред събораха пари, не се вложиха в нищо (фонд ремонт) според мен ги откраднаха. Отделно,  плащам една сума, а ми дават бонче за половината, водят двойно счетоводство явно, и укриват данъци.

Абсолютно съм съгласна, въпреки че нашият вход ги избраха преди 2 години и уж решиха да и махат, ама незнам. В предното жилище бяхме с тях, взеха парите и нищо не свършиха.
Проблема е, че не ходим на събрания, даваме си парите и толкова. А те се възползват, крадат колкото могат.
Искай ревизия на касата, колко пари сте събрали за ремонт, какво е направено и т.н.


И кой ще я направи тази ревизия? При нас има отговорник за входа, но той не упражнява никакъв контрол

# 158
  • Мнения: 25 757
[
Скрит текст:
quote author=MapTo_D link=topic=1061277.msg37672999#msg37672999 date=1541853223]





Знаех кое е мястото за тази Армада, ама викам да го видя за да съм 100% сигурен. С тоя стълб с кабеляци какво ще се случи не знам, луда работа?! Отстояние имало от блокове, а на юг панелки колкото искаш.
Другата снимка показва какво ще се вижда на север, тъжна картинка.
[/quote]
Сам си го казвал, важното е бетон да се лее.

# 159
  • Мнения: 839
В момента има 6000е отстъпка за комплекс "Фамилия". Ако някой ги е заглеждал, но цената му се е виждала висока може да се заинтересува.

# 160
  • In transit
  • Мнения: 11 853
Явно са я закъсали с продажбите. С тоя строителен бум...

# 161
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Просто  са им високи цените, около 100 000 Евро,  та явно могат да си позволят  подобна отстъпка.

# 162
  • Варна
  • Мнения: 996
Ще закъсват още много. Да се осъзнаят малко, къде продават, и какво. Според мен, края на ръста на сделките е много близо, ще поживеем и ще видим.

# 163
  • Мнения: 3 879
Тъкмо днес се дивих на цените на новите проекти в Младост, на зелено 1000 еврака за до БДС след 18м евентуално..айде бе

# 164
  • Варна
  • Мнения: 10 793
В Кайсиева се строи като за световно. Всяка празна полянка вече е с нов строеж. Никнат като гъби. За да се започва, явно има търсене.

Общи условия

Активация на акаунт