"Искам да съм гола"!!!

  • 2 814
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 877
Аз не й правя забележка. Тази сутрин разбрах, че баба й е правила. Уф, това е друга тема...

# 16
  • Мнения: 3 491
Не знам ... точно на около тая възраст при моето голямото дете беше форма на протест. Трябва да си достатъчно щастлива, че е само у дома и след баня, а свекърите да вземат май да се обадят на майка ми, за да разберат, че дете така лесно не настива.  Виждала съм и други деца да се събличат чисто голи ей така, както са навън, и хич не им пука (като нещо не е на тяхната). Та и това сме го живели - не е на неговата, и започва да дърпа гащите и блузката. Неприятното бяха няколкото месеца, когато трябваше майка ми да гледа през деня децата. Извела ги веднъж двамата на детската площадка, и в един момент като позастудяло, решила да си тръгват. В резултат на което баткото започнал да се съблича, и така се прибрал у дома - чисто гол. Март месец е било - не е настинал. Но то си беше голям протест срещу това да го гледа баба му, де. Мама - та мама!

# 17
  • Мнения: 5 877
При нас може да е протест срещу детската градина, но пък започна преди това...
напоследък е по-стресово от обикновено, откакто баба й и дядо й се разболяха (заради което са тук). Надявам се все пак, че причините за нудистките желания са по-жизнерадостни (да, наистина си е хубаво, особено ако те гонят.
Но ще опиша сцената с чисто голичкия Борис вкъщи, ще разведри атмосферата  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Аз не й правя забележка. Тази сутрин разбрах, че баба й е правила. Уф, това е друга тема...

Да, да.. разбрах, че не си ти... ама то ако бабата й прави забележка може да реши, че не е редно.. Предполагам каква е ситуацията с разговорите с бабата, обаче... Confused

# 19
  • Мнения: 5 877
А, аз сутринта си й казах да не й прави забележки. Довечера ще измъкна опърпания си Фицхю Додсън за научен материал.

# 20
  • София
  • Мнения: 13 206
А, аз сутринта си й казах да не й прави забележки. Довечера ще измъкна опърпания си Фицхю Додсън за научен материал.


А, така!!! Дано да хване дикиш...

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Елина до ден днешен като излезе от банята си има ритуална обиколка на подскоци по без нищо, после следва танца на радостта и чак след това се облича...

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами, много е приятно да си гол...и аз обичам Grinning

# 23
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
И моя Крис обича да подскача в къщи гол и да закача баща си, за да го гони и гъделичка из стята. Всичко е ОК и е приемливо за нас, но има и случки, когато седи в ъгъла на леглото и по никакъв начин не ми дава да го облека, ей така на пук. Тогава и аз го приемам за протест и се започват едни увещания, едни пазарлъци, броя до 3  Crazy..., дори и пляскам ако си изтърва нервите и съм вече на ръба на силите си  Embarassed.

# 24
  • Мнения: 5 877
То за обичане и аз обичам, когато не се чувствам дебела, обаче обличането за детска си е обличане за детска, а когато татко й закъснява за работа и трябва първо нея да заведе... не му е времето.

# 25
  • Мнения: 2 353
  И аз съм била така, горката ми майка още ми го напомня. Калина също ми прави такива номера, но не всеки ден. Обикновено я оставям да се покефи половин час ако не е много студено и после взимам дрехите и дръпвам едно театро...Добре, че си имаме "сериал" за една Евлампия, та става някакво диалогче и се прилъгваме. Но ако не е студено и не бързате за никъде няма смисъл. Скоро си дадох сметка, че повтарям майка ми в един много безсмислен ритуал, казва се "обуй си пантофките". Досега не съм чула дете да е настинало през май, защото е ходило босо вкъщи. Аз самата ходя боса вкъщи и през зимата, просто се задушавам когато имам нещо на краката. Откакто забелязах, че повтарям това ехо, спрях.
  А за свекървите - на тях винаги им е студено и съдят по себе си, ама как да им го каже човек Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 934
Децата по принцип обичат да ходят голи! И е полезно! Имахме едни приятелчета, с които като си ходехме на гости, редовно се събличаха всички заедно и търчаха насам-натам. Абе купон! Освен това обичаха да си слагат гащите на главите, много им беше смешно това.
За настиване не ме е било страх, защото отвреме-навреме предлагам дрехи, и който му е студено, се облича.
Разбира се, ако трябва да се излиза, се обличаме бързо и безкомпромисно!

# 27
  • Мнения: 5 713
Маги по принцип седи/ ходи у нас оскъдно обле4ена още от малка. Не търпи дрехи, 4орапи, пантофи. Сега, откакто се у4и да ходи на гърне / ве4е 3-ти месец / шляпа из къщата 4есто 4исто гола и й е голям кеф. Също живеем със свекърите, които в на4алото бяха в голям потрес. Ама щяла да настине, ама не може така гола, ама що се пипа там. Казах им да оставят детето, 4е аз най-добре знам, 4е не искам да се бъркат във възпитанието, 4е сега вси4ко й е интересно и опознава себе си. За момента не се притеснявам.

# 28
  • Мнения: 3 034
   
  А за свекървите - на тях винаги им е студено и съдят по себе си, ама как да им го каже човек Rolling Eyes

Не само свекървите, и тъщите са така.... Confused
Малко офф - майка ми оня ден пратила Марена на градина с чорапогащник и клин отгоре ?!?! #CrazyВярно студено е, ама все пак е май....чудя се дали, ако имаше под ръка космонавт....

А по темата - мисля, че обличането може да стане с някакви вълшебства, това при мойта щерка много работи...

# 29
  • Мнения: X
Не само свекървите, и тъщите са така.... Confused
Малко офф - майка ми оня ден пратила Марена на градина с чорапогащник и клин отгоре ?!?! #CrazyВярно студено е, ама все пак е май....чудя се дали, ако имаше под ръка космонавт....

А по темата - мисля, че обличането може да стане с някакви вълшебства, това при мойта щерка много работи...

Хи хииии майка ми е болна на тая тема и все ме кара да се обличам, а детето ако и падне - ох, майкооооо hahaha

Общи условия

Активация на акаунт