За "лошите" мъже в живота ни....

  • 4 491
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
Флора, най-важното е да не започнеш да си мислиш, че явно нещо ти има че така се държат с теб. Не бива да се подценяваш. Знам, че има моменти в които си мислиш, че явно нещо не ти е както трябва. Срамуваш се всичко да си кажеш на приятели ти самата отхвърляш реалността и не я приемаш. Само не допускай да си мислиш лоши неща за себе си самата.
Мило момиче, ти си нещо повече от него и това го показва факта, че тук намери сили да напишеш няколко думи за това което бушува в главата ти. Знам, че ти е било трудно да напишеш и тези изречение защото си толкова наранена, че даже не можеш да говориш. Хаотично можеш да нахвърлиш думички, но си като свито коте и то само когато си сама. Та казва ли се на всеки колко те боли.
Флора наистина не е клише. Всяка сълзичка сега после ще ти се върне в усмивки и хубави преживявания със следващия. Той ще дойде неочаквано сега не вярваш, че можеш отново да обичаш че си способна да дадеш на някой друг чувства, внимание.
Сега наистина при втория ще бъдеш много по-пестелива и внимателна, но то на хубавото човек се отпуска.
А този господин ще го забравиш. Ще видиш. Даже няма да си спомняш след време и болката остава един спомен като цяло без отделните детайли.
Споко!

# 16
  • Мнения: 6 167
ооо, аз съм оцеляла жертва.
тоооолкова ми е познато товааааааа
самонавиването как това е единствения
мазохизма да настояваш да и с него,
да виждаш някакви неща в него , които май са само в главата ти.
станах досадна на себе си накрая ( за приятелки да не говорим) с моите дерзания.

ами как се отървах.. срещайки голямата любоффф.

но преди това да ви кажа си направих труда да променя схемата по която живея
( и мисля , най-вече). почти веднага имаше резултат.
май е важно човек да си дава шансове, а не да гледа като зомбиран в една посока.
после обаче, като ми се отвориха 'чакрите', като се промених аз себе си - ето че за любов и в чужбина дойдох да живея до любимия мъж. живот в чужбина определено не беше сред топ 100 от целите ми в живота. сега съм много добре. обичана, обичам - смея се на миналите си драми. придобих увереност, каквато не мислех, че мога да имам. имам си всичко, което ми е необходимо ( духовно и материално) и се моля само за здраве.

а за лошите мъже.. ( лошия мъж в моя случай) - понякога се гневя, но всъщност дълбоко в себе си съм простила.
 Peace

# 17
  • Мнения: 794
Вижте и аз не съм идеална... Винаги монетата има 2 страни...

Изневрих.

Обаче мисля, че го направих не за мое успокоение или заради чист секс....

Просто се усешташе вакуум-а в отношението...

 Confused

Който не мисля, че ще бъде отстранен...

БЛАГОДАРЯ ЗА КУРАЖА, КОЙТО МИ ВДЪХВАТЕ! .. ЗА ПОДКРЕПАТА..

всеки ден занимавам приятелките ми с това, май им досадих....

Много се радвам, че Вие вируални момичета, сте толко отзивчиви и ме изслушвате всеки път, като имам проблем или нужа .. просто да се оплача...



ЧУДЕСНИ СТЕ!!

  bouquet

# 18
  • Мнения: 27 524
не знам дали е въпрос на късмет или на характер, но при мен това не се е случвало... не мога да търпя тормоз или унижения... може би имам силно развит инстинкт за самосъхнанение.

По точно не бих могла да го кажа.

И аз  Peace

# 19
  • Мнения: 4 806
прилагала съм следното: опитвам се да си представя - как изглеждат нещата след 1 година; след 5 години и т.н. И слушам вътрешния си глас. Ако усещам нещо тревожно (все едно котка дращи) - се опитвам да реша проблема - не е това линията на живота, която искам да следвам.
По този начин аз прекратих една връзка с продължитленост близо 3 години.
Отраз.
Отрязваш.
Скъсваш.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Flora - лично аз не съм имала "честта" да познавам такъв "мъж" и да имам връзка с него, но братовчедка ми имаше и се нагледах и после чух страховити нещица...  Crazy Sick ooooh! Tired
Бягай далеч и бързо и качествено...сега е момента.
Успех  Peace

# 21
  • Мнения: 3 267
не знам дали е въпрос на късмет или на характер, но при мен това не се е случвало... не мога да търпя тормоз или унижения... може би имам силно развит инстинкт за самосъхнанение.

По точно не бих могла да го кажа.

И аз  Peace
Мога да кажа същото, не бих издържала и седмица, с някой, който ме кара да се чувствам зле.

# 22
  • Мнения: 3 268
браво на Бу,много е смела!на Флора мога да кажа,че този тип мъже винаги ще ги има,но това не значи,че трябва да им се даваме!ние,жените все се набутваме на "лошите момчета" и после ревем.я си намери някое добро момче,да си те гледка и обича!

# 23
  • Мнения: 7 914
Буooooh! какво си изживяла... добре, че всичко вече е минало... Hug

Флора, след историята на Бу трябва да ти е яно, че на човек му идва до гуша рано или късно...ти все пак решавашк , кога... или си остваш завинаги жертвата...
Моят съвет е по добре рано...отколкото късно! Животът е кратък, не губи ценни мигове...

# 24
  • Мнения: 458
Бягай на дълеч мила.Преживях го 6 месеца тормоз и унижения, безброй приказки как предната му приятелка била богиня аз инато същество с присвити очи /т.е гледам злобно/.6 месеца като поп плащах неговите изгъзици,сметки и цигари му копувах а в замяна обиди и потъпкано достойнство.Вече толкова ми бе втълпил колко съм отвратителна и жалка че нищо хубаво не виждах в себе си и си мислех че не заслужавам да живея сякъш съм най големия урод.Мога да ти кажа само БЯГАЙ НА ДЪЛЕЧ.Сега когато го преживах/за мое най голямо учудване аз сложих края и го понесох много леко/ си се чудя на ума как съм могла да допусна някой си и от някъдеси да издевателства тъка над мен .Смисъл няма той е такъв и няма да се промени ,това ще е и за напред с него ,такъв живот ли искаш?Невярвам.Пожелавам ти успех каквото и да решиш  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 416
Отраз.
Отрязваш.
Скъсваш.
Абсолютно!!!  newsm10
На пръв поглед е страшно трудно - обсебен си, пристрастен си към този човек, нищо, че те мачка и унижава, драпаш към него с някаква отчаяна любов...
Отрежи отведнъж - ще видиш колко малко ти е трябвало, за да се спасиш от тази клопка...
Успявала съм два пъти...  newsm10

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
На пръв поглед е страшно трудно - обсебен си, пристрастен си към този човек, нищо, че те мачка и унижава, драпаш към него с някаква отчаяна любов...
Понякога (както беше при мен) не е от лИбоФ. Инертност, пускаш се по течението, някак нямаш сили да се извадиш от ситуацията... Тогава или трябва нещо черезвичайно да се случи, за да те отрезви, или просто да седнеш, да премислиш и да прецениш, да си дадеш сметка, че това не е нормално и не си човек, който да заслужава такава връзка.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 679
не знам дали е въпрос на късмет или на характер, но при мен това не се е случвало... не мога да търпя тормоз или унижения... може би имам силно развит инстинкт за самосъхнанение.

По точно не бих могла да го кажа.

И аз  Peace
това съм и аз- прекалино горделива, инат и маалко разглезена за да позволя на някой да ме командва- просто не бих ко понесла

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз за себе си не знам със сигурност newsm78
Но при теб щом така стоят нещата- късай от раз, без обяснения, прощавания и драми... Бягай и не се обръщай. Сигурна съм, че ще го забравиш бързо Peace

# 29
  • Мнения: 794
Аз за себе си не знам със сигурност newsm78
Но при теб щом така стоят нещата- късай от раз, без обяснения, прощавания и драми... Бягай и не се обръщай. Сигурна съм, че ще го забравиш бързо Peace

и аз на това разчирам  Confused

Общи условия

Активация на акаунт