Откраднат живот 56: Анатомия на гнева

  • 37 881
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 12 432
Помня, че Хинова изгони Мазов, след като разбра, че е преспал с Мишева. Обаче нямам спомен прибра ли си го след това или не.
Прибра си го. Малкият Стефан се разболя, тя се паникьоса, отиде при Кръстева, уплашиха се, че е нещо сериозно със сърцето му и като разбраха, че е просто вирус, се успокоиха и решиха да не се карат повече.

# 121
  • Мнения: 9 628
Проблеми в Рая ще има веднага и при Ина-Тасев. Ина трябва да е причината Боби да засили телефона си към стената на промото.

Мазови, ох, леле, при тях проблема ще е сигурно това, че Лора иска да се връща на работа, че и липсва болницата.. Мазов ще и казва, че тя беше водещата за детето и сега да се оплаква......

Благодаря на модератора за реакцията Simple Smile

# 122
  • Мнения: X
Проблеми при Ина и Борис е нормално да има, но за мен е логично те да са свързани  с Иво. Няма начин той да остави нещата така, поне заради едното его.
А и току-що станаха двойка, сега е време  да ги мятат по въртележката

# 123
  • Мнения: 9 628
Така е, но очаквам да не са през цялото време ние двамата срещу Фотев, някой път Боби може да се чувства, че само той е срещу него. Може да я обвини, че и липсва лъскавия живот, който той не може да и предостави.

Вече е ясно май, кой с кого се е сбил в премиерния епизод.

# 124
  • Мнения: 12 432
Да не забравяме и че Ина тепърва ще трябва да се учи да живее като обикновена жена без света да се върти около нея, да има пари и позиции и със сигурност ще имаме сътресение и по тази линия.

Лора е типичният пример за човек, който толкова фанатично е искал нещо, че когато го е получил, не е в състояние да го задържи, оцени и т.н., а изплесва в друга посока.

# 125
  • Мнения: X
Така е, но очаквам да не са през цялото време ние двамата срещу Фотев, някой път Боби може да се чувства, че само той е срещу него. Може да я обвини, че и липсва лъскавия живот, който той не може да и предостави.

Вече е ясно май, кой с кого се е сбил в премиерния епизод.

Кой с кого? Не четох задълбочено

# 126
  • Мнения: 9 628
Христо с Банков.

# 127
  • Мнения: 6 833
Стана ми любопитно и на мен за Мазови... дано не е някоя простотия, че те какво ли не преживяха.

Ина и Боби са ми интересни, но не искам да имат драми помежду си.

# 128
  • Мнения: 2 123
Лора и тя не знае, какво иска, не стига, че каквото поиска го получава без много да се потруди. В анонса плаче жално. Да не е само нещо с бебето, защото драми с бебета не ми се гледат. Всичко им мина през главата на тях, като семейство, сега остава някой да се разболее. Друго не ми идва на ум.

Ина ще е бременна още. Мисля, че й е рано да започва с капризите на принцеса. Ако Фотев е в затвора, няма кой да им създава неприятности, но като излезе ще им се изясни.

На мен ми е интересно да знам статута на болницата. Частна ли е, на кого е? Новият директор,как и от кой е назначен? Изобщо интересни ще са новите герои от къде идват, кои са?

За Триото трептя да разбера, какви са новостите около тях? Цяло лято догатки и предположения, сега да разберам, какво е положението при тях.

# 129
  • Мнения: 235
Така е, но очаквам да не са през цялото време ние двамата срещу Фотев, някой път Боби може да се чувства, че само той е срещу него. Може да я обвини, че и липсва лъскавия живот, който той не може да и предостави.

Нали и той беше богат, в началото го криеше от всички.

# 130
  • Мнения: 1 358
Така е, но очаквам да не са през цялото време ние двамата срещу Фотев, някой път Боби може да се чувства, че само той е срещу него. Може да я обвини, че и липсва лъскавия живот, който той не може да и предостави.

Нали и той беше богат, в началото го криеше от всички.

Да, така е. Но не се ли съдиха после с мащехата му, май стана така, че той изгуби доста от това, което имаше (имам спомен, че изгуби апартамента, в който живееше).

# 131
  • София
  • Мнения: 9 563
Не разчитам сценаристите да "помнят" подобни неща. То и Ина уж беше завършила бръшлянов университет, пък в края на сезона набързо смениха историята - младо момиче от малък град, което среща на жълтите павета принца в луксозна кола.

Мазови - ами този сезон е ред на Лора да се дъни. Освен ако не докарат отново Ванчето да им направи живота по-интересен Simple Smile

Голямата част от сезона и историите в него ще са написани специално за известните имена, които ще са част от сериала. Исктренно се надявам сценаристите да си вършат добре работата и да гледаме интересни и завладяващи епизоди.

# 132
  • Мнения: 9 628
Голям спойлер е това за първи епизод, който не иска да знае да не чете:

Скрит текст:

# 133
  • Мнения: X
Май не е нещо изненадващо...макар и безинтересно (поне за мен).  Аз нещо, което дс не сме предвидили, не видях

Абе определено не трябваше да прожектират епизода предварително.

П.С. Този анонс според вас за седмицата ли е или за утре само?

# 134
  • Мнения: 12 432
Дона, за седмицата. Не могат да вместят всичко в един епизод, а и в заглавието на анонса пише, че ще видим епизод, изцяло заснет в Германия.

Общи условия

Активация на акаунт