Откраднат живот 56: Анатомия на гнева

  • 37 808
  • 737
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 9 558
Дано да е обеца на ухото на феновете и от двете страни.

# 181
  • Мнения: X
Дано да е обеца на ухото на феновете и от двете страни.

Онази снимка да не би да беше?

# 182
  • Мнения: 6 833
То това от край време се повтаря... ама, не видиш ли, единия бил по-звезда и по-рекламиран...


Интересно дали наистина Марио ще оперира Банков и кога ще се случи това - преди или след като разберет кой кой е 😀
Огнянова не й завиждам, ако трябва да ги запознава 😬

# 183
  • Мнения: 12 406
Ванилия, Зорница София писа преди малко, че снимат в момента. Според мен това клипче е прясно, от днешните снимки и Марио наистина ще оперира Банков. Но това ще е на доста по-късен етап и отдавна ще се знаят кой кой е Grinning
Аз от самото начало очаквам след първоначалния трус Ковачев и Банков всъщност да намерят общ език.

# 184
  • Мнения: 6 833
Всъщност, да - клипето със сигурност е ново, защото новината за излъчването на епизода и номинацията на фестивала е от тези дни и съответно, ако са снимали такава сцена то ще се знаят вече. Не съобразих това.

Но нали още в първите снимки Вергов се появи насинен и заради това явно се заблудих. 

А може и само реклама да са знаели между снимките и да не видим такава сцена.

# 185
  • Мнения: 12 406
Ванилия, напълно е възможно да е само реклама, но от друга страна -качеството на записа не е много добро, та да е направено с рекламна цел и освен това знаем,че са им доста натоварени снимките, едва ли ще седнат да се обличат и инсталират специално, за да се полигавят малко Grinning

# 186
  • Мнения: 2 282
Ако Марио оперира Банков, който не е под пълна упойка и междувременно водят някакъв абсурдно смешен диалог и Банков обяснява на Марио какво да прави, а той му се репчи да не му дава акъл, това ще е мега яката сцена. Grinning

# 187
  • Мнения: 6 833
Ванилия, напълно е възможно да е само реклама, но от друга страна -качеството на записа не е много добро, та да е направено с рекламна цел и освен това знаем,че са им доста натоварени снимките, едва ли ще седнат да се обличат и инсталират специално, за да се полигавят малко Grinning

може да били предварително облечени и нагласени за истински снимки и докато чакат да почнат са врътнали един диалог набързо, колко му е Вергов да се съблече и да легне вместо Милко 😅😅😅

# 188
  • София
  • Мнения: 7 886
Според мен такава сцена в сериала няма да има. Юлиан и Велислав си правят майтап, и който разбрал, разбрал.

# 189
  • София
  • Мнения: 239
Дам Simple Smile)) а тука се караме за този и онзи актьор, а народа си купонясва и хич не им пука.
Това е тъжната истина. Тъжна за нас, защото се поддаваме на някакви дребнави страсти, а пичовете се забавляват, уважават, работят рамо до рамо и най-вероятно недоумяват кой какво точно дели Grinning

Аз също прочетох доста коментари и тук, и във ФБ, кой по-добър, по-обичан, по-талантлив и т.н.  Според мен Вергов и Павлов са си в много добри и лични, и професионални отношения и тези глупави сравнения ги правят феновете на единия и другия и се драчат помежду си абсолютно безсмислено. Само да стават сеири. Аз затова и само чета и гледам да не се намесвам, че никой не пуска кокала и стават големи панаири. Надявам се този този сезон нещата да са спокойни и наистина да се накефим на сезона! Simple Smile

# 190
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Гони ме вече нетърпениееее!
Още три чАса и филмът почваааа!
Two Hearts Много Two Hearts  ми е Two Hearts  кеф!

# 191
# 192
  • София
  • Мнения: 7 886
Това го гледахме преди няколко часа.  Поне си направете труда да видите какво е писано.Аман.

# 193
  • Мнения: 5 846
Това го гледахме преди няколко часа.  Поне си направете труда да видите какво е писано.Аман.
моля те, скрий се някъде🙏🏻

# 194
  • София
  • Мнения: 7 886
До преди малко ставаше въпрос за толерантност, но някои хора не могат да надскочат себе си. Жалко.
Надявам се довечера по рейт да бием турската боза по бТВ.

Общи условия

Активация на акаунт