Откраднат живот 56: Анатомия на гнева

  • 37 816
  • 737
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 9 558
Банков изпи алкохола на милите германци Grinning

И аз го забелязах това - мислеше за нея. Може би, защото когато беше в България Зорница му беше като спасителен остров, който го караше да се чувства спокоен и добре, та говорейки с нея би го успокоило.

Всъщност за мен това беше най-големият проблем в тяхната връзка, единият само даваше, но не получи нищо, освен болка, а дръгият само взимаше.

Като цяло ми хареса началото. Възможно е да е от емоцията да бъдеш в залата, но не ми доскуча. Ани П. беше перфектна и за мен има основната роля за силното емоционално въздействие на епизода.
Не разбрахме колко време Цонев е бил директор на болницата след ареста на Фотев, но предполагам, че са минали поне 3-4 месеца.

Единствено съм недоволна от липсата на Бинев и Д. Захариев като участващи актьори в началните надписи. Жалко, че ще участват епизодично, историите им ще бъдат изоставени и няма да видим тяхното развитие. А имаше много хляб в тях.

# 346
  • Мнения: 713
Ми не ми хареса епизода. Направиха ретроспекция, защото това е герой, който се играе от Вергов. В един от сезоните, когато Калин имаше кошмари заради мисията в Судан, защо тогава не направиха ретроспекция какво му се е случило? Или на Зорница, която в началото на миналия сезон я обвиниха че само спяла с мъже и пиела, защо тогава не показаха как са минали тия месеци при нея?
Харесвам Вергов, но това наблягане на неговия персонаж ни ми харесва. Все едно не гл да сериала, а нещо съвсем различно

# 347
  • София
  • Мнения: 2 177
На мен пък много ми хареса началото, без да съм фен на Вергов.
Трагичен и емоционален епизод, даже си поревах, признавам.
Естествено е да ни въведат в драмата на Банков от първо лице, след като отново влиза в сериала с нова сюжетна линия. Ще има цял сезон да слушаме менторския неприятен тон на Романова, един епизод с малко по-различна емоция не е фатален.

# 348
  • София
  • Мнения: 7 886
Кара вара, все Вергов е виновен.
Ами не е така. Има си сценаристи, каквото са написали и с когото, това се играе.

# 349
  • Мнения: 7 198
За мен пък емоционалното в серията го внесе Вергов. Попрекалиха малко с алкохола, но ме трогна драмата му, положението, в което е поставен, живота му как се е стекъл... Не се трогнах от Анито, но може да е защото хич не харесвам актрисата. Чак игра за Оскар, айде...

# 350
  • София
  • Мнения: 12 414
Кара вара, все Вергов е виновен.
Ами не е така. Има си сценаристи, каквото са написали и с когото, това се играе.
Абсолютно. Не им ли писна не знам.

# 351
  • Кърджали
  • Мнения: 10 275
Това мрънкане срещу Вергов и на мен ми е досадно.
Скрит текст:
Едва ли е па чак най-великия актьор на света, та да поставя всякакви условия и видиш ли екипа да му търчи да ги изпълнява. Не участвал бил в пети епизод, ами така си решил. Все пак четвърти уж беше плануван за последен, има правото да не се съобразява с хрумките на баш главните - екипа... Всеки има това право. Разбрали са се  да се върне по някое време, окей  - и екипа има нужда от нещо поддържащо интерес, и вергов няма да откаже пари. Та ни разбирам обожествяването му /при все че в последните години съм му фен/, нито демонизирането му. Работа като работа.  
Друг въпрос е че за мен сериала отдавна трябваше да приключи. Още с края на трети сезон, хайде от мен да мине - четвърти. Вече нищо не остана от "откраднатите животи" в началото. Съвсем спокойно Евтим Милошев може да събере екипа си и да им даде задача да мислят върху друго,  няма да откажа да участват по-голяма част от актьорите.
И все пак, ако има нов сезон, виж няма да се разсърдя да участва Христо Шопов. Него ако искат не централна фигура, ами слънце да го направят.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пълен офтопик, знам, ама ми е скучно нещо, та си губя времето тук

# 352
  • Мнения: 6 529
Доста граничещо с фантастиката...жена му излиза от кома и веднага проговаря на два езика  Mr. Green

Аз така и не разбрах точно как се е случила катастрофата, кой е бил на мотора, кой е карал и кой кого е блъснал?  newsm78

# 353
  • Мнения: 6 833
Фен съм на Вергов, както и на целия сериал и почти всички актьори с дребни изключения.
Нито съм очаквала с нетърпение връщането му, нито съм пищяла да се връща, нито съм се размазала от кеф снощи.

Това е просто филм, бе хора. Излишно ми е цялото това вживяване.

# 354
  • Мнения: 9 622
За мен пък емоционалното в серията го внесе Вергов. Попрекалиха малко с алкохола, но ме трогна драмата му, положението, в което е поставен, живота му как се е стекъл... Не се трогнах от Анито, но може да е защото хич не харесвам актрисата. Чак игра за Оскар, айде...
И аз съм така, той ме трогна, въпреки пиянството дето представиха.

Добре, че още някой го каза, че се помислих за емоционален инвалид Grinning, ами не се трогнах от Ева, може би това, защото героинята е нова реално и нямам привързаност към нея като герой. Например Виолета що за гад беше, ама ми стана тъжно за нея накрая, а сега.....
Към Ани претенции нямам, игра чудесно.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2018, 10:31 от maichetoo0o

# 355
  • Мнения: 6 833
Мен Ани ме трогна в момента, в който си спомни за катастрофата. Мъката и на двамата беше убийствена.

# 356
  • София
  • Мнения: 7 886
Вярно Христо Шопов. Щеше да е перфектния директор. С неговата желязна физиономия.
Жалко.

# 357
  • София
  • Мнения: 9 558
Добре де, аз не видях някой да има претенции към играта на Вергов. Защо търсите конфликти на места, където ги няма? Доколкото прочетох има потребители, които не са доволни от прекалено разтеглената ретроспеспекция, но изказване, че Вергов не е играл добре, аз поне не видях.
Ако визирате моето мнение, моля четете с разбиране. На мен емоционално най-много ми въздейства играта на Ани П., не съм казвала, че не съм харесала другите. Различни сме, възприятията ни са различни, вълнуват ни и ни разтърсват различни истории и сцени. Защо това трябва да бъде осъждано и окачествявано като хейт?!

# 358
  • Мнения: 9 622
Момент, който заслужаваше гиф, а стилистите са за убиване JoyJoyJoyJoyJoy:

# 359
  • Мнения: 2 714
Ето едно интервю с Васил Бинев, за който се интересува:
https://cultinterview.com/%d0%bd%d0%b5%d0%b3%d0%b0%d1%82%d0%b8%d … 0%b0%d0%b6%d0%b0/

Общи условия

Активация на акаунт