Откраднат живот 56: Анатомия на гнева

  • 37 817
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
То по тази логика Галя трябва  да е леката жена - любовница на женен мъж (а тя знаеше, че е женен), после Боби, после пак Петър....ама нея я подминават критиките.

А за самия Петър да не почваме, чеееее....

# 61
  • Мнения: 6 833
Тогава обаче какво ще го правят Банков, не вярвам да го забият в триъгълник със Зорница и Марио.

Не знам, не знам. Справка - промото и със Зорница и Марио. Направо натам ги забиват Sad Как само ще ме е яд.

Според мен това е от първите епизоди и предполагам ще има малко драма и ще се изяснят.
Докато Ева най-вероятно на по-късен етап ще я умират.

А може пък и отново да изпадне в кома и да се чудим пак ще я бъде ли, няма ли...

Галето доста критики отнесе покрай историята с Пешко и Боби, но на мен си ми остава любимка.

# 62
  • Мнения: 2 714
Щом е в операционната със Захариев, значи е преодоляла драмата, че Пешката и е баща. Иначе би напуснала болницата.
Или е това, или тя ще се бори със себе си и ще има драма. Или пък нещо трето Simple Smile

Тя и Зорница беше създадена специално за Банков. Затова не разчитам много на сценаристите да следват точно тази логика при развитието на двойките.

# 63
  • София
  • Мнения: 7 886
Добре де, аз в тази тема не съм прочела мнение, че Зорница е лека жена. От къде идва това? Ако е от фейс
групите  пишете си отговорите там.
За мен Зорница не е такава, но има огромен недостатък. Не може да казва "не". Колко време се лашка между Тони и Марио, макар, че знаеше кого иска?
Надявам се в новия сезон да няма никакъв триъгълник с Банков. 

# 64
  • Мнения: 9 374
Тя и Зорница беше създадена специално за Банков. Затова не разчитам много на сценаристите да следват точно тази логика при развитието на двойките.
Да, но Зорница вече е друг човек, определено не е същата. Вече според мен не е за Банков. Съберат ли се, не мисля, че ще имат спокойна и хармонична връзка и всичко ще е цветя и рози.

Шатци, да от фейса идват.

# 65
  • Мнения: 9 622
Питам се дали онова правило на Банков за заявяването при Евгения още е в сила, защото доста хора ще трябва да се заявяват и ще отворят работа на Жени Joy

# 66
  • София
  • Мнения: 9 558
Перличке, да де, но Вергов реши да си ходи, пардон, има неотложни ангажименти и сценаристите решиха да оставят Огнянова и да и създадат друга история. Нали не смятаме сценаристите за шизофреници, един сезон така, друг инак, трети пак така.

Ааа, Майче, Пешко го е отменил. Заявяват само, ако не са във връзка с някой от болницата. Така ще е по-лесно

# 67
  • Мнения: 2 714
Нямах предвид да събират Зорница с Банков. Просто пример, че тя също беше създадена като образ специално за някой друг. Иначе всички герои търпят промяна, не само Зорница. Нали не се изключва опцията да видим един променен Банков, Марио, Албена и който и да е друг от героите?

# 68
  • Мнения: 9 622
По-добре е да се знае кой с кого, да не стават гафове Joy

Искат ли сценаристите някаква история да покажат хич няма да ги сбърка да прекроят някой герой, като това прекрояване е главно при жените да са някакви истерички и откачалки.

# 69
  • Мнения: 2 714
Е, Майче, значи тъкмо подходящ момент да видим промяна в някой от мъжките образи Wink

# 70
  • София
  • Мнения: 9 558
Перличке, ако Вергов беше останал в 5-ти сезон, никога нямаше да видим Марио, защото сценаристите не разделят двойките, които са създали, освен ако единият актьор не реши да напусне, както беше и при Боби и Вяра. Същото е при тях. Обвързаха Ина с Тасев, защото Вяра я няма и нали не вярваме, че Борис ще залитне по друга в новия сезон.

А че всички образи търпят промяна е повече от ясно. Калин в първите 2 сезона беше абсолютен гадняр, а колко се промени до последния. Обаче, промяната на героите е винаги градация към добро и аз не очаквам това да се промени и да започнат да съсипват образите, които са градили.

# 71
  • Мнения: 9 622
Е, Майче, значи тъкмо подходящ момент да видим промяна в някой от мъжките образи Wink
Надявам се промяната да е положителна, че промените често пък при тях са неудовлетвореност, изтърсят сумати му глупости, да се напият и ако има да преспят с някоя колежка. Не знам дали мъжете или жените ги пускат по-често по пързалката на тъпите действия сценаристите, май са мъжете.

# 72
  • Мнения: 12 406
Добре де, аз в тази тема не съм прочела мнение, че Зорница е лека жена. От къде идва това? Ако е от фейс
групите  пишете си отговорите там.
За мен Зорница не е такава, но има огромен недостатък. Не може да казва "не". Колко време се лашка между Тони и Марио, макар, че знаеше кого иска?
Надявам се в новия сезон да няма никакъв триъгълник с Банков. 
Моето лично мнение е, че изобщо не е имало лашкане, честно казано даже като се опитвам да разбера откъде идва това, пак не успявам. Тя му заяви ясно на Тони още при първата покана, че няма да излязат на среща. При опита й да я целуне, му заяви втори път ясно, че няма да станат така нещата. При третия му опит го отряза категорично, тогава пък отнесе хейт, че била груба...при целувката в неговия кабинет ясно му каза „недей”. Не е показала и за момент колебание, Марио беше колебливия при тях.

Но, иначе и аз не вярвам да ги разделят. Неслучайно в промо клипчетата и снимките се акцентира на годежния й пръстен.

# 73
  • Мнения: 2 714
Не разбирам защо непрекъснато ми обяснявате нещо, след като не съм твърдяла обратното?
Ако изречението ми за логиката на сценаристите при двойките е било разбрано погрешно, уточнявам: имах предвид, че не разчитам да се водят от това двойките да остават заедно заради факта, че един образ е създаден специално заради друг, а защото, примерно, имат интересни идеи за развитието на отношенията им и за това какво им предстои да се случи.
Защото, пак давам същия пример, вече видяхме такава двойка - създадена един за друг - която беше разделена. Без значение поради какви обстоятелства, защото утре на друг актьор може да се наложи да излезе от сериала поради появили се други по-интересни, доходоносни и каквитоискате там ангажименти. Simple Smile
Дано този път да съм била по-ясна, защото най не обичам да се обяснявам какво съм казала. Simple Smile

ПП. Не съм казвала и че промяната трябва да е към лошо.

# 74
  • София
  • Мнения: 27 187
здравейте, само наминавам набързо за да гласувам

--> По-скоро положителни <--

ще се видим след края на епизод 1 от новия сезон. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт