Къде в Бургас? (54)

  • 64 758
  • 756
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 430
По радиото чух реклама на нов нефрологичен център в Бургас, но не мога да намеря нищо в нета. За преглед на бъбреците при кой може да се отиде, не профилактичен, човекът е с проблем.

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 16 140

Някой да знае къде се премести магазинът за детски дрехи който се намира в Славейков срещу Детелина?

Стевия на прах купувам от био магазин на ул. Сан Стефано, срещу пощата и до магазина за велосипеди.

Магазинчето за детските дрехи ли?
Мисля,че имаше бележка на вратата,че скоро ще отвори!

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 6 888
Здравейте, знаете ли къде могат да бъдат дарени дрехи, които не са нови, но все пак са годни за носене? Чувам, че в БЧК приемали само нови и минали химическо чистене...


https://www.burgas.bg/bg/news/details/1/35893
Скрит текст:

Дрехеите от тези контейнери ще ке преработват в нещо друго, няма да се дават на нуждаещи се за носене.

# 93
  • Мнения: 3 137
Дайте идея за празнуване рожден ден на 13-15 годишни деца - момчета. Нещо ново интересно да се е появило в града? Развлеченията, които предлагат моловете, са ни омръзнали безкрайно. Дискотеки и караоке също не са вариант.

# 94
  • Мнения: 2 333
А пунктове за изкупуване на хартия и дрехи, къде има в Бургас?

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Дайте идея за празнуване рожден ден на 13-15 годишни деца - момчета. Нещо ново интересно да се е появило в града? Развлеченията, които предлагат моловете, са ни омръзнали безкрайно. Дискотеки и караоке също не са вариант.

Единственото,което ми хрумна е ескейп руум, парти в басейн (сега в новата сграда до Немската ми излиза реклама,че има) или евентуално в конната база до Маринка, да проверите дали става за толкова големи деца.
Има и вариант само да отидат някъде и да хапнат по пица и толкова

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 5 680

Някой да знае къде се премести магазинът за детски дрехи който се намира в Славейков срещу Детелина?


Лятото пазарувах от едно магазинче там и жената каза, че ще се местят малко по-нататък - някъде до Зията и книжарницата. Дали е същото магазинче и дали са се преместили там, не знам.

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 612
Къде продават сутиени с подгръдна 115 см в Бургас?

# 98
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Къде има хубави ботуши за тинейджърки?

# 99
  • Мнения: 101
Здравейте! Извинявам се ако вече е коментирано, но през търсачката не намирам отговор. Къде в Бургас извършват ремонт на детски колички? Не става въпрос за колела и гуми, а за механизма за сгъване и разгъване. Количката е Чиполино от 2010 и от техния сервиз ми отговориха, че нямат резервни части и не поемат ангажимент да я разглобят, за да разберат какво не ѝ е наред. Confused

# 100
  • Мнения: 277
Къде има склад за бебешки пюрета?

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 703

Някой да знае къде се премести магазинът за детски дрехи който се намира в Славейков срещу Детелина?

Стевия на прах купувам от био магазин на ул. Сан Стефано, срещу пощата и до магазина за велосипеди.

Магазинчето за детските дрехи ли?
Мисля,че имаше бележка на вратата,че скоро ще отвори!
Детския магазин се е преместил в кооперацията на книжарница Браво, на самата улица която води към училище Страшимиров.
Препоръчайте ми шивачка за поправка на сако,яке ( но не е смяна на цип, а реконструкция)

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 6 496
Здравейте! Извинявам се ако вече е коментирано, но през търсачката не намирам отговор. Къде в Бургас извършват ремонт на детски колички? Не става въпрос за колела и гуми, а за механизма за сгъване и разгъване. Количката е Чиполино от 2010 и от техния сервиз ми отговориха, че нямат резервни части и не поемат ангажимент да я разглобят, за да разберат какво не ѝ е наред. Confused

Имахме същия проблем с нашата количка /друга марка, при това стар модел, който вече не се предлага/, купувана преди 6-7 години. Оставихме я в магазина, от който е купувана, те я дадоха на доставчика си, който я поправи за наша сметка и си ни я върна с куриер.

# 103
  • Мнения: 101
Здравейте! Извинявам се ако вече е коментирано, но през търсачката не намирам отговор. Къде в Бургас извършват ремонт на детски колички? Не става въпрос за колела и гуми, а за механизма за сгъване и разгъване. Количката е Чиполино от 2010 и от техния сервиз ми отговориха, че нямат резервни части и не поемат ангажимент да я разглобят, за да разберат какво не ѝ е наред. Confused

Имахме същия проблем с нашата количка /друга марка, при това стар модел, който вече не се предлага/, купувана преди 6-7 години. Оставихме я в магазина, от който е купувана, те я дадоха на доставчика си, който я поправи за наша сметка и си ни я върна с куриер.
Благодаряза отговора, но аз вече попитах директно в Чиполино и ми отказаха. Магазинът, от който взехме количката за съжаление не съществува вече.

# 104
  • Мнения: 3 137
Зависи все пак каква е повредата на количката, но може да питате в сервизите за ремонт на велосипеди, с някои повреди могат да се справят.

Общи условия

Активация на акаунт