Къде в Бургас? (54)

  • 64 803
  • 756
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 8 230
Добре, че казахте, аз се бях засилила утре да ходя.

# 586
  • Бургас
  • Мнения: 6 344
Работи Айко, но първият етаж е прибран, вторият донякъде, третият е все още най-пълен.Казаха, че няма да затварят, но ремонта ще се проточи до края на март-началото на април.

# 587
  • Мнения: 6 001
Вчера бях там и нямаше нищо работещо.

# 588
  • Burgas
  • Мнения: 503
Момичета,след като Мьомакс и Айко не работят,насочете ме къде мога да разгледам за диван-голям магазин с много експонати, за да мога да пробвам.

# 589
  • Мнения: 6 001
Мебели Идеа на Трапезица.

# 590
  • Мнения: X
Боже, колко съм изостанала, гледам някакви брошури на Мьомакс и е чудя това пък къде е, и чак сега загрявам, че това вероятно е бившето Мобо...Нова фирма ли е, или само името  е сменено?
И тъй като, видно, отбягвам големите магазини,  та от сто години не съм ходила в Метро, да попитам, още ли е нужна карта за да пазаруваш там? А само да разгледа човек информативно правят ли проблем?

# 591
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Да, Мьомакс е бившето Мобо.
Не, в Метро може и без карта вече.

# 592
  • Мнения: 277
Имач запазен час при очен лекар ,д-р Кузнецов?Някой има ли представа за бебе на 7 мес.дали пак се капват капки за разширение на зениците или му е нова апаратурата?Става дума за профилактичен преглед.

# 593
  • Бургас
  • Мнения: 6 344
Вчера бях там и нямаше нищо работещо.

И аз бях там иначе защо ще пиша, че работи, че и подробности съм дала понеже питах за себе си.Трябва да влезеш и ще те упътят работниците през найлоните.

Специално за диваните може и  да са прибрани, вчера местеха, разглобяваха , не знам дали всичко ще махнат и до кога.

Последна редакция: сб, 16 фев 2019, 08:44 от Галчудо

# 594
  • Мнения: 317
Имач запазен час при очен лекар ,д-р Кузнецов?Някой има ли представа за бебе на 7 мес.дали пак се капват капки за разширение на зениците или му е нова апаратурата?Става дума за профилактичен преглед.
За профилактичен преглед не, но ако има проблем и не може да го открие да. Ние бяхме със запушени слъзни канали на една година и се наложи да разширява,макар че един професионалист не би трябвало

# 595
  • Бургас
  • Мнения: 1 459
От кръста излиза някаква болка и върви покрай тазобедрената става чак до отпред. Смятам, че трябва да ходя на невролог, че явно е нещо  от гръбначния стълб. При кой невролог ще ми препоръчате.

# 596
  • Мнения: 3 941
От къде да поръчам вкусна пица ?

# 597
  • Бургас
  • Мнения: 7 329
От къде можем да си вземем вкусно китайско

# 598
  • Мнения: 2 883
Пица - Piazza grande, пицаря е италианец Simple Smile заведението е бившия магазин егоист, на спирката на Булаир. Поръчки взимат по телефона.
Китайско - в Изгрев, China Town, но препоръчвам да отидете на място. Поръчахме веднъж през food panda и нещата дойдоха в пластмасови кутийки, които бяха деформирани защото са сложили врящото ядене вътре. Иначе е вкусно.

# 599
  • Бургас
  • Мнения: 6 344
От къде можем да си вземем вкусно китайско

На мен ми харесва срещу ТОХ-а  , "Азия", имат и доставка 0892384595.Брошурата ми е малко стара, дано не са сменили телефона.

Общи условия

Активация на акаунт