ДЕПЕШ МОД (с бебо в корема)

  • 2 554
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 132
Я да видим сега има ли маминки,които са ентусиастки като мен и мислят да заведат бебо на концерта,да послуша малко музичка  261uu 

Последна редакция: пт, 09 юни 2006, 15:31 от Fiffi

# 1
  • Мнения: 158
Много ни е малка бебката още. Засега ще си слуша вкъщи Wink 
Голяма лудница ще е там, не ми се струва много подходящо за бебе.
Организирали сме си баба за 21-ви  Laughing

# 2
  • Мнения: 3 089
не виждам лентичка за възрастта на бебето.
аз =не бих завела дори малко дете. камо ли бебе. но ти си знаеш най-добре...

# 3
  • Мнения: 2 907
Аз не бих отишла с моето дреби, била съм два пъти на ДМ - народ, жега, блъсканица. А и аз на концерти си пийвам малко пове4е бира, няма да изглеждам сериозно ако в едната ръка държа бира, а в другата бебе  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 8 917
не виждам лентичка за възрастта на бебето.
аз =не бих завела дори малко дете. камо ли бебе. но ти си знаеш най-добре...
Peace
В никакъв случай не бих завела дете Naughty

# 5
  • Мнения: 1 237
Не ми се струва много подходящо нито за бебе,нито за малко дете.Ако няма кой да го гледа,аз лично не бих отишла.

# 6
  • Мнения: 667
Няма ли на кого да го оставиш?
Мисля, че няма да ти е удобно  с бебе на концерта. Бебетата си имат нужди, как ще се оправяш?

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Бебе, дете- все тая. Ако не е поне на 7-8 години, в никакъв случай не бих го завела. Просто и аз няма да отида, ако няма на кого да го оставя. Лудницата ще е на ниво, а и нито на детето ще му е добре, нито пък ти ще се отпуснеш и покефиш на воля  Peace

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 36 032
Никога с дете Naughty Naughty Naughty

# 10
# 11
  • Мнения: 2 109
Какво значи за послуша музичка на концерта и то на ДМ?!?
Това да не е да седнете на диван, да с облегнете и да си слушате.
Ще е супер навалица,блъсканица и невероятен шум. То ще откачи #Crazy

# 12
  • Мнения: X
Извини ме,  ще бъда груба!

Нещо не си добре, да водиш бебе на концерт "да послуша" музика #Crazy

# 13
  • Мнения: 468
Ми то ще откачи, ако преди това не му се спукат тъпанчетата. Шегуваш се, нали?

# 14
  • Мнения: 1 416
Не го води - не е място за деца там...  Peace

# 15
  • Мнения: 5 647
Не бих завела детето си на концерт. Та то ще лудне, милото. Първо е голяма блъсканица, второ на тази музика не знам как би издържало едно бебе. Недей, не си заслужава да тормозиш детето си заради един концерт.

# 16
  • Мнения: 213
За мен това си е направо издевателство над детенцето.

# 17
  • софия
  • Мнения: 25 615
С риск да бъда тотално оплюта и обявена за най-безотговорната майка - както се вижда от лентичката ми ще съм края на 8ми месец и за сега все така смятам да ходя - имаме билети за седящи места.

# 18
  • Мнения: 3 521
Не zнам колко се плаща на детегледачка в България, но помисли zа таzи алтернатива, ако нямаш баба под ръка.При нас ДМ бяха на 4 Юни и ги пропуснахме, zащото нямаше на кой да оставим малката, а да я zаведа с мен е пълен абсурд...водя я на всякъде с нас, обиколихме половината Европа докато бременеех и когато беше малка, но да се води дете на място, където се пуши, има силен шум и много или пияни хора намирам zа беzобраzно беzотговорно. То на мен след концерт ми пищят ушите 3_4 часа, а какво остава zа нея #Crazy #Crazy #Crazy..........

# 19
  • Мнения: 748
Бебе, дете- все тая. Ако не е поне на 7-8 години, в никакъв случай не бих го завела. Просто и аз няма да отида, ако няма на кого да го оставя. Лудницата ще е на ниво, а и нито на детето ще му е добре, нито пък ти ще се отпуснеш и покефиш на воля  Peace
Peace

# 20
  • Мнения: 3 521
С риск да бъда тотално оплюта и обявена за най-безотговорната майка - както се вижда от лентичката ми ще съм края на 8ми месец и за сега все така смятам да ходя - имаме билети за седящи места.


ааааааааааааа тогава е друга работата...весело иzкарване Laughing...
аz бях в 7 мия на R.E.M. и в 4тия на U2 Peace

# 21
  • Мнения: 1 753
Недей бе жена, ще се побърка детенце! Остави го на съседка, на баба, на някой... Отиди сама и купонясвай спокойно. Милото ти бебе само ще се изнерви.. Недей го тормози!  Confused

# 22
  • Мнения: 670
С бебе на концерт?!?? Този въпрос ме уби!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 901
Ей, сега пък кажи, че заради детето си си купила билетите - да послуша музика! Ти луда ли си?????
Няма да ти казвам, че ти си решаваш, защото очевидно в твоя случай някой трябва да реши вместо теб! Няма да ходиш просто, ако няма къде да оставиш детето!

# 24
  • Мнения: 670
ще съм края на 8ми месец и за сега все така смятам да ходя - имаме билети за седящи места.
За бременните не важи  Mr. Green
Можеш да си ходиш където искаш. Бебчето е много добре защитено в утробата на майка си.. за разлика от вече роденото.

# 25
  • Мнения: 132
ОХХХХХХХХХХХХХХ,много Ви се извинявам-на всички сладурки тука,ма хич не се изразих ясно-то е още в коремчето ми Grinning,в края на третия месец съм.Иначе и аз дори не бих си и помислила за такова нещо #2gunfire
Целувам ви!

# 26
  • Мнения: 8 917
ОХХХХХХХХХХХХХХ,много Ви се извинявам-на всички сладурки тука,ма хич не се изразих ясно-то е още в коремчето ми Grinning,в края на третия месец съм.Иначе и аз дори не бих си и помислила за такова нещо #2gunfire
Целувам ви!
Ами ако има начин да си далеч от тълпата и от блъсканиците преди и след концерта - защо не Wink

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Фифи, много кофти от твоя страна, че така ни заблуди.

# 28
  • Мнения: 2 907
surfline, ти ме уби!  Laughing Аз не отидох на ДМ, бях в 8ми месец, а понеже съм била 2 пъти реших, 4е ще отида следващия път. А на U2 май все така става, 4е няма да отида....на зооропа тур се разболях и си подарих билета, оттогава съм прокълната  #Cussing out

# 29
  • Мнения: 1 753
ее, това е вече друго нещо.
АЗ докато бях бремена се скъсах да ходя по-концерти  Grinning

Ходи си спокойно, ама недей да скачаш много  Wink

# 30
  • Мнения: 2 907
фифи, нищо 4е се изрази погрешно, поне ни отвори приятна музикална тема, хаха  Hug . Отиди си на концерта и се радвай! ДМ са уникални на живо, ще се 4увстваш щастлива!

целувки!

# 31
  • Мнения: 2 332
Е, как - там сме, естествено Simple Smile.

П.П. Предлагам ти да промениш заглавието на: ДЕПЕШ МОД (с бебенце в корема) Wink

# 32
  • Мнения: 3 521
surfline, ти ме уби!  Laughing Аз не отидох на ДМ, бях в 8ми месец, а понеже съм била 2 пъти реших, 4е ще отида следващия път. А на U2 май все така става, 4е няма да отида....на зооропа тур се разболях и си подарих билета, оттогава съм прокълната  #Cussing out

а на surfline дай и да лудее...докато бях с тумбата нямах пропуск Laughing....раzбира се беz иzхвърляния като борба zа място под сцената или до колоните. Какво ли не правих, къде ли не отидох...перфектно време си беше...само дето непрекъснато ми се пишкаше та сега мога да направя пътеводител на тоалетните в Европа,  Mr. Green....

Фифи, порицание пред строя получаваш Laughing hahaha.

# 33
  • Мнения: 2 907
surfline, то и аз бях незаменим konzertgänger през бременността, но тогава нямаше U2 Sad(((, пък и за такива големи концерти ве4е нямам желание, заради тълпата...ДМ е едно голямо изклю4ение. Ве4е цял ден слушам ДМ, да е жива и здрава фифи  Laughing

Та мисля това лято да посетя поне един свестен фестивал, ще видим на кой ще оставим бебето...

А ти как така се реши да запишеш тук, теб те знам от дира, ама никога не съм си говорила с теб там. Ама виж как имаме същите музикални предпо4итания  bowuu

# 34
  • Мнения: 132
 oopsПорицанието е прието!
Още веднъж моля за извинение EmbarassedИ едно голямо МЕРСИ на всички маминки,които се включиха.Взела съм си трима  едри пазачи,които "да ми правят заслон" Laughing,та се надявам всичко да е ок.А за веселбата- ще се лудее и заради вас,момичета.
 Two Hearts

# 35
  • Мнения: 213
Ееее,това вече е друго.Приятно изкараване.

# 36
  • Мнения: 2 907
фифи, хи4 не се стряскай, вси4ко е ок, темата е хубава въпреки недоразумението. Ако знаеш, 4е някой, някъде на 2000км от теб ти завижда, 4е скоро ще гледаш ДМ и те моли да се усмихнеш? Радвай се бе 4овек! Hug

# 37
  • Мнения: 318
Мисля, че е опасно. Може да настанат блъсканици и бебчето или малкото дете да пострадат. Не бих рискувала живота и здравето на бебчето си.
А за бременните сами си решават Sunglasses, бях, на концерт в петия месец, бебока щеше да ме продъни отвътре. Явно дицебелите го дразнеха много. Така и не издържах и си тръгнах Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 2 901
За З-тримесечна бременност не мога да се изказвам - те тогава имат ли функциониращи уши  Joy Не знам, колко е вредно отново, но мисля, че адреналинът ти ще му повлияе все пак.

Аз бях на един рожден ден в 7ми месец (не на концерт!!!) и дънещата музика ми предизвика такива ритници на бебето, а после и контракции, че цяла нощ не спах.

Що не се щадиш? Да не си си купила билетите преди да разбереш, че си бременна? И така да е, аз не бих рискувала - за мен да имам бебе беше по-важно от всичко и всеки!

# 39
  • Мнения: 2 159
Ох това ми е болна тема, толкова ми се искаше да отида на концерта, това е любимата група на мъжа ми, но той без мен не иска да ходи Simple Smile
Аз в началото си мислех какво толкова, няма да ми навреди. Обаче замисли се, нищо че си на седящи места (т.нар. VIP), а докато стигнеш до тях? Аз съм ходила на много концерти и на тези дето са по стадионите е лудница, ще бъде и жега, ами ако някой те ръгне в корема в блъсканицата?! Не знам на мен не ми изглежда разумно, но това си е мое мнение. Да беше в НДК или нещо по-цивилизовано...
Ти ако ходиш, пази се много и внимавай  Hug

# 40
  • Мнения: 69
Здравейте момичета, аз съм от Пловдив и съм луда фенка на депеш от дете,купих си билети още февруари месец за концерта,но за съжаление преди един месец имах малко отлепване на плацентата и кафяво течение.Сега всичко е наред лежах 20 дена и се залепи ,но не знам дали да ходя на концерта или не.Голяма борба е в мен хем ме страх, хем ме е яд да ги пропусна едно чудене ще падне до 21 юни!

# 41
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 922
Фифи, хич да не ти пука. Ако този концерт ще те изкефи, то автоматично означава силни положителни емоции вътре в теб. А това няма как да не се усети и от бебчо. Учени са доказали, че хубавите моменти радват неродените още, лошите - им се отразяват зле. Така че, ако ще те радва, то значи ще радва и бебчо. Разбира се, трябва да внимаваш най-вече с тълпата - чисто физически.
Аз лично, тъй като такава ми е работата, докато бях бременна минах през почти всички концерти на музиканти и групи, които бяха дошли в този период. Плюс премиерите на всевъзможни балети, мюзикъли, оперети и опери. А оперите продължават по 3 часа все пак.
Плюс съпруг-музикант, който точно в този момент учеше доста тежък концерт - откачена съвременна симфонична музика.
Открих нещо доста интересно. Дъщеря ми определено още от корема проявяваше определени вкусове към различните музикални жанрове. Като изключим чалгата, която е строго забранена в нашия дом. Тя направо кротваше, когато трябваше да слуша опера, джаз (не фънк!) и "Кошийн". "Молоко" обаче определено не й се понравиха и ме възнагради с няколко възмутени ритника.
Явно наистина има отражение, при това без значение на възрастта на бебчо в корема.

# 42
  • Мнения: 4 371
Аз като бременна съм ходила на мач с мъжа ми Mr. Green
Пази се от тълпата Peace

# 43
  • Мнения: 127
Ходи за да не съжаляваш после Simple Smile
Аз специално питах лекар дали може или не да ходя по концерти, той ми каза - ходи където се чустваш добре, така и бебето ще е добре, то е защитено.Само трябва да се пазиш от блъсканицата, макар че в ранен месец и това не е проблем.
Последния концерт на който ходих докато бях бремена  беше на Gravity Co, тогава бях в 7 месец ако не се лъжа и въпреки че озвучаването в зала 1 на НДК беше доста зле, не си изкарах лошо Simple Smile Бебето в корема ми доста силно риташе и тогава се чудех дали от кеф или недоволство, сега вече знам че е от кеф - само да чуе някакъв ритъм на електронна музика почва да се клати в такт  Joy
Единствения ми проблем беше честото ходене до тоалетна. Това беше единствената причина да се откажа от концерта на Kraftwerk (на моменти сега съжалявам), опасявах се че ще го изкарам пред тоалетната Simple Smile
А иначе ходих март месец на Depeche Mode в Будапеща(това ми е най-любимата група) - концерта не е за изпускане!  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 468
oopsПорицанието е прието!
Още веднъж моля за извинение EmbarassedИ едно голямо МЕРСИ на всички маминки,които се включиха.Взела съм си трима  едри пазачи,които "да ми правят заслон" Laughing,та се надявам всичко да е ок.А за веселбата- ще се лудее и заради вас,момичета.
 Two Hearts
Ей, отдъхнах си! Забавлявай се за двама!

# 45
  • Мнения: 5 391
Защо не?Не си в напреднала бременност, приятно прекарване Peace
Ей, ама много сте оплюли момичето в началото...

# 46
  • София
  • Мнения: 2 901
Абе тия ритници, дето ги раздават бебетата при силна музика, точно от кеф ще са - колкото по-силно дъни музиката, малките толкова повече ритат за още!

Ми правете, каквото искате...  Hug

# 47
  • Мнения: 2 123
Аз имам билет, но ще пропусна.  Crossing Arms Високите децибели, навалицата и невъзможността да напуснеш скоропостижно концерта са основнит еми доводи. /въпрки, че ДМ е една от най-специалните групи/

# 48
  • Мнения: 1 353
ти се шегуваш.това не е нормално дори да си го мислиш #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 49
  • Мнения: 1 555
Твърдо НЕ !!!   Naughty

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Е,щом е в корема-може PeaceНищо няма да разбере.
Весело изкарване

# 51
  • Мнения: 1 768
Дааа,другия месец сме на концерт тук в Германия.Ама моя бебо е в корем4ето ми.. Wink

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 849
Аз имам билет, но ще пропусна.  Crossing Arms Високите децибели, навалицата и невъзможността да напуснеш скоропостижно концерта са основнит еми доводи. /въпрки, че ДМ е една от най-специалните групи/
И аз имам билет и то във ВИП-а, но ще пропусна. Cry Cry Cry
В събота бях на едно събиране "При кмета" и като започна дискотеката, т.е. силната музика изобщо не се почувствах добре и след малко си тръгнах. Освен това си представям каква навалица ще бъде и съм далеч от мисълта, че всички ще ми направят път и няма да ме блъскат.
До сега не съм се спирала от пътуване и работа, но през последната седмица се чувствам много уморена и не ми се рискува, а ми се ходи............
Всеки преценява сам и най-добре да се консултирате с доки.

# 53
  • Мнения: 36 032
моето ще си спинка у дома, мама ще се кефи

# 54
  • Мнения: 2 292
и аз ходих на концерт с бебе в корема, сестра ми също и бебовците много обичат сега да слушат песнички   Wink негативни резултати не виждам  Wink
а да не забравя, че го измъкнахме на Нова година посред нощ насред най-големите фойерверки и търпана и гърмящо шампанско (но от другата страна на реката, където всичката заря се виждаше като на панорама, но търпаната беше по-малко) , а той така беше заспал , че очето не пожела да си отвори да погледне зарята ... и нищо му няма  Joy
Vessito на кой концерт ще ходите?

Последна редакция: вт, 13 юни 2006, 11:36 от vivita

# 55
  • Мнения: 87
Съжалявам, че все се включвам в подкрепа на "лошите" майки, ама много бързате винаги да нападате.
Първо се "развикахте" чели-недопрочели темата... решихте, че бебе ще води на концерта...
Тя е в третия месец все пак!!!
Това, че е бременна не означава, че трябва да легне вкъщи и да мърда само до масата или евентуално на здравословна разходка до парка. Депеш са за пръв път(и може би за последен) са в България...
А мога да ви кажа, че едни познати заведоха 9-месечното си бебе на Металика преди години - горе на седящите места разбира се... ама там нямаше толкова много народ и беше на открито де...
Умря малчун от кеф, даже взе, че заспа накрая  Laughing
Много се притесняваха, че ще ги гледат осъдително на концерта, но всички много му се радваха и се занимаваха с него Peace
Сега по темата : Фифи - отивай и си гледай кефа !!!
Риск има дори и да се качиш в автобуса, колата или самолет...

# 56
  • София
  • Мнения: 7 206
Ами мнооооого искам да ида, и ние сме със седящи места във ВИП зона.
Ама преди месец имах проблеми, леко прокървяване, после веднъж слаби подготвителни контракции....
Изтрепах се по доктори да ходя Sad
Ама сега всичко е ОК, бях на контролен преглед в Майчин дом, изрично питах доктора - каза ми да внимавам при влизане и излизане, но иначе щом са седящи местата - може, от шума няма проблеми Simple Smile
А то си е вярно че и в трамвай може да те блъснат, в крайна сметка целият живот си е риск, нали?

# 57
  • София
  • Мнения: 3 854
Фифи - отивай и си гледай кефа !!!
Сега ти е паднало да ходиш на концерт на Депеш мод.Не се знае дали след време ще имаш този шанс отново.Те едва ли пак ще отидат в България.Така,че се забавлявай от сърце Peace.

# 58
  • Мнения: 3 268
ако ти заведеш детето си точно на този концерт,определено имаш нужда от психиатър Sick

# 59
  • Мнения: 2 332
ако ти заведеш детето си точно на този концерт,определено имаш нужда от психиатър Sick

Това пък защо???

# 60
  • Мнения: 1 768
и аз ходих на концерт с бебе в корема, сестра ми също и бебовците много обичат сега да слушат песнички   Wink негативни резултати не виждам  Wink
а да не забравя, че го измъкнахме на Нова година посред нощ насред най-големите фойерверки и търпана и гърмящо шампанско (но от другата страна на реката, където всичката заря се виждаше като на панорама, но търпаната беше по-малко) , а той така беше заспал , че очето не пожела да си отвори да погледне зарята ... и нищо му няма  Joy
Vessito на кой концерт ще ходите?

Depeche Mode на 13.07 в Берлин.

# 61
  • Мнения: 4 371
ако ти заведеш детето си точно на този концерт,определено имаш нужда от психиатър Sick
Ти пък да беше прочела, че момичето още е бременно Sign Exclamation

# 62
  • Мнения: 815
аз ще ходя бременна в 5 месец и мисля,че и на бебката ще й хареса- все пак нали аз ще съм супер щастлива и доволна-

# 63
  • Мнения: 132
Ей,момичета,ама че тема Ви отворих!! Grinning Аз така или иначе съм решила да отида на концерта-засега се чувствам много добре,а и дока каза,че ако се пазя няма проблеми.Освен това не искам да пропусна точно този концерт,а и смятам,че на бебчо няма кой знае колко да му повлияе(още е толкова малък).Напротив-това ще е една приятна емоция,и за двамата!
Благодаря за съветите и мненията на всички ви,независимо какви са!
Ще се видим на концерта със смелчагите!!! newsm10

# 64
  • Мнения: 144
Fiffi, права си не е за изпускане! Пази се от навалицата и се збавлявай!
До преди години си мислех, че няма да доживея ДМ в България,  но ето, че се случва.
Аз ще бъда там естествено!Изпратих брат ми да ми купи билет, когато отивах за болницата да раждам преди 4,5 месеца! С нетърпение очаквам концерта и пожелвам на всички, кито ще бъдат там много положителни емоции!

# 65
  • София
  • Мнения: 277
хей, видях, че има мами ентусиастки, та исках да ви обърна внимание на темата, която пуснах току що...приятелката, чиито координати съм посочила там може да осигури вход за момичетата с бебо в корема, че да не се бутате в тълпата...просто й звъннете да ви запише...
Приятно изкарване!  superuu  superuu  superuu  superuu  superuu

Общи условия

Активация на акаунт