ДЕПЕШ МОД (с бебо в корема)

  • 2 549
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
Не бих завела детето си на концерт. Та то ще лудне, милото. Първо е голяма блъсканица, второ на тази музика не знам как би издържало едно бебе. Недей, не си заслужава да тормозиш детето си заради един концерт.

# 16
  • Мнения: 213
За мен това си е направо издевателство над детенцето.

# 17
  • софия
  • Мнения: 25 465
С риск да бъда тотално оплюта и обявена за най-безотговорната майка - както се вижда от лентичката ми ще съм края на 8ми месец и за сега все така смятам да ходя - имаме билети за седящи места.

# 18
  • Мнения: 3 521
Не zнам колко се плаща на детегледачка в България, но помисли zа таzи алтернатива, ако нямаш баба под ръка.При нас ДМ бяха на 4 Юни и ги пропуснахме, zащото нямаше на кой да оставим малката, а да я zаведа с мен е пълен абсурд...водя я на всякъде с нас, обиколихме половината Европа докато бременеех и когато беше малка, но да се води дете на място, където се пуши, има силен шум и много или пияни хора намирам zа беzобраzно беzотговорно. То на мен след концерт ми пищят ушите 3_4 часа, а какво остава zа нея #Crazy #Crazy #Crazy..........

# 19
  • Мнения: 748
Бебе, дете- все тая. Ако не е поне на 7-8 години, в никакъв случай не бих го завела. Просто и аз няма да отида, ако няма на кого да го оставя. Лудницата ще е на ниво, а и нито на детето ще му е добре, нито пък ти ще се отпуснеш и покефиш на воля  Peace
Peace

# 20
  • Мнения: 3 521
С риск да бъда тотално оплюта и обявена за най-безотговорната майка - както се вижда от лентичката ми ще съм края на 8ми месец и за сега все така смятам да ходя - имаме билети за седящи места.


ааааааааааааа тогава е друга работата...весело иzкарване Laughing...
аz бях в 7 мия на R.E.M. и в 4тия на U2 Peace

# 21
  • Мнения: 1 753
Недей бе жена, ще се побърка детенце! Остави го на съседка, на баба, на някой... Отиди сама и купонясвай спокойно. Милото ти бебе само ще се изнерви.. Недей го тормози!  Confused

# 22
  • Мнения: 670
С бебе на концерт?!?? Този въпрос ме уби!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 901
Ей, сега пък кажи, че заради детето си си купила билетите - да послуша музика! Ти луда ли си?????
Няма да ти казвам, че ти си решаваш, защото очевидно в твоя случай някой трябва да реши вместо теб! Няма да ходиш просто, ако няма къде да оставиш детето!

# 24
  • Мнения: 670
ще съм края на 8ми месец и за сега все така смятам да ходя - имаме билети за седящи места.
За бременните не важи  Mr. Green
Можеш да си ходиш където искаш. Бебчето е много добре защитено в утробата на майка си.. за разлика от вече роденото.

# 25
  • Мнения: 132
ОХХХХХХХХХХХХХХ,много Ви се извинявам-на всички сладурки тука,ма хич не се изразих ясно-то е още в коремчето ми Grinning,в края на третия месец съм.Иначе и аз дори не бих си и помислила за такова нещо #2gunfire
Целувам ви!

# 26
  • Мнения: 8 917
ОХХХХХХХХХХХХХХ,много Ви се извинявам-на всички сладурки тука,ма хич не се изразих ясно-то е още в коремчето ми Grinning,в края на третия месец съм.Иначе и аз дори не бих си и помислила за такова нещо #2gunfire
Целувам ви!
Ами ако има начин да си далеч от тълпата и от блъсканиците преди и след концерта - защо не Wink

# 27
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Фифи, много кофти от твоя страна, че така ни заблуди.

# 28
  • Мнения: 2 907
surfline, ти ме уби!  Laughing Аз не отидох на ДМ, бях в 8ми месец, а понеже съм била 2 пъти реших, 4е ще отида следващия път. А на U2 май все така става, 4е няма да отида....на зооропа тур се разболях и си подарих билета, оттогава съм прокълната  #Cussing out

# 29
  • Мнения: 1 753
ее, това е вече друго нещо.
АЗ докато бях бремена се скъсах да ходя по-концерти  Grinning

Ходи си спокойно, ама недей да скачаш много  Wink

Общи условия

Активация на акаунт