Бебеискаща мечта в пупите расте сега - ТЕМА 27

  • 43 361
  • 756
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 976
Лале, в последно време всичките ми познати са с бебета под 3кг и може би заради това вече отбелязват като едри бебетата над 3кг. При мен го отбеляза, защото  за три седмици е качила над 1кг. Да са живи и здрави, другото се наваксва Simple Smile

П.с. Ако наистина качва по 200гр...добре, че съм секцио, чее Joy

# 361
  • София
  • Мнения: 1 268
И аз не го знаех това, че бебчетата се доближат до теглото на майката. Аз съм родена 2500 и то на термин, а майка ми била качила 20 кг с мен 😂.
Ще видим.. и аз не им имам вяра на тези измервания много, ще ги видим бебековците после 😇 само да са здрави 🙏

# 362
  • Мнения: 71
Здравейте момичета❤ В тази тема се чувствам като в къщи, 98% от имената са ми познати! Чела съм страховете и надеждите ви и много се радвам , като сега чета вълненията от предстоящата поява на така желаното съкровище 🤗
Виждам , че няма никой записан с термин Юни , може ни защото всички все още Мноого ни е страх ,съвсем в началото сме.. но аз се включвам с термин 26.06 ,(имаме си вече тупкащо сърце, бебчо се развива напълно нормално )🙏 и с удоволствие ще черпя информация от всяка една от вас и ще се моля всичко да минава леко и да сте много щастливи с бебоците в къщи ❤

# 363
  • Мнения: 577
Сънче, мен Нашар ме вика пак на 29.11 и също тогава ще решим кога и как ще раждам. Държи да е след завършена 37 г.с., както и аз де. Тогава ще съм в 36-та 😬 А в зависимост дали госпожицата е решила да се обърне, ще стане ясно и как ще раждам.
Дано идва вече кошарката ви, че да не го мислиш и това.
Кари, браво на беба, добре се представя 😊

the doors, Fuchilinda, HaKeRcHeTo, добре дошли тук, момичета! Желая ви лека и спокойна бременност !

# 364
  • София
  • Мнения: 1 480
Еййй, два дни ми е лудница , пък вие сте се активирали...

•   Cherryto, много хубава снимка сте направили за таткото! Пу-пу!
•   Лаленце , малко остана а, малкия си е вече голямо момче! Чух аз за бебешкото парти, надявам се да си получила поздравите Kissing Heart
•   Rozi , браво за ФМ и не се притеснявай, някой бебета се обръщат в последния момент. Важно е да сте здрави и всичко да мине леко, независимо как
•   Cherry^Blossom , предполагам, че като са двечки и се усещат от по-раничко, но пък и ти си знаеш, че осезаемите движения започват малко-по нататък.
Знаеш ли, вчера си говорих с една приятелка с близнаци, родени са по 3кг в 38г.с. Хайде и на теб така, до края да си ги износиш и все по-малко оплаквания да имаш.
•   Еуфория , Монтал - успех на прегледите утре , да ни пишете после Kissing Heart
•   Сънче Kissing HeartHugHeart Eyes , дано да ти е дошла кошарката да не ги изяждаш горките недодялани и неорганизирани хорица. Между другото, секцио за жени забременели инвитро и друг път съм го чувала, ама из простолюдието можеш да чуеш какво ли не.
(Разправяха ми за една позната, родила секцио „ Е тя е на 40г, затова секцио“ при което аз се опулих и след време я заговорих, а тя: „Глупости, бебето беше седалищно“ та така)
•   ДианчеKissing Heart ама голям ще е хубавец вашия младеж! Heart
Мъж е споко- за момчетата трудно бъркат, моя го познаха в 11 седмица и не се е сменял пола от тогава.
•   Carrie^ - идеални размери има принцесата като за 35-а седмица, но понеже все пак изчисленията не са натурални, а със софтуер- не се настройвай за едро бебе, не се знае.
•   Fuchilinda, честито госпожо! Да ви са честити и сините гащи и да множите фамилията!!
Много сладка снимка на бебчо!Пу-пу!
•   The doors, Хакерчето , добре дошли момичета, лека и спокойна бременност желая!

Надявам се, да не съм пропуснала никого, хубава групичка се заформя тук! HeartHeartHeart

Аз съм добре, вчера минах на ЖК, бебешок е 420гр , много е активен, имам чувството че не спи това дете. Онази вечер имахме много мила сцена у дома – поздравиха се за първи път с баща си през корема! Таткото подскочи от кеф, насълзиха му се очите, беше хем мило, хем забавно!
Подготвям се за ФМ другата седмица и се надявам и „Султана“ да е на кеф и всичко да ни е наред!

Я кажете по-напредналите, кога започнахте с покупките, че ние все още само разглеждаме и сортираме, но нищо конкретно от едрите неща не сме избрали със сигурност, а момичетата от мартенската отчетна половината поръчаха количките или сега на черен петък ще поръчват, та се чудя кога е подходящо да се започне

# 365
  • Мнения: 3 902
Кари, браво на бебка! Все така да расте:) ние последно се мерихме преди седмица и беше 2.200-2.500. Бяхме на жк и при Нашар в един ден, Та не знам колко е голяма, ама рита здраво. Това ми стига.

Иначе за размерите... свеки е родила две деца, момиче 2300 и момче 4300 Simple Smile а сега защо така... Wink каквито и да са ни бебоците.... живи и здрави!

Дианче, много се радвам за вас с младежа Simple Smile леко да ви е всичко, а той да е все така фотогеничен, нашата девойка все се крие... Та ще е изненада как ще изглежда Wink
Fuchilinda, добре дошла в света на бракуваните! С пожелания за дълъг и щастлив семеен живот и никога да не лягате разделени, особено ако сте се скарали Wink

Добре дошли и на новите ни попълнения thedoors и Хакерчето лека до термин ви пожелавам и здрави бебоци!

Монталче, аз ще съм почнала 38, Та настръхвам яко! Еле както жк викаше секцио на 3ти... направо треперя. Вчера пращах тонове на др. Атанасова, Но още не ги е видяла и малко се притеснявам... да не бъркам телефон нещо, ама не бъркам, защото ФБ като типичен стоукър я позна и ми я предложи за приятел😂😂😂 успех на прегледа Simple Smile

Хулиганче, точно дойде кошарата и я сглобихме! Май са ни дали друга, че цветът не е ясно дали е този, който поръчахме... ама на нас си ни харесва Simple Smile а за покупките... аз сериозно напазарувах преди 2-3 седмици и още пазаря. Реално само количка и кошарка поръчахме по-рано.... че за тях, ако няма налични се чака много. Иначе то секциото идеята е, че повечето лекари не им се занимава с естествено... ама ги разбирам до някъде и тях. По цял ден на работа, операции, пациенти и някой после в три ражда... колко години се издържа на това... е за това отивам другаде Simple Smile

Стягай се за ФМ, знаеш изпитаната техника за спокоен и щастлив преглед Wink чакаме те с хубави новини!

Еуфория, хайде броим вече и чакаме с нетърпение! И аз гледам как остават 34-5 дни и настръхвам Simple Smile

Иначе сме готови, вчера ни бяха ОК тоновете, сглобихме кошарката, само количката остана да в досглобим... ама времето не стига. Аз не съм много в час, та гледам повече да лежа и да чета книжки. Simple Smile

Миналата година на този ден бях бременна, е БХ... след години очакване... но не съм вярвала, че година по-късно сълзите на същия този ден ще са от щастие, не от тъга.... станах с тази мисъл... колко се променя животът...


Дано не изпускам някой и нещо... но ще прощавате Simple Smile

Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 15:49 от ^SunLight^

# 366
  • Мнения: 1 976
Хулиганче, Сън., благодаря Simple Smile Божа работа, само да са здрави Hug хич не съм се настроила, само се надявам да зе роди на 3кг, някак си ми р по-спокоумо така, знам ли... още едма седмица и аз се цопвам в деветия месец. А реално като се замисля, че ми остават по-малко от 30 дни до секциото, направо нямам търпение Heart

Сън , бебчовците идват тогавс, когато ни изберат, някак ди много вярвам в това и много много се радвам за теб Heart

Хулиганче, ама растетр бързо, браво Simple Smile Ние започнахме покупките в седмия месец

# 367
  • Мнения: 74
Хулиганче ние още в началото на четвъртия месец почнахме с покупките на дрешки, но по малко. Харесали сме количка и след декември мислим да в взимаме и тогава да почнем и сериозните и големи покупки. Ние с теб вървим г/д заедно-дано ти е от полза! Но общо взето бих ти дала съвет когато почувстваш, че си готова и искаш да взимаш-пазарувай на воля! Все пак тези покупки са едни от най-милите, а емоциите да купуваш за мъничкото човече вътре в теб е неописуема!
Успех ☘

# 368
  • София
  • Мнения: 6 010
Сън, много мило ми стана от разказа ти и се радвам, че година по-късно си на прага да гушнеш първата си рожба! За кошарката - браво, че сте я сглобили вече, щом си ви харесва това е важното Simple Smile

Хулиганче, получих поздрави - благодаря! Wink Тя все ми казва когато ще се виждате и се чудя дали да не ви изненадам ама може наистина да се присъединя следващия път ако не съм родила до тогава Simple Smile
Аз онзи ден вечерта бях при "Султана" извънредно в края на деня и си ме посрещна човека без проблем, Ева мрънкаше какво се точим де, ама той тогава ме викна. Стискам палци да имате хубав преглед и да ви наградят със снимка.

Ние купихме легълцето в 4 месец, защото беше намалено. После малко по малко взехме количката и другите по-обемни неща, дрешки почти не съм купувала от България и някак неусетно задрасках всичко от списъка.

# 369
  • Мнения: 4 087
The doors, Хакерче, добре сте ни дошли Simple Smile приятно да ви е при нас и до термин Wink

Монтал, ти в коя седмица стана, така като нямате лентички, ме обърквате, хаха. Те по принцип бебоците и в последният момент може да се завъртят....и в подходяща и в неподходяща позиция, за това , ако няма др. предпоставки се предполага естествено раждане, но винаги гледат в предродилна като те приемат как са се врътнали, че хич не е меродавно от преди ден два прегледа....Айде на финалната права сте със Сънчето и Лаленцето, ще си имаме бебераци покрай празниците, нямам търпение Simple Smile

Аз почнах магнезия и О!Чудо! спряха контракцийките Simple Smile Днес направо не съм усетила корема твърд изобщо. Иначе всичко е наред, растат си даже напред, равномерно и двата бебока, мъжът го вадят с 30на грамчета повече и мъъничко по-дълъг. Вчера след прегледа им купих и аз нещичко, първото реално- две бибки , розова и синя, мн готино ми стана Simple Smile Иначе си имам списък от др дете, ще го ъпдейтна и ще пазарувам всичко януари на веднъж, че да не се чудя кое къде да държа, реално си има и намаления тогава, та добре ще ми е.

# 370
  • Мнения: 1 976
Очаквам Еуфория или Лаленце да бъдат първи пу пу Kissing Heart

# 371
  • Мнения: 577
Чери, аз съм в 32 г.с. + 2 дни. Ще видим дали се е врътнала, дали имам разкритие, за да предизвикат раждане. Каквото стане.
Много се радвам, че бебчовците са добре и си растат нормално. Както и че контракциите са намалели след включването на магнезия. Браво!
Много мило, че си им купила подаръчета на бебоците.😇

Иначе Еуфорийка, Лаленцето, Сънчето и Кари са преди мен за обебване. 😂  Чакаме ги всички ❤

# 372
  • София
  • Мнения: 6 010
Айде и вие сега Simple Smile

Вчера бях на гости на една приятелка, телефона с изключен звук. Звъннала ми една друга приятелка, но съм пропуснала и след 5 минутки писала в месинджър "Да няма бебче вече?".

Днес ми звъни мама да ми кажа, че личната ми лекарка ще се пенсионира, затваряме и след 5 минути звъни баба ми. Аз директно я питах дали за личната ми звъни да каже и тя вика "Аааа, не, да видя дали не си родила?" Rolling Eyes

# 373
# 374
  • София
  • Мнения: 1 268
Ние направихме пазара седмица преди 9 тия месец. Преди това само дрешки.

При мен майка ми много се притеснява, ако не и звънна 2 дни и кара баба да ми звани да ме проверява. Ще званя май на татко тея дни да дам инструкции да не  ме мисли толкова, че тя е голяма паника ии знам как реагира в подобни ситуации. Даже ми се иска, живот и здраве когато тръгне раждането да не им се обаждам предварително, а чак когато бебчето се роди. Иначе все ще ме мисли.

Дъ доорс, много яка картинка 😂😍 по истински случай както се казва. 😇

Общи условия

Активация на акаунт