Как да съобщя на дъщеря ми,че съм бременна ?

  • 23 992
  • 716
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 14 988
Нищо ненромално няма нито в ситуацията на авторката , нито във въпроса и.
Ненормално е уродливто отношение на голяма част от участниците в темата към ситуацията. Дано не увреждате околните с такъв мироглед. Щом дори балансираната и умерена Боряна се възмути...
Марияна М,
 
Ми то и моето дете е егоист и не виждам причина защо да не се наричат нещата с истинските им имена?
А,сетих се..Понеже някои хора нямат адекватно разбиране за понятието и го намират за "обидно".
Абсолютно всеки ч
Защото в случая е не обидно, а несправедливо.
Едно е да беше казала, че след гнусна история на любимия се е стигнало да развод, че е срещнала сериозен и надежден мъж, но детето все още му е трудно след всичко това. А не - детето е егоист, не иска новия мъж, как да кажа, че съм бременна.
Почувства се рецензент и интерпретатор на историята на авторката ли ? Смятах , че дотук даде своя принос в темата , а то имало и още.

# 286
  • Мнения: 55 056
Кое е трудно - бащата  да  промени живота  на детето си изведнъж, заради похотта си, вече не е сигурно в него, за детето това е загуба.
Тъкмо дошло на себе си - нова неизвестност - нов мъж.
Сега ако кажете, че всички деца един вид трябва да живеят така, за да не са егоисти и силни хора.

Колко деца имаш, не отговаряш?

Чакай сега. Наричаш ни ненормални, изтрещели, страдащи от липса на въглехидрати и пр. Добре е да знаем поради липса на кандидати ли не прибра някой почти непознат при дъщеря си, или си преценила, че не би било най-доброто решение за детето ти.

Така съм решила. Кандидати има всяка жена. И най-вече не съм прекъсвала връзката си с БНД. Ама не заради детето само, а заради мен самата. Утре детето ще си хване пътя и хич няма да ми каже "браво".
ОК ли си сега?

# 287
  • Мнения: 15 619
Чупите тъпомера. Не вярвах, че е възможно, честно!
Напомням ви, защото сами нямате акъл да се усетите.

# 288
  • Мнения: 7 006
Егоистка, да тропа с краче, карт бланш, ще се освести - докато дружно ръкопляскахте на жената, коя точно помисли на това дете какво му е.

Не разбирам простотиите които изписа  относно авторката,как точно изразяват твоята грижата за нейното детето?
С какво помогнаха и най-вече,на кого?!?

# 289
  • Мнения: 3 260
Хайде хубаво - детето е егоист, не иска новия мъж, но както казаха повечето е голяма мома, егоистка, тропала с краче.
Детето е  виновно, ние които мислим, че  жената има отговорности към него, понеже все още е непълнолетно сме брутални.
А всичко е цветя и рози.

# 290
  • Мнения: 19 335
Ама при теб утре ще си хване пътя, защото сигурно ще е студентка есента, при авторката, след 2 години, като завърши училище. Друга песен пееше преди, като ти беше по-малко детето. На твоето дете му е дадена възможност да си изживее критичните години в една спокойна атмосфера. Вече е пълнолетна, може да си поживееш, по-друго е. Не заслужават ли всички деца да получат малко спокойствие?

# 291
  • Мнения: 14 988
Хайде хубаво - детето е егоист, не иска новия мъж, но както казаха повечето е голяма мома, егоистка, тропала с краче.
Детето е  виновно, ние които мислим, че  жената има отговорности към него, понеже все още е непълнолетно сме брутални.
А всичко е цветя и рози.
С какво точно това дете е ощетено , и по-рано те питах в темата ?!

# 292
  • Мнения: 7 006
Хайде хубаво - детето е егоист, не иска новия мъж, но както казаха повечето е голяма мома, егоистка, тропала с краче.
Детето е  виновно, ние които мислим, че  жената има отговорности към него, понеже все още е непълнолетно сме брутални.
А всичко е цветя и рози.

Очевидно имаш афинитет към гнусните инсинуации.
Никой друг,до този момент не е говорил за вина у детето.

# 293
  • Мнения: 3 260
Не.
И ако някоя е пооплескала нещата /във всеки форум/ трябва да и се каже браво. Женска солидарност.

# 294
  • Мнения: 9 196
Не виждам никакъв смисъл, да се потупва авторката по рамото, напротив. Критичните коментари, които някои, така ви е страх от тях, ще и дадат и другата гледна точка. И току виж, започнала да разбира дъщеря си ... и мъжете. И изобщо да разбира.

# 295
  • Мнения: 7 006
Не.
И ако някоя е пооплескала нещата трябва да и се каже браво. Женска солидарност.



Ми не всички имат вътрешната потребност да плюят жлъчта си върху непознати хора.

П.п.Повечето са на мнение,че бебето е дошло малко рано,но то е вече факт,и бидейки никой няма право да съди другите,какъв е смисълът да се набива канчето?

# 296
  • Мнения: 3 260
Очевидно имаш афинитет към гнусните инсинуации.
Никой друг,до този момент не е говорил за вина у детето.

Ооо

# 297
  • Мнения: 3 260
Само съвети да се постарае да стане по-близка с дъщеря си видях.

# 298
  • Мнения: 3 260
Защо пък да не похвалим, нали не ни е на главата.

# 299
  • Мнения: 3 789
Равния полет на мисълта ме праща при позната, която има четири деца, от четирима мъже и добре че са в общинско жилище, защото иначе нямаше да има къде да живеят, бащите са си свършили мъжката работа и до там, втора -от тук,  съпругът й починал, с две деца и трето, от някакъв набързо, вече не искал да е татко.
И те да бяха, но не са.
Хайде сега - никак не е розов живота, поне за повечето хора.
Колко са тези, които са се изпаднали в кофти ситуации, защото не са помислили когато е трябвало и сега се вайкат?
Иначе всичко е чудесно.
Е това вече не е смешно.. Особено примерът с починалия съпруг.
Между другото, защо смяташ, че децата сами по себе си не са щастие?

Общи условия

Активация на акаунт