Красиви ли са изкуствените мигли?

  • 12 138
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 892
Напоследък виждам все повече жени с изкуствени мигли - къде по-къси, къде по-гъсти, но досега не съм видяла и една да ми хареса. Виждала съм и жени, които изглеждат абсурдно, ако бях на тяхно място, изкуствени мигли би било последното нещо, което бих си сложила...

Какво мислите за изкуствените мигли, особено постоянните такива? Жените, които имат такива, вярват ли че с тях изглеждат по-добре? Отдавна си задавам тези въпроси...

# 1
  • София
  • Мнения: 572
Аз ежедневно нося изкуствени мигли, лепя ги всеки ден и ги свалям всеки ден. Не са снопчета, а лента. Нося ги, защото се харесвам повече с по-дебела очна линия и на фона и сегубят миглите ми, макар и подчертани със спирала. Доволна съм от миглите на Kiss и Aura - достъпни са, но са и качествени. Поставяли са ми и мигли в салон, вградени. Не ми допадна и се върнах на обикновените изкуствени мигли.
 Смятам, че изкуствените мигли са страхотни, стига до не са очевидно изкуствени в ежедневието и да не стоят евтино. В общи линии опира до естетиката у човека.
 На първата снимка съм с изкуствени мигли тип лента,  а на втората и третата съм с вградени.


[/img]

[/img]

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 02:48 от Любопитната

# 2
  • Мнения: 892
He се виждат снимките, Любопитна

# 3
  • София
  • Мнения: 2 681
Аз имам магнитни, които много харесвам. Не ги нося на двоен ред, а на единичен и така стоят много естествено. Постоянните не ми харесват. Често виждам такиеа, които са клепнали от лепила и гадости, а тези косъм по косъм като не ги поддържат и стават рошави Dizzy Face

# 4
  • София
  • Мнения: 572
Коригирах ги, дами. Дано сега са добре.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 10:40 от Любопитната

# 5
  • Мнения: 892
Любопитната, на първата снимка наистина стоят естествено, но не знам дали и на живо е така, защото на снимка миглите винаги изглеждат по-малки, поне по мои наблюдения Simple Smile

Но дали не би могла да постигнеш този ефект и с една удължаваща/обемна спирала?

# 6
  • София
  • Мнения: 572
Първата снимка е с мигли на Aura. Стоят добре, покривам им лентата с очна линия и не лъщят. Доволна съм. А идеална спирала няма. Това което правят изкуствените мигли никоя спирала не го може.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 681
Добавям и аз снимка на магнитните.

# 8
  • Мнения: 9 572
CruellaDeVil, много си хубава и много нежно ти седят миглите. Откъде ги купуваш и на коя марка са?

# 9
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 283
Прекалено са ми кифленски. Не харесвам изкуствени мигли, коси, вежди, устни. За мен естетиката е много далеч от тези неща.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 681
CruellaDeVil, много си хубава и много нежно ти седят миглите. Откъде ги купуваш и на коя марка са?

Много ти благодаря. Купих ги от тази мацка https://m.olx.bg/ad/migli-s-magnit-magnitni-migli-za-tsyaloto-ok … D655-ID73JzP.html Моите се водят естествени с два магнита. На мен двете ленти ми идват в повече, за това ползвам цялата горна лента, а от долната само снопчета с магнитите съм изрязана. Така и поставянето ми отнема секунди.

# 11
  • Мнения: 9 572
CruellaDeVil, много си хубава и много нежно ти седят миглите. Откъде ги купуваш и на коя марка са?

Много ти благодаря. Купих ги от тази мацка https://m.olx.bg/ad/migli-s-magnit-magnitni-migli-za-tsyaloto-ok … D655-ID73JzP.html Моите се водят естествени с два магнита. На мен двете ленти ми идват в повече, за това ползвам цялата горна лента, а от долната само снопчета с магнитите съм изрязана. Така и поставянето ми отнема секунди.
Благодаря! bouquet На теб ти седят много по-нежно и естествено от показаните в линка Grinning

# 12
  • Мнения: 8 269
До тук не съм видяла жена на която наистина да стоят добре. Повечето са комични. Но може би аз тези забелязвам.

# 13
  • Мнения: 9 572
До тук не съм видяла жена на която наистина да стоят добре. Повечето са комични. Но може би аз тези забелязвам.
Повечето слагат много дълги и гъсти и седи изкуствено, да не кажа грозно дори. Но съм виждала и нормална дължина и гъстота, които са съвсем нежни и естествени. Всичко е в мярката Simple Smile

# 14
  • Мнения: 7 006
Напоследък виждам все повече жени с изкуствени мигли - къде по-къси, къде по-гъсти, но досега не съм видяла и една да ми хареса. Виждала съм и жени, които изглеждат абсурдно, ако бях на тяхно място, изкуствени мигли би било последното нещо, което бих си сложила...

Какво мислите за изкуствените мигли, особено постоянните такива? Жените, които имат такива, вярват ли че с тях изглеждат по-добре? Отдавна си задавам тези въпроси...

Повечето мязат на наградени крави монтафонки..
Много са ми смешни жени на по 40 години пърхащи с огромни куленски мигли,ама щом ги влече да се правят на клоуни,лошо няма..
Светът е оцелял,защото се е смял..Simple Smile

# 15
  • Бургас
  • Мнения: 4 071
красиви са, ако не са прекалени и седят естествено
с напредване на годините моите много оредяха и това лято реших да пробвам нещо изкуствено, сложих си тези, дето се лепят снопче по снопче, казах на козметичката, че искам просто леко да ми ги сгъсти, не да ме прави като пошла кифла и резултатът беше добър в началото, все едно имаш дълги и гъсти мигли и си с постоянна спирала, но след 2-3 седмици почнаха да израстват, да се кривят и да падат на места, да се вижда лепилото, освен това чисто физически постоянно имаш чувство, че нещо ти е залепнало, че ти виси и т.н., така че съм решила че повече няма да си правя такива
сега искам да пробвам някои от тези, които са лентички, бихте ли препоръчали нещо

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 09:47 от bur02

# 16
  • София
  • Мнения: 5 547
До тук не съм видяла жена на която наистина да стоят добре. Повечето са комични. Но може би аз тези забелязвам.
Повечето слагат много дълги и гъсти и седи изкуствено, да не кажа грозно дори. Но съм виждала и нормална дължина и гъстота, които са съвсем нежни и естествени. Всичко е в мярката Simple Smile
Да, така е . Повечето прекаляват , две от моите колежки ходиха на козметик да им слагат такива които са косъм по косъм. Казаха че има няколко размера, и двете първият път си бяха сложили най-малкият. Стоеше много добре, все едно е ползвана спирала, недостатък е че след няколко седмици започват да падат и тогава изглежда странно, да не кажа смешно.

На дамата с магнитните - стоят страхотно !

# 17
  • Мнения: 7 605
Аз харесвам ,ако седят  поне малко естествено- косъм по косъм или много малък размер 3Д.

# 18
  • Мнения: 607
Не харесвам, всички които виждам ми изглеждат, като клоуни. Но виждам жени с много хубави мигли със спирала, може да са изкуствени и те, но качествени.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 869
От прочетеното дотук разбрах че едни харесват други не харесва ..
на тези които не им харесват просто да не се слагат.
Аз от пет години си слагам мигли на снопчета През 10 дена си ги сменям тъй като съм се научила да си ги поставям сама и се чувствам много добре.. не ползвам спирала  и така ми е много по-удобно.... Когато се събудя сутрин  изглеждам добре, а не като мита чиния..

# 20
  • Мнения: 8 872
В чужбина има студиа за поставяне на  мигли на всеки втори ъгъл и във всеки фризьорски салон, или салон за маникюр. Такива мигли, които исикват след един месец пак да се ходи на процедурата. Всяко младо момиче, ученичка, студентка вече е с такива мигли.
На мен ми харесват, хубаво ги правят.  Веднага се вижда на кой са професионално сложени и кой си ги лепи сам.

# 21
  • Мнения: 2 838
И на мен много ми харесват, стига да са сложени както трябва и да не са дълги до челото.
Аз нямам време и достатъчно финанси за косъм по косъм, но обмислям да си взема магнитни. Момичетата, които ги ползват биха ли обяснили малко повече за тях? Има ли някаква поддръжка? Тоест почистват ли се и как? Как се слагат? Аз си ги представям като два реда, които се съединяват с магнит? Местят ли се, докато ги носите?

# 22
  • София
  • Мнения: 38 589
Идвам и аз!
Хич не харесвам яко черни и дебели, при това сложени на посърнало лице, без крем, грим и нищо.
Харесвам такива, които стоят почти естествено.

# 23
  • Мнения: X
Аз също не останах доволна причиняваха ми дискомфорт , освен това докато спях изкуствените косъмчета се “забиваха” в клепача ми и ми боцкаха.След това и клепачите ме боляха може би не съм попаднала на козметичка и аз не знам , но не бих повторила!

# 24
  • Мнения: 892
На дамите постнали снимки тук стоят добре, поне магнитните, но това, което не разбирам е, какъв е смисълът да се слагат мигли, които стоят естествено, като същият или почти същия ефект може да се постигне със спирала, която се маха лесно и безболезнено ...

Аз лично се харесвам със спирала, но не и с прекалено видима такава, не мисля, че много дълги мигли биха отивали на моето лице.

По принцип за поводи може би са подходящи, но не и в ежедневието ...

# 25
  • София
  • Мнения: 38 589
Не е същият ефектът със спирала. Дори и най-хубавата. На мен ми харесват мигли, които са дълги, но изглеждат естествено - без спирала.
Освен всичко друго, сякаш нарочно спряха удължаващите спирали.

# 26
  • Мнения: 47 996
За мен тези мигли са красиви за снимки или събития, както и силният грим. За ежедневието- не.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 4 071
На дамите постнали снимки тук стоят добре, поне магнитните, но това, което не разбирам е, какъв е смисълът да се слагат мигли, които стоят естествено, като същият или почти същия ефект може да се постигне със спирала, която се маха лесно и безболезнено ...
ами защото доста жени нямат хубави мигли, както доста нямат хубави коси и т.н. ...просто ген...да не говорим,че с годините нещата се влошават....
аз например на младини имах дълги и гъсти мигли и спирала ми стоеше чудесно, но като минах 40-те ужасно ми оредяха (както и вежди, окосмение по крака и т.н.) така че сега с каквато и спирала да се плескам, то просто няма върху какво да я сложа, миглите са ми супер редки и тънки
тези, които сложих снопче по снопче, станаха много сполучливи и естествени, за цял месец само една приятелка ме попита какво съм си правила с миглите, всички други си мислеха, че просто съм със спирала

# 28
  • Мнения: 892
Аз съм руса и моите мигли не са от най-гъстите и черните. Но се харесвам както със спирала, така и без, имам много снимки, на които нямам никаква спирала или грим и пак се харесвам.

За жените с изтънели мигли изкуствените сигурно са някакво решение, но те водят до загуба на естествените мигли, поне така съм чувала и се получава омагьосан кръг.

# 29
  • Мнения: 18 562
Да харесвам. И дори ще си сложа косъм по косъм. Ако не бях толкова несръчна щях да си слагам по-често от тези на лента.
За поводи слагам. Съвсем различно е и подчертава окото. Харесва ми ефекта на изкуствените мигли. За съжаление имам прави и къси мигли,така че с удоволствие бих носила и бих си сложила и вградени.
Масово се носят. Моя роднина се занимава с това. Стоят красиво и са естесвени. Харесва ми и не ми е кичозно.  Важното е да се чувствам аз добре. Не харесвам когато са много грамадни и се виждат как са залепени и изглеждат супер неестесвено. Много обичам да подчертавам миглите си със спирала. И напоследък не нося много грим,само спирала и червило. Затова и смятам да инвестирам в мигли косъм по косъм. Удобство е и погледа е друг. Подчертава очите,а аз харесвам своите.
Тези магнитните стоят страхотно на Круела.

# 30
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
В чужбина има студиа за поставяне на  мигли на всеки втори ъгъл и във всеки фризьорски салон, или салон за маникюр. Такива мигли, които исикват след един месец пак да се ходи на процедурата. Всяко младо момиче, ученичка, студентка вече е с такива мигли.
.
В Мадрид в ежедневието не се срещат дами с изкуствени мигли.
Явно сме извън модата.
За толкова години само една дама  с изкуствени мигли на снопчета съм видяла и тя беше българка

Същият е и феномена с "вафлите."
За опушен грим през деня с в конкуренция  с други изрочно европейки..
Същото се отнася и за  маникюр различен от  къс френски или американски.


 

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 13:57 от sl

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 4 071

За жените с изтънели мигли изкуствените сигурно са някакво решение, но те водят до загуба на естествените мигли, поне така съм чувала и се получава омагьосан кръг.
аз си махнах сама изкуствените снопчета и падна голямо дърпане,  усетих, че оскубах и доста от моите мигли и сега  са още по-проскубани, инвестирах в серум за подхранване, дано даде резултат, че колкото бях зле, сега съм още повече

# 32
  • Мнения: 134
Не съм срещала жена,която си е правила корекции и да са били естествено изглеждащи.Просто винаги си личи.Аз се занимавам с изобразително изкуство и може би за това оригиналът,който е преработван ми прави силно впечатление.

# 33
  • Мнения: 892
Иначе малко встрани от темата, фолиевата киселина е полезна за много неща, между които и растежа на косата, забавя побеляването, сигурно помага и за миглите

# 34
  • София
  • Мнения: 5 547
Не съм срещала жена,която си е правила корекции и да са били естествено изглеждащи.Просто винаги си личи.Аз се занимавам с изобразително изкуство и може би за това оригиналът,който е преработван ми прави силно впечатление.
Всяка по-голяма промяна личи. Аз дори не познавам жените, които срещам с изкуствени мигли, устни и др. обаче то веднага се набива в погледа ми.
Може би ако е малко, или съвсем лека корекция няма така да се забелязва.

# 35
  • Мнения: X
От къде поръчвате миглите на кис и аура? Искам да пробвам, но няма да си напрадвя вградени/косъм по косъм или както там се наричат.
Пробвали ли сте мигли в бутилка?

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 15:08 от Анонимен

# 36
  • Мнения: 1 091
Момичетата, които публикуваха снимки с изкуствените мигли са много красиви и нежни и много им отиват.
Аз лично не виждам нещо прекалено и грозно.
Много сте красиви.
Аз лично не мога да си слагам допълнително мигли ,макар че понякога много ми се иска.
И то от рода на тези мигли ,които момичетата си слагат.
Винаги ще има за и против.
Аз съм за ,когато всичко е с мярка.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 15:51 от Mавина

# 37
  • Мнения: 2 026
От къде поръчвате миглите на кис и аура? Искам да пробвам, но няма да си напрадвя вградени/косъм по косъм или както там се наричат.
Пробвали ли сте мигли в бутилка?
Ползвала съм филъри за мигли.Представляват гел и самите филъри (косъмчета).Няма такава гадост!Тези косъмчета се разръсиха по цялото ми лице, вризаха ми в очите, бодяха и това през целия ден.Не повторих да ги сложа, а направо ги изхвърлих.30 лв на вятъра.

# 38
  • София
  • Мнения: 6 010
Определено харесвам стилните и естествено изглеждащи изкуствени мигли. За съжаление много момичета не преценяват добре и ползват такива, които си изглеждат пластмасови или явно не могат да ги слагат добре.

Тези примерно са много на рядко сложени и си личат естествените отдолу, които са по-къси. На мен такъв ефект не ми харесва, предпочитам да са по-гъсти.

Някой беше питал защо са ни изкуствени мигли ако ефектът е като със спирала - аз лично не обичам да слагам и махам спирала, а и не съм намерила такава, която да не се рони в края на деня.
Слагала съм си косъм по косъм два пъти и никой никога не ми ги е коментирал, просто защото избирах късички и ненатрапчиви. Иначе и мен ме дразнят, не мога да кажа, че не ги усещам. А и моите си мигли доста оредяха след като опадаха изкуствените.

# 39
  • София
  • Мнения: 38 589
Аз пък се притеснявам, защото нося лещи.
Освен това, си мия лицето, като си свалям грима и се чудя колко време биха издържали сложени мигли.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 4 071
доста здраво са залепени, трудно падат, колкото и да ги миеш, но чувството, че нещо все ти е залепнало не е приятно, а после като почнат да се разместват  почват и леко да боцкат някои,  честно казано не знам и колко е здравословно постоянно да си с това лепило

# 41
  • Мнения: 568
Аз имам много къси мигли и  си мечтаех за корекция, но това, което виждам масово, не ми харесва. Който има къси и прави мигли знае,  че прецизно нанесената спирала отнема доста време и е мъъъка. Grinning  Това с присадените мигли е решение, но някак в ежедневието ми се вижда неуместно да пърхам с нещо, което не притежавам в действителност, та съм пас.  Слагам понякога изкуствени, но само по повод, когато съм и с по-силен грим. Иначе със спиралка или без нищо...

# 42
  • Мнения: 2 838
Аз пък напоследък изобщо не мога да си сложа спирала като хората. Миглите ми застават на криво или една в друга. Отделно постоянно имам чувството, че ми боде. В момента слагам спирала много рядко, точно заради това чувство.

# 43
  • Мнения: 325
На мен много ми харесва как стоят. Стига модела да е подходящ за ситуацията. В ежедневието не изглежда ок да се сложат много драматични мигли. Зависи и от миглите, и от умението на човек да ги слага, но съм 'за' тях, особено при вечерен грим. Изглежда много по-завършен когато е с мигли.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 082
В чужбина има студиа за поставяне на  мигли на всеки втори ъгъл и във всеки фризьорски салон, или салон за маникюр. Такива мигли, които исикват след един месец пак да се ходи на процедурата. Всяко младо момиче, ученичка, студентка вече е с такива мигли.
.
В Мадрид в ежедневието не се срещат дами с изкуствени мигли.
Явно сме извън модата.
За толкова години само една дама  с изкуствени мигли на снопчета съм видяла и тя беше българка

Същият е и феномена с "вафлите."
За опушен грим през деня с в конкуренция  с други изрочно европейки..
Същото се отнася и за  маникюр различен от  къс френски или американски.


 

Източноевропейките все още отделяме време, за да изглеждаме като жени. След години, като започнем да работим по 10 часа, шест дни в седмицата, за мигли няма да има време.

Пожелавам всички жени да се чувстват красиви!!!

# 45
  • Мнения: 11 746
Видяното на снимки ми хареса. Ако не бяхте казали, нямаше да разбера, че сте с изкуствени мигли.
В ежедневието обаче ми се набиват на очи момичета с недобре поставени мигли, или некачествени.
И все пак, изкуствените мигли са ок за мен, дори да личат от километри, но веждите на войвода предизвикват смях.

# 46
  • Мнения: 892
Да, ако изкуствените мигли те карат да се чувстваш по-красива, няма нищо лошо.

Друг е въпросът че красотата и женствеността не се крият в миглите, устните, пищните гърди, или екстеншъните ...

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 19:52 от Eva111

# 47
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
 aninica
Не е въпрос на време, а въпрос на  народопсихология  , която формира определени естетически критерии.
Интересно да се чуди човек  колко грозни сме били преди
 Ерата на силикона,  ботокса  , филъри, ноктопластиката  и изкуствените мигли .
Няма лошо, нека всеки използва кой каквото харесва , но  многото " поправки" водят към загуба на персоналното.
Оригиналът винаги е по ценен от копията.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 20:16 от sl

# 48
  • Мнения: 892
Не е въпрос на време, а въпрос на  народопсихология  , която формира определени естетически критерии.
Интересно да се чуди човек  колко грозни сме били преди
 Ерата на силикона,  ботокса  , филъри, ноктопластиката  и изкуствените мигли


Съгласна съм, но не мисля, че това явление се ограничава само до Източна Европа - справка звезди от типа на Кайли Дженър, Ариана Гранде и др.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 951
Имам дълги и сравнително гъсти мигли, с най-обикновена спирала постигам ефекта на някои от снимките. Най-добре миглите се извиват, когато спиралата се поставя на затворено око, цапа повече, но с една клечка за ухо и всичко е точно!

Веднъж гримьорката ми сложи изкуствени мигли за вечерен грим, нон е издържах и веднага след излизането ми от салона ги махнах. Склонна съм обаче да пробвам тези с магнита.

# 50
  • SF
  • Мнения: 21 243
Аз не мога да отговоря еднозначно дали харесвам изкуствените мигли или не. Добре поставените на красиво лице, ми харесват. Прекалено тежките, от които погледът увисва и даже състаряват, защото издърпва окото надолу - не ми харесват. Красиви, правилни черти на лицето, с подходящата дължина мигли, ми харесват. Има едни, които стоят на снопчета  - стоят като мокри - много ми харесват.

На мен само гримьор ми е слагал мигли от тези, които се лепят. Толкова естествено стояха, че ефектът от тях се виждаше само от много близо. Идваше ми да си сложа спирала, за да ги направя по-видими. Въпреки неестествената им дължина, никой не ме позна, че съм с изкуствени мигли, а не само с моите.

# 51
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Еva111,
 Разбира се, че не само източноевеопейките го правят.
Сравняваме артисти и  сценична визия  с ежедневна такава
Виждала съм на живо Клаудия Шифер, Кейт Уинслет , Пенелопе Крус и други,  които не са толкова известни, в нормални условия.
Дали от  соца или от пост соца, дамите от източна Европа са оформили специфични критерии за "красиво".
 Не, че са не са красиви, просто са различни.
 Когато говорим за пластични операции и корекции винаги се сещам за дегашната кралица на Испания

https://www.google.es/search?q=reina+letizia&client=ms-andro … w=360&bih=560
След толкова много корекции е постигнала естествена визия.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 20:37 от sl

# 52
  • SF
  • Мнения: 21 243
Гъркините имат същите критерии. На мъжете им харесват.

# 53
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Няма лошо, щом на мъжете им харесват....Grinning

# 54
  • SF
  • Мнения: 21 243
Някои от тях твърдят, че имат вкус, че харесват естествените неща, че от естественото по-хубаво няма.
Но поставени в обща компания, забележете към коя жена гледат и за коя питат, ако им се отдаде случай. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 134
SunglassesМъжете в една значителна част са първосигнални.А сигналът на притурките за тях е ,,търся внимание".И то си е така.Търсиш-получаваш:blush:

# 56
  • София
  • Мнения: 22 825
Не харесвам изкуствените мигли.
Имам една колежка, тази година е завършила гимназия. Миньонче, с малко и слабо лице, малки очи. Слага изкуствени мигли. Та те са по-голями от лицето й! Смешна е.... Кукленско, неестествено стоят.

# 57
  • Мнения: X
Изкуствени мигли в ежедневието ми е някакъв абсурд. Клоунско ми е, също като пет пласта шпакловка по лицето.
За коктейл, официална вечеря или парти са ОК.

Това, че мъжете се заглеждат по натруфени жени, нито е много вярно, нито винаги е толкова хубаво. Какъвто влакът, такива и пътниците.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 681
И на мен много ми харесват, стига да са сложени както трябва и да не са дълги до челото.
Аз нямам време и достатъчно финанси за косъм по косъм, но обмислям да си взема магнитни. Момичетата, които ги ползват биха ли обяснили малко повече за тях? Има ли някаква поддръжка? Тоест почистват ли се и как? Как се слагат? Аз си ги представям като два реда, които се съединяват с магнит? Местят ли се, докато ги носите?
Изглеждат точно, както си го представяш. Има с по два магнита (в двата края) и три (в двата края и средата). Не се местят по време на носене. В началото се поставят трудно, но като се свикне и става лесно. Хубавото е, че се използват дълго време, защото се слага спирала преди поставянето им и не се използва лепило.

# 59
  • USA
  • Мнения: 7 321
Харесва ми да,плюсовете са повече от минусите.
Тук са много популярни,от път и над път има салони за тази цел,но си е удоволствие,което се заплаща.
Грубо казано едно $250-300 за първоначалното слагане(според вида и броя мигли) + 2 пъти в месеца поддръжка(още $150-200 отгоре).

Миглите от норка са меки и стоят много естествено.

# 60
  • София
  • Мнения: 27
Аз съм с мигли косъм по косъм вече от 2 месеца и съм много доволна, харесвам се повече така.

По принцип имам гъсти мигли, и козметичката ми го каза това, и с изкуствените стават доста мигли и са дългички, но така се харесвам повече. Не ги усещам изобщо, не ме дразнят, не ме боцкат, нищо. Забравям, че ги имам даже. Мия си лицето, къпя се нормално, на море бях и издържат без проблем. Разбира се, падат единични миглички и в месеца веднъж се налага поддръжка.

# 61
  • Мнения: 864
Аз имам ужасно дълги мигли, а когато се грижа и със серум за тях става направо чудо. Не слагам много спирала, защото изглеждат леко фейк, ако прекаля. Т.е. проблеми с миглите нямам-дълги и извити са много, а и гъстота не липсва.

Не харесвам изкуствени мигли-губи ми се чара на миглите така. Подкрепям слагането им обаче, ако една жена има много слаби дадености там и са й къси, редки и .... никакви И е опитала вече със скъпите серуми на пазара (защото те действат, да доказано!) или разни масла, но не й е подействало. Подкрепям и лепенето, ако не изглежда натруфено и даже не се забелязва. Но аз съм човек на натуралната красота-мразя всичко, което наподобява измама по женското тяло. И силикони не харесвам, и хиалурон в устните, дълги нокти (изкуствени или не), микроблейдинг не мога да гледам по веждите-стои като гротеска в повечето случаи, изкуствено нарисувани бенки над устаната, пробит нос и пробита обица над устната тип бенка, не харесвам ходенето на прекалено високи обувки, не харесвам натруфения грим тип мис плеймейт/мис чалга или още по-лошо мис уона би чалга, не харесвам екстеншъни.

Та.... такива хора като мен по-скоро не биха оценили факта, че някой си е залепил мигли. Бих оценила, ако са естествено дълги, би ме впечатлило и бих намерила за красиво. Изкуственото трябва да е така направено, че никога да не разбера, че е изкуствено. :Д

# 62
  • Мнения: 5 059
Според мен е в пъти по-добре и за предпочитане да се сложат едни качествени изкуствени мигли,отколкото да се мацолиш всеки ден със спирала.(да не говорим за ожесточеното търкане всяка вечер...)
Иначе аз не нося такива мигли,просо ми харесват как седят на момичетата,които познавам.
Не си слагам и спирала много често,само по повод вече.Имам си дълги и гъсти мигли и не изглеждам като оскубана без спирала Grinning

# 63
  • Мнения: 23 018
Добре подбрани като размер и качвствени- одобрявам.

# 64
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Някои от тях твърдят, че имат вкус, че харесват естествените неща, че от естественото по-хубаво няма.
Но поставени в обща компания, забележете към коя жена гледат и за коя питат, ако им се отдаде случай. Simple Smile
Зависи за какви мъже говорим и дали се цели да се привлече или задържи тяхното внимание.Зависи и  какъв тип внимание .
Лично аз съм педпочитам мъжете да правят усилие за да привлекат вниманието ми, вместо аз да се старя да привличам тяхното.

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 09:44 от sl

# 65
  • Мнения: 2 448
Харесват ми, да, ако не са прекалено кукленски. Дори веднъж толкова ми допадна една сервитьорка, че я попитах какви са точно нейните. Оказаха се от тези, които се лепят косъм по косъм. Но за жалост аз все по-трудно понасям грим по очите, какво остава за нещо залепено. Disappointed
Най-хубаво е, ако човек има естествено гъсти, дълги и извити мигли, но не всеки има този късмет.

# 66
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
https://За такива като мен, които нямат този късмет има доста разнообразна козметика за мигли.
Преди 12 години се сдибих с проскубани  и опадали на участъци заради здравословен проблем мигли.

Отне ми около година  да се сдобия с дълги красиви мигли, за които се случваше да ме попитат дали са изкуствени.
От тогава  козметиката е много напреднала и разнообразието е необхватно.
Просто всеки трябва да намери своите продукти и да бъде постоянен.
Има и терапии с витамини и юасла , чийто резултат е изненадващо добър.
На дълги и красиви мигли почти  всяка спирала стои
добре...

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 19:20 от sl

# 67
  • Мнения: 18 542
Изобщо не ми пука кой си слага или не изкуствени мигли.
Да, забелязвам натруфени, прекалено големи, прекалено черни, прекалени като цяло мигли, но толкова.

Аз на този етап не бих си сложила изкуствени, защото нямам нужда. Спиралата ми е напълно достатъчна и не търкам ожесточено всяка вечер, с масло, пада за секунди. Намерила съм си спирали, които не се ронят и не се размазват. Ако миглите ми оредеят значително поради някаква причина обаче, е твърде възможно да си променя решението и да започна да слагам.

Нямам нищо изкуствено по себе си, не слагам и ФДТ и не се боядисвам, но и не се нося като "измита чиния", просто нямам нищо драматично по себе си и за ежедневието си, не изпитвам нужда да имам.

# 68
  • Мнения: 2 094
Харесвам изкуствени мигли. Ако са по-къси не виждам нищо лошо да се носят често. Не ми се набиват много на очи, стига да не са твърде гъсти, дълги и драматични.

# 69
  • Мнения: 2 448

Отне ми около година  да се сдобия с дълги красиви мигли, за които се случваше да ме попитат дали са изкуствени.
От тогава  козметиката е много напреднала и разнообразието е необхватно.

Би ли споделила някакви продукти, които си ползвала и си доволна от резултата?

# 70
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Тези които съм използва преди 12 години(тогава съм споделяла във форума) ако не са спряни,  то със сигурност са реформулирани и информацията  не би била актуална.

През последните близо 8 години редовно използвам серуми.Но и Рапидлаш и Ревиралаш са с нови формули....
В момента  съм с козметика
  за мигли на Vitry,
TONI'CILS PRO EXPERT SERUM 2 EN 1  сутрин
TONI'CILS  вечер
След един месец този трябва да се спре и да се замени с друга грижа.
Ако искам драматичен ефект слагам тези фибри

http://www.vitry.com/es/ojos/73-lash-extender.html?ref=relatedpr … ucts&from=160
Преди ползвах лака за мигли на Тиери Моглер бюти, но те отдавна се изнесоха от Испания и съответно  е съм сигурна в трайността на продукта, който понякога излиза в Ибей.

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 19:23 от sl

# 71
  • USA
  • Мнения: 7 321
Вмомента ползвам Ревиталаш за втори път и сякаш ефекта е по-слаб,отколкото преди няколко месеца,когато буквално в рамките на няколко седмици израстнаха двойно.

# 72
  • Мнения: 5 998
Не разбирам тези, които се присмиват и отричат изуствените мигли, при положение, че през 60-те години например най-красивите актриси и модели са именно с изкуствени мигли и стои много красиво и драматично. То е като леопардовия десен - при някои стои изискано, при някои вулгарно и много често попада в категория стереотипи.

# 73
  • Мнения: 18 562
Съгласна съм. Аз лично пък харесвам леопардов десен. Когато обаче е дискретно загатнат*само шал,обувки или блузка,с изчистени дънки и сако примерно. Или в аксесоар. И нося. И винаги ще е на мода. Но е много отричан и се е превърнал в еталон за лош вкус,дава препратки към чалгата.
Разбира се това е нормално. Но все пак е световен тренд,не е наложен само от чалга културата. Когато е умерено всичко е красиво.

# 74
  • Мнения: 892
Аз харесвам леопардови десени, но не и изкуствени мигли, поне не такива, които си личи че са изкуствени. Мисля, че има разлика между сценичен грим и ежедневен такъв, поне в моите представи.

Който иска да си ги носи и да си слага, това си е личен избор, просто винаги съм се чудела на мотивите на жените, които слагат постоянни мигли, или косъм по косъм. Като изключим естетичната страна, има и много други недостатъци, като дразнене на очите, нехигиеничност, и др., също като с екстеншъните за коса, които също се чудя защо жените си слагат.

# 75
  • Мнения: 864
Има козметички, които наистина го владеят това-да удължават и сгъстяват миглите така, че да не изглежда чалгарско и изкуствено. Впрочем ходя при такава (но не на мигли, а на почистване), тя дори прави тази процедура на кметицата на един (не точно съседен, но в близост) град (тук в Германия). Жената пътува специално над 100 км всеки месец, защото това явно е една от малкото специалистки, които правят елегантно удължаване на миглите. Въпросната кметица има по природа доста слаби дадености там и с удължаването на миглите наистина изглежда по-добре.

Обаче ако една жена има красиви, гъсти и извити мигли по природа, тя ще има повече "място" за лепене на изкуствените мигли и... честно казано резултатът винаги изглежда фейк. Освен това който е пробвал лилаш досега май не се е върнал обратно към изкуствените мигли. Голям хайп е този серум Heart И няма по-хубаво нещо, когато дори мъжете ти правят комплименти и питат дали миглите ти са истински и отговориш "да". Аз лично бих се сдухала, ако трябва да отговоря "не", "лепя си ги на 2-3 седмици". Някак си се убива чара. Както и "уау каква красива дълга и плътна коса", а жената си мисли "ох само да беше мойта, а не екстеншъни". :Д

# 76
  • Мнения: X
Виждала съм както  много зле поставени, така и чудесно изглеждащи изкуствени мигли. Във втория случай са били по-често от тези, които се поставят косъм по косъм.
Моите естествени мигли не са никак лоши. Единственият проблем им е, че са светли. Иначе като сложа спирала, доста често в зависимост от спиралата успявам да докарам ефект на изкуствени мигли, че даже са ме и питали разни колежки и колеги дали не са такива.
По-големи дертове имам с чувствителност на очите, заради която от доста спирали и гримове в един момент започват да ми сълзят, размазвам се, зачервявам се итн. красоти.
Затова се бях позамислила дали да не си турна и аз едни косъм по косъм, но има две-три неща, които ме притесняват:
- първо дали ще мога да ги търпя денонощно върху клепачите си, след като съм толкоз сензитив;
- второ, самата процедура по поставяне и подновяване се оказва доста времеемка, а реално погледнато ако искам да съм с изрядни мигли, ще трябва поне през 3 седмици да отделям време за поддръжка.
- трето, като финанси ми се струва доста разточително да инвестирам такива суми в мигли. Предпочитам да ги дам същите пари за косата си и кожата си, особено при положение, че и с една не особено скъпа спирала постигам горе-долу същия ефект.

Поради тези причини още си карам по познатия стар начин. Иначе вариантът с изкуствени мигли на лента ми се струва най-неудачен. Първо ще ги крепя да ги сложа като хората, после ще съм в постоянно притеснение дали няма да ми се разлепят и клепнат. Да не говорим и тях как бих ги понесла без да ми се раздразнят очите.

# 77
  • Мнения: 23 018
Има спирали за чувствителни и алергични оче.Не знам дали са “уау” обаче!

# 78
  • Варна
  • Мнения: 26
Слагала съм си мигли на снопчета, които са по 10-15лв. На мен лично ми харесват, имам големи очи и дори ми ги слагаха с черно лепило, което стоеше като очна линия. Кофтито при тях е, че ако падне 1 снопче и се личи много дупката.
Носила съм и косъм по косъм няколко месеца, също съм доволна, стои доста естествено.
В момента съм с 3Д, от които съм наай най-доволна. Стоят супер, разбира се всеки си избира дължина и гъстота.

# 79
  • Мнения: 47 996
И аз съм със светли мигли, ходих няколко пъти на боядисване и "навиване" на миглите, ми много добре ставаше, не е скъпо, ама параноята да не ми окепазят очите не ми даваше мира и спрях
Иначе е евтино и ефекта на мигли, които са хубави и гъсти, но светли, е уау Simple Smile без да е кичозно За всеки ден беше уау Simple Smile

# 80
  • Мнения: 650
Аз ходих на 3д, уж естествен косъм от норка, какви там лепила специални, козметичката само с мигли се занимаваше и имаше бая клиентела наистина, но още на следващия ден започнаха да падат, стояха на дупки и беше много зле. На всички около мен с изкуствени мигли общо взето като им изпадаха на 1-вата седмица и изглеждаха покъртително зле- една беше като кривогледа. Не ми харесва, не бих си сложила отново.
Нещо такова се получава като на снимката, че след 2 седмици е и още по- зле.

# 81
  • Мнения: 18 562
И аз съм виждала точно такива като изкривени и много навито къдраво стоят и хич не ми допада.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 26
Аз ходих на 3д, уж естествен косъм от норка, какви там лепила специални, козметичката само с мигли се занимаваше и имаше бая клиентела наистина, но още на следващия ден започнаха да падат, стояха на дупки и беше много зле. На всички около мен с изкуствени мигли общо взето като им изпадаха на 1-вата седмица и изглеждаха покъртително зле- една беше като кривогледа. Не ми харесва, не бих си сложила отново.
Нещо такова се получава като на снимката, че след 2 седмици е и още по- зле.


Най-важно е как ги пазиш! Когато аз започнах да си слагам, не бях свикнала, нощно време се будех като се усещах че ги дърпам!
Изкуствените мигли не трябва да се мокрят много, не трябва да се гримират много, леко се почистват с клечка за уши и водичка, сресват се с изпрана четка от спирала и т.н. Аз дори когато си гримирам веждите си слагам една широка пила като преграда, да не падат сенки върху миглите.
Аз лично изглеждам като на снимката на 4та седмица когато отида на подръжка : )

# 83
  • Мнения: 9
Ужас, не! Изкуствена работа! Толкова е евтино! 1 на 100 стои добре. Може би миглите, които горе долу стоят добре са по-скъпи. Не знам, но иначе е много смешно, когато видиш в ежедневието (в трамвая например) едни извити мигли и много много напластен грим. Ужас! Това е за жените от сферата на модата и шоуто. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт