Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 374

  • 42 584
  • 738
  •   1
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Сега ще чакаме потвърждение, ама от кого ли?
По кой канал ще гледаме новата история... Според мен ще е по канал Д.
Не биха го изпуснали Енгин в тази конкуренция.
На много въпроси относно сериала чакаме отговори...

За филма - трейлърът чука, по-скоро чака на вратата...

# 436
  • Мнения: 20 905
Здравейте,






Цитат
Ами крадат бе, крадат - и то от Чаан Ърмак

Кой? newsm78Ако е от ЧЪ в ДВ, къде е Енгин в тази картинка. newsm78

# 437
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068



https://www.youtube.com/watch?v=iU7SS8YhJnI

Оф от чакане, ама  Of Anam Of на клип.
Малко да се разсеем, нали е сряда.

# 438
# 439
  • Мнения: 3 243
Здравейте момичетаSparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart

Малко късничко се включвам в темата, но пък съм удовлетворена от новите снимки на Енин от Каш
и новината за нов сериал !И аз съм за кралят,ще видим нов, различен герой на Енгин!
Чакаме,времето е пред нас!
Ден сряда, денят на комисаря и синьоритата! Колаж от Хаяско!






Рускините са уточнили, че дамата с мъжът си и децата живеят в Каш и е член на клуба Апполо Дайвинг!
Денят си отиде ,и затова ви пожелавам  лека вечер!

# 440
  • Мнения: 23 229


Уау, ще слушаме готина музика и ще гледаме клипчета...  newsm03
Това е по моята част - много обичам.



# 441
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


На мустак и брада го докарваме.
Косата, колко ли е пораснала...
При актуална снимка от Истанбул, ще се ориентираме.

# 442
  • Мнения: 3 243


Обожавам очите му дори да  са пълни със сълзи!
Голям артист и земен човек!
Марта,момичета и от мен една позабравена песен!




                https://youtu.be/c-VWOenoku8

# 443
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


https://www.facebook.com/notes/engin-puerto-rico-aky%C3%BCrek-pu … /556812131418296/

Ето и интервюто с Ахмет Тансу Ташанлар в испанското списание "Теленовела".
Превод Теменужка Христова.


Ахмет Тансу се казва Арда в сериала “Контрабандна любов”
“Като малък мечтаех да стана полицай”, казва той.




Баща му е бил полицай и детството на красивия актьор протича между полицаи, но след това открива театъра и се влюбва в него. Снимал се е в повече от десет сериала и в един филм. Признава, че има мек и любезен характер като Арда в "Контрабандна любов", този верен на приятелите си мъж, който се бори за любовта си въпреки всички. Въпреки, че все още няма собствено семейство, 34 годишния Ахмед Тансу Ташанлар обожава своите племенници и им посвещава времето, което може да отдели, заедно с другите свои страсти-футболът и гмуркането.



 Има трима племенника, деца на брат му и големи хобита, като гмуркането, спорт, който отскоро е открил за себе си и който се превръща в страст за него.

Въпрос: Какво ти даде КПА? Какво беше за теб?
А.Т.Ташанлар: Беше значим проект, в който работих с удоволствие и който ми помогна да науча нови неща както за интерпретацията, така и за мен самият. Всичко беше впечатляващо: сценарий, актьорски състав, режисьор... Щях да изпитам завист, ако не бях участвал в тази история.

Въпрос: Какво ти хареса в образа на Арда?
А.Т.Ташанлар: Той е добър човек, невинен, сантиментален, с чувство за хумор, честен.
Забавлявах се с неговите особености, с различните му гледни точки, уважението му към работата и високата цена, която поставя на приятелството.

Въпрос: Научи ли нещо от него?
А.Т.Ташанлар: Не толкова Арда, а сериалът ме научи: любовта е безусловна.

Въпрос: Има ли бъдеще връзката с Пелин(Илкин Тюфекчи)?
А.Т.Ташанлар: Няма да подсказвам, но всичко се развива в положителна посока.

Въпрос: Как ти завладяваш жените?
А.Т.Ташанлар: Не следвам някаква стратегия, опитвам се да бъда аз самият.

Въпрос: Какво мислиш за приятелството?
А.Т.Ташанлар: Проятелите са много важни, защото са семейството, което ние самите си избираме. Имам много отдавнашни приятелства и две двайсетгодишни такива. За мен те са братя, такива ги виждам.

Въпрос: А в процеса на снимките на сериала създаде ли нови приятелства?
А.Т.Ташанлар: Бяхме чудесна група,но най- често се виждам с Бурак Тамдоан и Енгин Акюрек.

Въпрос: Колегиалността между актьори същата ли е като между полицаи?
А.Т.Ташанлар: Трудно се постига. Много колеги мислят, че са на състезание и гледат на останалите като на съперници. Аз имам малка група приятели от професията.

Въпрос: Как би се държал ако се сблъскаш с корупция?
А.Т.Ташанлар: Надявам се да не ми се налага да срещам такива проблеми, но ако ми се случи не бих се отказал от това, което мисля и в което вярвам.

Въпрос: Беше ли ти трудно да се подготвиш за тази роля?
А.Т.Ташанлар: Баща ми беше полицай и моето детство премина сред тях, така че за мен не беше новост. Като дете мечтаех да стана полицай, предполагам, че заради вузхищението от баща ми. Освен това вече бях играл роля на полицай в телевизията и преди да започне сериалът, тренирахме, за да използваме пистолетите като тях.

Въпрос: Опасни сцени?
А.Т.Ташанлар: Да работиш с оръжия винаги е опасно.Светът би бил прекрасен без оръжия.

Въпрос: Как стана актьор?
А.Т.Ташанлар: На 12 години започнах да участвам в театрални постановки. След 4 години театрални курсове, се прехвърлих в Консерваторията на университета и я завърших през 2006 г. В началото го правех за забавление, но после се отдадох по-сериозно на това занимание и накрая  се влюбих в професията.

Въпрос: С какво се занимаваш сега?
А.Т.Ташанлар: След КПА участвах в три сериала, после си взех отпуск и почивах в близост до моите племенници и семейството ми. Сега се занимавам с постановката на  Sex With Strangers.




Участва в  пиесатаSex With Strangers, тази, на чиято премиера присъстваха Енгин Акюрек и Бурак Тамдоан, колегите му от КПА.



Наскоро приключи участието си в телевизионния сериал “Ямата”.

Въпрос: Влече ли те нещо специално от света на интерпретацията?
А.Т.Ташанлар: Да участвам в добри истории, които имат какво да кажат, да имам различни роли и предизвикателства.

Въпрос: Ти много обичаш племенниците си. Искаш ли да бъдеш баща, да имаш свои деца?
А.Т.Ташанлар:  Да, разбира се. Надявам се един ден да имам собствени деца.

Въпрос: Какви са твоите хобита?
А.Т.Ташанлар: Открих гмуркането за себе си и то се превърна в страст. Също така обожавам футбола. Като юноша играех футбол, но вече не мога.

Сериалът "Контрабандна любов" ми показа какво е безусловна любов.




Бил съм в чужбина, но не вярвам да мога да живея на друго място.

Въпрос: Защо?(продължение от предишния въпрос)
А.Т.Ташанлар: По здравословни причини. Фенербахче е любовта на живота ми.

Въпрос: Какво мислиш за испанската публика?
А.Т.Ташанлар: Да развълнуваш различни култури с твоите истории и да спечелиш любовта на хората, ти дава такова щастие, което не може да се опише с думи.

Въпрос: Живял ли си извън Турция?
А.Т.Ташанлар: Бил съм на много места, но не вярвам, че бих могъл да живея в друга държава.


# 444
  • Мнения: 20 905


"Най-страшното е времето. Мигът, чрез който живеем, и който въпреки всичко не ни принадлежи..."
Ерих Мария Ремарк, немски писател

Допълвам:

Момичеата, благодаря ви за интервюто с Ахмет. smile3525 smile3525

Последна редакция: ср, 26 сеп 2018, 22:24 от harmonia_dd

# 445
  • Мнения: 23 229


Момичета  Two Hearts от мен лека и спокойна.

Благодаря за превода на интервюто на А.Т.Т.

# 446
  • Мнения: 20 905


Лека да е. smile3524

# 447
  • Мнения: 3 243


Героите на Енгин отдавна са заспали, време е и аз да лягам, вие сигурно вече сънувате!
Преди да ви пожелая лека нощ,  искам да благодаря на двете ни прекрасни момичета Марианка и Теменужка за
интервюто на Ахмед Тансу!



https://www.vbox7.com/play:e87dd08d

И една нежна песен  на Енрике Иглесиус, за лека нощ!

Лека нощ момичета до утре!

# 448
  • Мнения: 23 229


Добро утро момичета  Two Hearts

Хубав и успешен ден!
И днес се очертава навън - не много топло, затова тук ще е приятно - кафенце, чайче и сладка приказка в очакване на новини.

Дано да ги получим вече.

Слагам кафето и да се захващаме със задачите за днес.


Скрит текст:

# 449
  • Мнения: 20 905
Добро утро,



"Да приобщиш толкова различни хора... от различни краища на страната... Без значение етнос, религия, професия.....................................Това направи Енгин. Свърза, запозна, приближи, приобщи, събра, съчета.. достигна до много сърца, направи ги съпричастни едно към друго.........................."

Стоянка Вучева

Момичета,  Hug

Лек и приятен ден.

Общи условия

Активация на акаунт