Каква марка сенки за очи ползвате?

  • 5 836
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 798
Джъст Ю има в подлеза на метрото на сердика, магазина,който е точно срещу изхода/входа към метростанцията! /Сега да не ги изкупите, само два цвята успях да си взема , за сега  Blush/

# 16
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
В момента Руби Роуз и съм доволна. Всеки път различен цвят позвам. Simple Smile Търсих на Чифели и не мога да намеря.

# 17
  • Мнения: 28
Ами в момента използвам Буржоа и Манхатън.
Иначе съм пробвала и Ревлон, Мейбълин, Лореал, Чифели, Рюби Роуз...
Мога смело да заявя, че Буржоа са едни от най-добрите, които съм пробвала. Или просто на моите очи пасват прекрасно. Особено тройните сенки са страхотни Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 661
Някой ползвал ли е тези сенки?На Revlon са!Проявявам интерес към тях, но не знам дали си заслужават.

# 19
  • Мнения: 4 371
Сега се сетих, че имам и едни прахообразни на Буржоа. Не съм доволна от тях Thinking

# 20
  • Мнения: 328
Джъст Ю има в подлеза на метрото на сердика, магазина,който е точно срещу изхода/входа към метростанцията! /Сега да не ги изкупите, само два цвята успях да си взема , за сега  Blush/
На пазара в Красна поляна има голям магазин за козметика,точно зад пилетата на грил,там има всички цветове.Цената е 1.80 лв.Има и други неща на тази фирма,които не са за пренебрегване.

# 21
Някой ползвал ли е тези сенки?На Revlon са!Проявявам интерес към тях, но не знам дали си заслужават.



Не съм ги пробвала лично, но съм чувала, че никак не са хубави. Размазвали се и се събирали в гънката на очите.  Sad

# 22
Сенките на АртДеко са ми любими:



Също ползвам и Руби Роуз.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 342
Някой ползвал ли е тези сенки?На Revlon са!Проявявам интерес към тях, но не знам дали си заслужават.


Това са кремообразните им сенки, нали?
Категорично не си заслужават. Хубави цветове, нанасят се лесно, но изчезват още по-лесно. Никога не бих си купила отново Naughty

# 24
  • Мнения: 661
Някой ползвал ли е тези сенки?На Revlon са!Проявявам интерес към тях, но не знам дали си заслужават.


Това са кремообразните им сенки, нали?
Категорично не си заслужават. Хубави цветове, нанасят се лесно, но изчезват още по-лесно. Никога не бих си купила отново Naughty
Благодаря ви много!Ясно е, че няма да си ги купя.  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 241
На сенки на Манхатън съм от известно време - различни нюанси на кафявото и сиви за опушен грим.

# 26
  • Мнения: 8 917
Каражда, Буржоа, Лумене и кремообразните на Севънтийн Peace

# 27
# 28
  • Мнения: 5 103
Аз ползвам само едни Kryolan , златен пясък,златисти, зелно-лъскави, сиви.

# 29
  • Мнения: 2 897
Лореал и Буржоа-ползвам различни цветове:сиво,кафяво,бледо лилаво,светло синьо...доволна съм от тях и от години ги ползвам(което не пречи да събирам идеи и за други марки Grinning)

Общи условия

Активация на акаунт