"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман Тема 19

  • 68 225
  • 766
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 8 098
Феновете на Птичката след фрага от тази вечер!



https://mobile.twitter.com/Patiscope/status/1033041129820893184/video/1

# 406
  • София
  • Мнения: 971
Злати, то драми, че ще има е ясно от самото начало, все пак турски сериал гледаме, няма как без драми. Ама дано да са за кратко и след няколко серии поне...

Алекс Hands Thumbsup

# 407
  • Мнения: 8 098
Злати, то драми, че ще има е ясно от самото начало, все пак турски сериал гледаме, няма как без драми. Ама дано да са за кратко и след няколко серии поне...

Особено като си знаем Мерич какви ги твори...😏

# 408
  • Мнения: 773
Ох, не знам... Тия цветя и рози дето ни ги представят от сега още нещо не ми харесват 🤔
Тя нещо много му бяга по тъча и от радост ли плаче или защото се чувства незаслужила?!
И ако това е най-важното в епизода /признанието/ защо ни го показаха?
Имам кофти чувството че на края на епизода всичко ще се оплеска брутално 🤭

# 409
  • Мнения: 8 098
Може и да ме минат с метлата, но не се сдържах....😱😱



https://www.instagram.com/p/Bnl8atHnrsK/?hl=ru&taken-by=oyzan_ask

Утре чакам отговора на Джан... Сигурна съм , че ще е много интересен!🤩


# 410
  • Мнения: 41 838
                         Добро утроо! Hug Hug Hug

        



Алекс Hug Wink





Желая ви щастлива неделя! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

# 411
  • Мнения: 14
Günaydın ☉🤓                                                                                                                                                                                                                

# 412
  • Мнения: 14 510


   Здравейте Hug Hug Hug

Злате Heart Eyes, благодаря за кафенцето bouquet

Алекс, ако наистина обвиняват Джан в извършване на пластични операции е безобразие, просташка завист ,и безсилие да са като него.Хейййй....мислех ,че женската злоба няма почиван ден,а се оказа че и мъжете го могат.

Благодаря и на Надин bouquet за фрага и на  преводача bouquet


             

   Приятен ден Hug


             

# 413
  • Мнения: 6 603
Здравейте, Птички! doh

Сериозно съм изостанала тази седмица, още не съм гледала епизода с превод, четох ви само от телефона тези дни е съм много назад, но днес мисля да наваксам.

Благодаря ви за всички интересни неща, които сте споделили и за прекрасното настроение в темата!

Фрага от снощи  отново уникален.
Ще пребием конкуренцията в новия ден, никога не съм се съмнявала...


                              ▪Конкурс от сериала #РанняяПташка

Сериал "Ранняя пташка" в сотрудничестве с компанией DİMES предоставляют уникальный шанс для поклонника сериала и его попутчика! Командой сериала "Ранняя пташка" среди всех людей, участвующих в конкурсе компании DİMES, будет выбран один победитель, который отправится на Галапагосские острова вместе с человеком, которого захочет взять с собой. Вечером 11 сентября вышла 11 серия сериала "Ранняя пташка", где была сцена "деревенского завтрака" с свежевыжатым апельсиновым соком DİMES. Данная сцена рассказывает о том, что совсем скоро он посмотрит на жизнь по новому, и однажды, позавтракает на Галапагосских островах. В этой серии сериала "Ранняя пташка" телезрителям было предложено поделиться фотографией завтрака, на которой будет присутствовать и свежевыжатый апельсиновым сок DİMES, на своей странице в Instagram с хештегом #hayatabaskabak и ссылкой на аккаунт dimes.tr, а также нужно и подписаться на официальный аккаунт компании DİMES.

Заявки на участие в конкурсе и возможность поездки на Галапагосские острова будут приниматься до 18 сентября!
Принять участие в конкурсе можно будет с 11-18 сентября. Среди всех поклонников сериала "Ранняя пташка" и пользователей социальной сети, принявшие участие в конкурсе компании DİMES, командой сериала "Ранняя пташка" будет выбран один победитель, который получит 10-дневную путевку на Галапагосские острова, в которую включена страховка, отель, а также билеты на самолёт туда и обратно. Счастливчик сможет отвезти на Галапагосские острова одного человека, которого возьмёт с собой в эту поездку.

• t a g s: #CanYaman #DemetOzdemir

Ако пътуването беше с Джан Дивит, желаещите да се включат щяха да са доста повече... Laughing

Новият сериал, който е стартирал снощи в новия ни ден – събота не е постигнал кой знае какви резултати.
В тотала е малко повече от повторението на „Птичката“.
Аз нямам страхове за новия ден по принцип, но да нагледаме конкуренцията все пак. Grinning

📈Рейтинги 15.09.2018
ТОТАЛ:


1. Сумасшедший ветер - 3.94% Премьера
3. Вставай пошли -3.87%👇
5. Ранняя пташка/повтор/ - 3,06%
14.Сумасшедший ветер/повтор/ - 2,10%

АВ:

1. Вставай пошли - 4.69% 👇
2. Сумасшедший ветер - 4.25%Премьера
6. Ранняя пташка/повтор/-2,45%
8. Сумасшедший ветер/повтор/ - 2,21%


Това за пластиките на мен ми звучи като шега.
Също като историята с рисуваните мускули... Joy Joy Joy

Пускам си „Птичетата“ на голям екран, а на вас пожелавам прекрасна неделя, момичета! Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

                       

                       


# 414
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет! HeartHug




# 415
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Птички, привет Simple Smile
Благодаря за снимките, за фраговете, за гифчетата и за всичко, което споделяте Simple Smile

Относно пластиките, накрая на поста в Инста пише, че Джан не си е правил никакви пластики и изречението е само за привличане на интереса. Предполагам, авторът знае, че Джан както е адвокат, може и да му се случи случка за лъжата, която е написал и затова се е застраховал предварително.

# 416
  • Варна
  • Мнения: 1 078

        Добър да е денят ви, Птичета!    Hug

       Благодаря, за хубавата темичка, за споделените клипчета, гифчета, за фрагманите, снимките и мненията  !  bouquet
       Ако ми позволите, ще споделя  моите размисли  по отношение на сериала.   Peace
       Дааа, 11 епизод  мнооого ми хареса – и като тенденция  за развитие на сюжета. Харесвам романтичните комедии, много повече от трагедиите. В този сериал,  досега преобладаваше  комедийното, в което няма лошо – определено подхожда за летния сезон. И  този епизод е добро встъпление в романтиката – това което всички очаквахме с нетърпение.  Точно  с  добра романтична  линия, може да се бори с конкурентите за добър рейтинг.   
      Надявам се и романтичните моменти да стават все по-добри и актьорите да са все по-убедителни в тях.   Praynig
      Засега  харесвам  повече играта на Джан – Начинът  по който я гледа, докосва и доближава  плътно е много сексуален и много въздействащ, дори с тези символични целувки, дори да няма интимност.  Heart Eyes
      Не познавам играта на Демет - не съм я гледала в други роли  и не мога да правя сравнение.   Peace
      Надявам се, че тази обърканост и смутеност в по-интимните сцени, се дължи на режисьорско виждане /нали играе абсолютно неопитна дивачка/ ?!   Надявам се и двамата да се „разкрепостят”  достатъчно /не прекалено/   и режисьорът  да не натиска прекалено спирачката!  Praynig
      При тези сцени е много важна химията между ГГ. Когато я има, всеки поглед между тях въздейства, като високоволтова дъга, която преминава през екраните и поразява зрителите.  Тази химия винаги е вдъхновявала и мен.   Heart Eyes
      И както винаги в турските сериали – тъкмо се размечтая и ме поливат със студена вода!   ooooh!
   -  Фрагманите започват чудесно  и впоследствие предизвикват тревожни въпроси.  Точно след признанието в любов,  очаквам да се развали идилията!   ooooh!   Ако Мерич следва логиката си от другия сериал /а засега определено го прави/ ,  точно след признанието, предстои разочарование за Джан. newsm78   И пак по същата логика, очаквам нападението да дойде от любимото братче! - Ако фрагментите от 12 епизод са в тази последователност /което не е задължително/,  Джан призна първо на Емре. И  той отново ще се почувства застрашен. Мисля, че Емре ще заплаши Санем,  ще я държи в шах и ще ръководи действията й /подобно на другия сериал/.  newsm78
       Това са мои размисли, но много се надявам Мерич да ме изненада и действието да се развие съвсем, съвсем, съвсем различно!  Praynig

# 417
  • Мнения: 5 481
Ако искат да са в предни позиции и на екран, трябва да бъдат рационални творчески. Разбраха, че Санем и Джан се превърнаха, скромно да кажа, в кумири. Драмата да не е повече то 2 серии.

# 418
# 419
  • Варна
  • Мнения: 1 078
Ако искат да са в предни позиции и на екран, трябва да бъдат рационални творчески. Разбраха, че Санем и Джан се превърнаха, скромно да кажа, в кумири. Драмата да не е повече то 2 серии.

   Ако съдя по другия сериал,  Embarassed Peace  драмите са на често, но не продължават дълго!  Naughty
   - Още в следващия епизод започва размразяване!   Praynig  И тук ГГ работят заедно и се виждат всеки ден!
   А виждайки се, двама влюбени не могат да останат дълго скарани!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт