"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман Тема 19

  • 68 151
  • 766
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 368
Здравейте!
Това, което успях да си преведа с чичко Гугъл за раздялата му с Бестесму, екшън е бил!
Скандали по кръчмите, счупени чаши, ходене по полицейски управления.
Тя с Чатай ли е кръшнала, не схванах много.
Ако някой може да разкаже по подробно. Много емоция има около Джан.

# 481
  • Мнения: 41 699
Привет! Hug Hug Hug

 Благодаря много на екипа за преведения епизод! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

На всички за коментарите! bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet

     

# 482
  • Мнения: 773
Изгледах 11-ти за трети път ☺ - вече и с български буквички.
Много благодаря на всички, които превеждат - за труда и за прекрасния превод - насладих се на епизода ❤❤❤

# 483
  • Мнения: 8 098
Това, че Джан не е кротко агънце се знае добре от жълтата преса и журналистите раздуха здраво нещата.
Скандалът не е бил между Джан и любимата му, а между Джан и нахални фенки.
Говореше се, че той е бил в заведение с приятели, когато научaва за срещата между  Чачко и Бестемсу / кога точно се е състояла, същата или предишната вечер, не  си спомням/ и естествено , човекът се е вкиснал здраво, като знае реномето на колегата...
По същото време там са присъствали и фенки на Джан, който са искали да им обърне внимание. Джан е обяснил , че няма настроение, но те били настъпателни и по някакъв начин чашата на едната полита и се разбива някъде. Тя звъни в полицията и подава оплакване. Идват полицаите и прибират Джан, но вече вън ги чакат журналистите и снимки, пред заведенито, пред участъка и т. н.
Джан са го освободили същата вечер ,но  скандала бе раздухан  доста. След този случай се разделиха с Бестемсу и на въпрос на репортери тя отговори, че не иска и да чуе за Джан...

До колко има съвпадения или е търсен скандал не стана ясно.🤔

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 21:18 от alex_94

# 484
  • Мнения: 3 449
 
Тцъ, примерът с Мурат Й. не е точен. Разликата във възрастта му и тази на Иман Елбани е 4 години.

# 485
  • Мнения: 8 098
Адвокатската кантора на Джан & съдружници  изглежда има нов офис.
През август той сподели тази снимка в сторито си...



А днес тази.


Добре се отразява на кантората участието му в сериали!😃

# 486
  • Варна
  • Мнения: 1 078

Тцъ, примерът с Мурат Й. не е точен. Разликата във възрастта му и тази на Иман Елбани е 4 години.

   Мурат е роден на  13 април 1979 г. (възраст 39 години), Кония, Турция

   Иман Ел Бани  е родена на 19 юни 1991 г - 27 години  -   12 години разлика

# 487
  • Мнения: 1 558
Мдааа,  разликата във възрастта не е гаранция за успешен и щастлив брак но наистина Халит и Бергюзар са за пример!
Другата любима моя двойка е Къванч Касабалъ и Седеф Авджъ, той е 1975 а тя 1982, женени от 2005
А Джан колкото и да го харесвам с този избухлив нрав и ревността....

# 488
  • Варна
  • Мнения: 1 078
Мдааа,  разликата във възрастта не е гаранция за успешен и щастлив брак но наистина Халит и Бергюзар са за пример!
Другата любима моя двойка е Къванч Касабалъ и Седеф Авджъ, той е 1975 а тя 1982, женени от 2005
А Джан колкото и да го харесвам с този избухлив нрав и ревността....

     В първия турски сериал, излъчен в България имаше такава реплика - Тенджерата ври затворена!
    Т.е. Какво се случва във взаимоотношенията между двама души, си знаят само те! Аз не съм запозната с детайли от клюките за личния живот на Джан /съвсем отскоро съм в отпуск и имам повече свободно време /, съвсем нищо не знам за въпросната дама, но може да е имал причини за избухване си!  Peace А и той е още доста млад. Има още много време за свободни връзки, пък и с годините ще поулегне!  Simple Smile  Ако съдя по популярните артисти, за които вече писах - те се женят след 35!  Peace

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 22:51 от Planet

# 489
  • Мнения: 1 558
Мдааа,  разликата във възрастта не е гаранция за успешен и щастлив брак но наистина Халит и Бергюзар са за пример!
Другата любима моя двойка е Къванч Касабалъ и Седеф Авджъ, той е 1975 а тя 1982, женени от 2005
А Джан колкото и да го харесвам с този избухлив нрав и ревността....

     В първия турски сериал, излъчен в България имаше такава реплика - Тенджерата ври затворена!
    Т.е. Какво се случва във взаимоотношенията между двама души, си знаят само те! Аз не съм запозната с детайли от клюките за личния живот на Джан /съвсем отскоро съм в отпуск и имам повече свободно време /, съвсем нищо не знам за въпросната дама, но може да е имал причини за избухване си!  Peace А и той е още доста млад. Има още много време за свободни връзки, пък и с годините ще поулегне!  Simple Smile  Ако съдя по популярните артисти, за които вече писах - те се женят след 35!  Peace
О дааа, ще улегне
Но много пъти се изтъква в пресата, че Бергюзар разваля годеж и избира светския мъж Халит след влюбване то  им... Simple Smile а и Халит беше казал, че се е на живял няма нужда от доп. емоции и ще внимава (перифразирам)
Според мен на Джан му трябва спокойна кротка жена, някак да го успокоява, (и да не е колежка) определено с Демет са идеална двойка за екрана, но не и в живота! Според мен де...
А и това което забелязах.... Демет някак се смущава от него, идея нямам защо, но  при снимането с Фуркан го нямаше!

# 490
  • Мнения: 8 098

А и това което забелязах.... Демет някак се смущава от него, идея нямам защо, но  при снимането с Фуркан го нямаше!

nanni, 🤗 лордът изглежда като дремещо  херувимче в сравнение с емоцоналния Джан и няма как това да не се отрази на Демет. 😊

# 491
  • Мнения: 330
Добра нощ прекрасни, пак сте изписали фермани.
Бях в еуфорията на 1-ви клас тези дни и не ми остана време за вас, но се надявам утре да успея да ви изчета.
Влизам смао да споделя, че днес така ми домъчня за за гургуличките, че сега си изгледах серията без мишка, за да неми е пуст Вторника Simple Smile Ама ми беше много мило. С още по-голямо вълнение ще чакам новата серия.
До кукане от мен, а дали ще има още един фраг как ми слите?

# 492
# 493
  • Мнения: 5 801
Мдааа,  разликата във възрастта не е гаранция за успешен и щастлив брак но наистина Халит и Бергюзар са за пример!
Другата любима моя двойка е Къванч Касабалъ и Седеф Авджъ, той е 1975 а тя 1982, женени от 2005
А Джан колкото и да го харесвам с този избухлив нрав и ревността....

     В първия турски сериал, излъчен в България имаше такава реплика - Тенджерата ври затворена!
    Т.е. Какво се случва във взаимоотношенията между двама души, си знаят само те! Аз не съм запозната с детайли от клюките за личния живот на Джан /съвсем отскоро съм в отпуск и имам повече свободно време /, съвсем нищо не знам за въпросната дама, но може да е имал причини за избухване си!  Peace А и той е още доста млад. Има още много време за свободни връзки, пък и с годините ще поулегне!  Simple Smile  Ако съдя по популярните артисти, за които вече писах - те се женят след 35!  Peace
О дааа, ще улегне
Но много пъти се изтъква в пресата, че Бергюзар разваля годеж и избира светския мъж Халит след влюбване то  им... Simple Smile а и Халит беше казал, че се е на живял няма нужда от доп. емоции и ще внимава (перифразирам)
Според мен на Джан му трябва спокойна кротка жена, някак да го успокоява, (и да не е колежка) определено с Демет са идеална двойка за екрана, но не и в живота! Според мен де...
А и това което забелязах.... Демет някак се смущава от него, идея нямам защо, но  при снимането с Фуркан го нямаше!
Има силно сексуално излъчване. Щом го усещаме ние от публиката, представяте ли си какво е да се докосваш и да вдишваш това тяло на едно гроздово зърно разстояние. Фуркан изглежда като безопасна игла в сравнение с наточената сабя Джан.
От всички филми и актьори турски, които съм изгледала такъв животински магнетизъм виждам за пръв път. Включително и Джан Яман за пръв път пуска тази енергия на свобода, не се забелязва толкова в предходните му филми. Така че си е за смущаване. Все пак Санем е и с прясна прясна връзка. Ще се усетят един друг като свърши филма. За сега да се удържат е лесно - заедно са всеки ден, заради сцените са близо един до друг. Каквото има да става - ще става после, според мен.

# 494

Общи условия

Активация на акаунт