"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман Тема 19

  • 68 104
  • 766
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 5 790
Без да се обиждат всички, които се възхищават от приликата на Демет и Никол - на мен ми е като приликта между компютри и компоти. Демет има леко раздвоена брадичка, по-ръбесто квадратен овал, по различна - по ъгловата широка долна челюст, по-разтеглени настрани устни. А пък ако става въпрос за строен силует и то по снимки - всичко може да се докара от подходящ ъгъл на снимане.
По отношение раздялата със Сечо, няма как да е ПР, при положение че така рано и бързо демонстрираха събирането си. Причината нормално едва ли е само една - ровенето в телефона му. Ако приложи този номер на Джан бей обаче едва ли ще се размине само с изтриване на снимки и лайкове в инста. Simple Smile

# 586
  • Мнения: 5 446
Нали писаха, че се била нанесла в дома му да живеят. Сега не пишат, че се е изнесла, ако се е нанесла, разбира се.

# 587
  • Мнения: 368
Нали писаха, че се била нанесла в дома му да живеят. Сега не пишат, че се е изнесла, ако се е нанесла, разбира се.
Струва ми се, че пише какво ли не! И това за телефона, дори така де е едва ли Сечкин е излязал на улицата и бие барабана.

# 588
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Честит празник! Ден на независимостта!

Днес ще се тества филма за рейтинга. Дали ще удържи високите нива?

Дарееее ,  Даре  JoyJoyJoy що така сега намеси компютри, компоти? Те се употребяват , когато човек е чул-недочул и си допълва сам, малко развален телефон е; Разбира се , че имат разлики , не са като 2 капки вода; Няма да им мерим костната система сега де и всеки милиметър кожа JoyJoyJoy Имат и още прилики даже, освен визуалните ( при определени условия наистина) и двете са танцьорки и пеят. Сега пък с това скоростно триене на половинката , която ти е екс, още повече се сближиха JoyJoyJoy
Hug Благодаря, посмях се сутринта. Hands ClapHands ClapHands Clap В определени моменти обаче Демет ми напомня на Шерцингер, само толкова Stuck Out Tongue Winking Eye не съм ги сравнявала;
Я сега да се почерпим с по един компот Kissing HeartKissing HeartKissing Heart

И никакви сърдения, обиждания и др.подобни Hands Plus1Hands V HugHeart

Ако все пак има засегнати от мнението ми/мненията ми  моля да ме извини Simple Smile InnocentHands Pray


***





# 589
  • Мнения: 6 588
Здравейте, Птички! doh

Честит празник! bg

Благодаря на всички за споделеното!

Най-после е нашият нов ден!
Нямам търпение вече.

eda_harun, добре дошъл и от мен!
Хубаво е да чуваме и мъжката позиция.
Интересна е и историята с никнейма ти.
Скрит текст:
Не съм гледала „Незабравима“, но преди две години се влюбих в актрисата Йозлем Йълмаз в сериала „Черен хляб“, където тя изгради прекрасен образ. Жалко, че стана жертва на рейтинга. Сега отново възнамерявам да хвърля око на новия сериал, в който ще участва.

При всичката тази суша толкова много чуруликате, че нямате настигане.
Тъкмо наваксам и пак вземате преднина.

Добре, че са Деметка и Сечо, че да има с какво да си чешем езиците в дългата пауза. Laughing
На мен честно казано ми е все едно заедно ли са или не тия двама симпатяги, но коментарите по случая особено при рускините са направо  уникални.
Ще каже човек, че са им светили с фенера по време на връзката им, такива невероятни подробности обсъждат, а аз се забавлявам.
Имаше такива от рода /цитирам по памет/:

„Разделили са се! Йоздемирови са се разделили!
Бог чу молитвите ви! Джан, сега тя цялата е твоя!“


Иначе на мен ми се струва странно това популярни хора да се разделят виртуално.
Отписваш се от някой, махаш общите снимки от профила си, все едно така ще изтриеш миналото си и готово. Но с оглед заетостта на Деметка през всичкото време на връзката им, тя и без това е била предимно виртуална тази връзка, та защо не и краят й да такъв. А нищо чудно да е и рекламен трик.
Но пък кой от двамата има нужда от това?

И на мен ми хареса как Деметка се забавлява на българска народна музика.
Страхотна енергия има това момиче и е много позитивна.
Благодаря и аз на Дари за инфото относно песента и видеото.
Вече си я пуснах няколко пъти.

Колкото за тази Шерцингер, на мен дори не ми изглежда красива.
Твърде обикновена ми е за нашия хубавец Гришо, но важното е той да си я харесва, нали?
Външността не е толкова важна.

От екипа вчера пак ни обещават бомба в епизода.
Интересно каква ли ще е  бомбата този път. newsm78
След като се разкри най-после кой е Албатроса, дойде ред и на тайните и лъжите на Санемка.

Прекрасна събота ви пожелавам и бързо да става довечера! Nature Sunny


                       


# 590
  • Мнения: 5 446
Раздяла има ли, няма ли, на Деметка хич не ѝ пука. Играе, свирка си..., чупи стойки.
Лъжите да се разкриват, друго да се заформя: майката, бащата, който изчезна и вест от него няма, лелята, дето ѝ правеха рекламата за органичните яйца, има ли минало с Айлин, Музо като разбере за тях...

# 591
  • Мнения: 41 683
Привет! Hug

Интересни коментари...около Демет и Никол! Peace  За Демет и Сечкин,каквото такова!Язък за голямото афиширане на връзката и интервютата! Peace За мен е важно развитието на РП да продължи все така и за напред! newsm10 А в личен план те си знаят и решават! Peace







# 592
  • Мнения: 8 098
Честит празник!🇧🇬

Започна се!👀



# 593
  • Мнения: 6 588
Вече почнаха да спрягат Джан за причина за раздялата на Йоздемирови. Joy Joy Joy


Ново от канала.
Много сладки.

https://vk.com/video298275412_456239213
 

И от Джан.

                     

Фенско творчество.








# 594
  • Мнения: 972
Честит празник!🇧🇬

Започна се!👀


Колко ще има още да ги говорят!

Ето ги и нашите сладури Heart Eyes

# 595
  • Мнения: 5 790
Честит празник! Ден на независимостта!

Днес ще се тества филма за рейтинга. Дали ще удържи високите нива?

Дарееее ,  Даре  JoyJoyJoy що така сега намеси компютри, компоти? Те се употребяват , когато човек е чул-недочул и си допълва сам, малко развален телефон е; Разбира се , че имат разлики , не са като 2 капки вода; Няма да им мерим костната система сега де и всеки милиметър кожа JoyJoyJoy Имат и още прилики даже, освен визуалните ( при определени условия наистина) и двете са танцьорки и пеят. Сега пък с това скоростно триене на половинката , която ти е екс, още повече се сближиха JoyJoyJoy
Hug Благодаря, посмях се сутринта. Hands ClapHands ClapHands Clap В определени моменти обаче Демет ми напомня на Шерцингер, само толкова Stuck Out Tongue Winking Eye не съм ги сравнявала;
Я сега да се почерпим с по един компот Kissing HeartKissing HeartKissing Heart

И никакви сърдения, обиждания и др.подобни Hands Plus1Hands V HugHeart

Ако все пак има засегнати от мнението ми/мненията ми  моля да ме извини Simple Smile InnocentHands Pray


***






Изобщо сърдити няма, обожавам споровете и да чета мнения, различни от моето. Дори понякога след второ четене и аз се присъединявам към мнозинството. Тук дискусиите са в много толерантен дух и това ми харесва и ме радва!!!
Благодаря и за компота, ама не ми се търси сега из нета снимка на компютър за сравнителен анализ Wink

# 596
  • Мнения: 8 098
Ново и от Джан!😜



Дари, 🤗 май ти и единственият мъж в темата имате най-силен усет за нещата!😀

# 597
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Даре HugKissing Heart , - ще си го представим компютъра.

Хубаво си хортуваме тука - така е. И аз обичам темичката ни.


Еее как няма Джан да е виновен : ))))) имах си аз да е Осман /Али  или пък Заберджет JoyJoyJoy

Ще има да ги дъфчат  - да взимаме пуканките и да гледаме , ще ни е като бонус към филма : ))))

Последна редакция: сб, 22 сеп 2018, 14:54 от BVAR

# 598
  • Мнения: 8 098
Боби, 🌺 вярно че, ще имаме възможност да гледаме като бонус и сериал в реала!😂😂



За тази вечер рейтингът им е в кърпа вързан!😀

https://twitter.com/thecanyaman/status/1043473491662712832?s=21

Фото от Бурчин Коркмаз!

😳

Последна редакция: сб, 22 сеп 2018, 15:20 от alex_94

# 599
  • Мнения: 11 984
 Hug Hug Hug Hug

 ooooh! ooooh! ooooh!



Скрит текст:


- Тук у нетУ пишат, че фтичката фръкнала...
- Кой, кой??
- Фтичката ма, Деметка, си отишла от онзи нейния...
- И къде ще оди?
- При ДжанчУ, как при кой?
- Кой ма, този с женскто кокче...
- Той, той... За него и аз дядото ще напусна...
- И ща земе ли ма,не си ли вече презряла ярка за него?!?


Последна редакция: сб, 22 сеп 2018, 15:28 от Slawena

Общи условия

Активация на акаунт