Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо -43

  • 35 410
  • 740
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 3 833

Мори, "оn the road again"  Stop Успех!


Още не съм, още не съм. Просто преди 2 години по това време пак сме пътували натам. Bowtie В понеделник вечерта паля. Дотогава само ще си чупя главата с тренировки:ill: Но мерс за пожеланията

Мерси Деси. Надявам се да има с какво да се похвалим

# 316
  • София
  • Мнения: 4 141
Уф, пък аз изпратих щерката на гости при брат и.
Иииии, сега рев, ами сигурно съм егоист, но къщата пуста, сърцето и то. Пусто е, и боли!
Да се насочим към трето, или....?

# 317
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Да се насочим към трето, или....?
Мчи, да. Ко чакати? Че и четвърту... Whistling  Joy

Ох, представям си какво ти е... Hug  Hug
Ако това е егоизъм, аз съм най-големият на света май  bowuu ....А може би и всички майки като нас...

Мимс, мноу хубу да си изкараш на Тасус,  Hug

Деемоуу, многу липсваш мъриии,  Heart Eyes  Heart Eyes
Мен ма фана лигнята, щот нерви неАм вече,  Crazy

Благодаря ви на всички за шушка! По-добре е днес.  Heart Eyes

Скайче, приядоха ми се от тез нътсове на Тревърчу,  Mr. Green
Че и с морска соллл,  Twisted Evil  Joy

Айди, целувки, до после,  Two Hearts

# 318
  • София
  • Мнения: 11 116
Вангобче, тук съм, нещо нямам муза за писане. Но ви чета. 😍😍😍

# 319
  • София
  • Мнения: 4 141
Жгмъцко,😘😘😂😂ида да ти грабна музата, па и тебе барабар с нея за по едно Ф. и кВот доде. Хайде да се стягаш и да ни организираш на среща, че ми се ще на живо да се наприказваме. 😘😘😂😂
Джулка, 😘радвам се, че сте по- добре от утре да сте нацяло здрави! ММ се прибра, само да се обади щерката, че е кацнала и почваме, пък каквото докараме 🤪😜

# 320
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Ох, мале.... Joy  Joy

Страх ме е да питам колко дни няма да я има,  Mr. Green

Жгмъци,  Hug

# 321
  • София
  • Мнения: 4 141
Ох, мале.... Joy  Joy

Страх ме е да питам колко дни няма да я има,  Mr. Green


Няма да ти кажа 🤣😂😅

# 322
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Ох, мале.... Joy  Joy

Страх ме е да питам колко дни няма да я има,  Mr. Green


Няма да ти кажа 🤣😂😅
Как по-добре да ти почне уЙкендът - без дяца и със солени лешници, ммммм YumJoy

Тревореее, Треворее, ку можеше да четеш на кирилица JoyJoyJoy

# 323
  • София
  • Мнения: 4 141
С морска сол при т’ва, ух че убаво ми четеш мислите.
Деми, 😘😘😘

# 324
  • Русе
  • Мнения: 8 801
 Joy  Joy  Joy


Ний пътувами към свекитата,  Sick
Там пък може да има орехи, ако не друго  Joy  Joy

# 325
  • Русе
  • Мнения: 4 774
О, Скай, много обичам такива ... nuts Wink A плочите отзад са трепач Hug
Ирка Hug има обявен конкурс за рисунка на "Азбукари" - като го прочетох днес, не знам защо се сетих за теб Hug https://azbukari.org/iii-%d1%82%d0%b8-%d0%bd%d0%b0%d1%86%d0%b8%d … 0%b8%d1%81%d1%83/
Вангобче, от 14 човека има 2 двойки Simple Smile
Скрит текст:
А за третото, много ми беше близо до ума, но физически невъзможно. В някакъв момент си мислех да си осиновим момиченце, но... осъзнах, че не мога да му отделя нужното време сега и май ще чакаме внучета Hug
Инджи, беше наистина празник. В един момент, докато поздравявах студентите, усетих как ми се насълзиха очите и попреглътнах, дано не са ме усетили. Мисля, че всички бяха много доволни и щастливи.
Джулс, ти не давай съвети, ами работи за братче на Шушка Wink
Ох, Деми, добре че не може да чете на кирилица, че JoyJoyJoy
Абе вие защо не си отчитате менютата, амахада
з - кафе с кокосово масло (свършва...); о - тц (връчване на дипломи); сз - шварцвалдска шунка с кашкавал (мини сандвичета); в - салата домати, 2-3 парчета селда в масло от консерва, запеканка от настъргани кашкавал, сирене, 2 Ица, малко шунка и риган, чаша Ф

# 326
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Деска, ама аз искам сестриче,  Joy  Joy
Абе ша стане, ама друг път.... Joy

Аз не отчитам, щот не съм за отчитане,  #Silly #Silly

# 327
  • София
  • Мнения: 4 141
Деско, 😘😍😘😍ще чакам и аз внуци. Живи и здрави само. Добре са се справили децата, значи❤. А за менюто квот казах сутринта това ядох пилешки дроб и домат, само авокадото пропуснах. Да кажа, че без млечните е същото, като с тях, та скоро ще ги включвам.
Джулка, пресни орехи ли? Ох, как ги обичам😘. Весело при свекитата.

# 328
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Що да пиша менюта? Нали ме знаете, че съм бИтон?
Банда, днес не ми е ден!
Само тъпотии... #2gunfire
Скрит текст:
Нали бюх ви писала, за онзи наглец, бившия съквартирант на Сиси в Англия, който ни държи пари. Подписал е декларация, че дължи сумата....и когато следователката го е извикала, депозирал някакво писмо, че подписът не е негов и няма спомен за никаква декларация #2gunfire #Cussing out #Cussing out Иде ми да му строша всички фаланги на пръстите на ръцете, ама една по една и ще чакам след първата да се свести след болката, и после втората и после следващия пръст....Оммммммммммм. Сега ще правят графологична експертиза. Не мога да повярвам, че ла...ното може да е толкова нагло.  В очите ми каза, че ще се издължи до стотинка, защото му казах, че знае чии са парите и ще му стане тясно ако не ги върне. Не, не мога!!!!
Освен това, от вчера ме болят бъбреците и ишиадикусовия нерв на десния крак. Каква свабта  утре, какви пет лева ooooh! ooooh! ooooh!

Та менюто:
З - кафе
О - пеено свинско и салата от зеле
В - миш-маш с пресен и печен пипер и доматки.

Нито ми е до лешници, нито ми е до орехи, нито до останали ядки, ядливи или не Tired
Омммммммммммммммммммммммм

# 329
  • Мнения: 28 501
Ясос от Тасос! bouquet
Хора, безнадеждно и безвъзвратно съм влюбена в тая Гърция! Душичката ми се отпуска на острова, времето е адски топло, 32 градуса в 16 часа! Великолепие, морето тюркоазено и кристално прозрачно, обожавам го!
Меню
З бисквитка с малини
О сок от алое с парченца
СЗ айрян Данон
В калЯмари, розе!
Днес е ВХ ден! Shocked

Общи условия

Активация на акаунт