Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо -43

  • 35 496
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 3 833
Живо и здраво да ти е момчето Жмъци. Много да те радва

# 661
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Вангоби, чудно кафенцето днес Hug
Мамексито - къде тази чудесия?
Тан Hug
Жгмъцка, да ти е живо и здраво прекрасното момче Hug
Съни, дано се е оправил бързичко Малчо Hug
Джулс, и ММ тъй ми отговаря, но ... има и продължение - като го изгледам особено и продължава ... "бой шИ ядеш, ти какво си помисли..." Grinning
Демиии, липсваш Simple Smile
Тудоркеееей, доЙЕде ми се и на мен такова ... с карибски загар Grinning
Много съм примерна днес (или поне така ми изглежда - като добавка към долното 2 л. вода, 3-4 кафета и половината управителен съвет прекаран в WC Grinning)
з - препечено беконче, малко кашкавал (сигурно нямаше и 30 г), маслини, домати, краставичка; о - мешана салата, печено бутче, малко зелена салата; в - пилешки хапки (около 17 часа) и сега - чаша Ф с няколко хапки синьо сиренЙе (ММ ме посрещна така - няма да му счупя хатъра я Grinning)

# 662
  • Мнения: 3 347
Добрутру Stuck Out Tongue Winking Eye!Днес снимка на кафе няма,че го пия в ресторанта,сервитьора ме гледа грозно,че съм подранила и масите му не са заредени Grinning.
Деско в Терма палас съм,Кранево.
Хубав ден банда Hug.

Последна редакция: сб, 06 окт 2018, 08:21 от Мамекс

# 663
  • Мнения: 2 844
Heart EyesПривет, бандичка Heart
Честит рожденни дни на Тан и Мори Heart Eyes - здрави, щастливи и усмихнати бъдете Hug
Жгмъц Heart Eyes  честито да е твоето пораснало момче, да е здрав и щастлив , да сбъдне мечтите си Heart Eyes
Мамекс Heart Eyes много е хубаво местото, а за колежка и ко - не ги отразявай.
Иринита Heart Eyes дано минава по- бързо, а ядки не можеш ли да ядеш - те засищат, тахани?
Ничия Joy Joy
Джулс и Деска Heart Eyes даН нИ вЪ мисля - винаги сте нахранени Joy Joy
Имаше и друго за писане, но кат се сетя и като имам малко повече време, прекрасен ден ви пожелавам Heart Eyes

# 664
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 138
Добър деен! Докат въ изчета и ми падна батерията на телефона.
Честит РД на Мори и Тан.Живи и здрави, момичета!
Гени, и аз не разбрах за постоянно ли се върнахте?
Съншайн, малчо как е?И ние сме изкарвали на една филия цял ден, че и здрав беше. Направо се бях отчаяла. Ела да видиш ся за ко иде реч. 
Жгмъцей, да Апнеш една виенска сахер на място иначи ни знам...
Ничия, Smile
Иринитко, да минава коремчето. Никъв чукулат, ясно лий? И кат заговори за агнешката благодат, към сичко дет изброи да прибавиш и розмаринче Yum
Мамекс, Мястото е супер! Ку тука ни съ билдните ни знам къде ша е..
Демоу, ни съ смей кът си преяла, че да ти дам за пример моя милост таз сутрин. Коткациите завършили успешно и последното руло тоалет папир на 10000 парченца, щот мъжо го оставил на показ Rage. Добре, чи имаме устен папир та го ползвах по спешност за изхода.
Инджи, Джулс, Ир, Балки, Долче, Деси, Мими. Сигур забрайх некой? Blue Heart
Ши пусна и ощи един пост от тилифоня, че само там съм изобразена.  Вчера бях на фризйор и да ми видите цвета на косата.

# 665
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 138

Ей мъ изотзади 😁
След толкоз мъки и пари май съ получи туй дет искам.

# 666
  • София
  • Мнения: 2 009
Бела, получило се е баш добре  Heart Eyes
Ние кашляме...от сутринта съм бърза помощ за кашлица- чай, бульон, пилешка супа. И за разкош- бисквитена торта. Тя за кашлицата се съмнявам да помогне , но пожела си детето... chef
Сега ме чака нейното кътче- което се помещава в хола и подозирам, че е паднала бомба... Thinking
Но първо пък ако не се опъна да си почета  bowuu
Спокойни почивни дни  bouquet

# 667
  • Мнения: 27 733
Бела, браус за цвета- чуден! bouquet То всъщност...нещо като моя естествен цвят е  Laughing Ма да знайш, че няма да ти повярваме, че това си ти докато не се фотнеш и отпред Twisted Evil Mr. Green Така де, любознателни сме  Grinning Май ще трябва да си говорите с ТМ за тоалетната хартия hahaha разби ме от смях Joy
Мамекс, Инджи и всички,  Hug
Аз днес се събудих с гадни симптоми- главобол, възпалени и сълзящи очи, главата си я чувствам все едно е в балон поставена, ушите леко позаглъхнали, нос и гърло които се опитва да се запушат #Cussing out Малката се събуди с "мамо, боли ме гърлото", дадох и ампула вит. Ц, капки прополис, яде и сега е ок (така казва newsm78 ). Нещо закъснях тази година с профилактиката Blush , не сме съвсем болни засега, но ме дразни, че от повече от седмица се боричкаме да не се хремосаме и разболеем и ми се иска да е успешно newsm78 Щото около нас има доста болни и постоянно кашлят, кихат....а в такова топло време след захлаждането преди това най-лесно се разболява човек! #Cussing out
Ничия, и вие ли.... Confused Дано мине бързо! Иначе сладкишите и шоколада са любимото лекарство на децата  Mr. Green Joy Ако не друго, поне психиката успокояват hahaha

# 668
  • Мнения: 5 728
Привет, банда! 🤗🤗🤗

Бела🤗 страхотна прическа!
Малчо е добре, явно е било временно.

Аз днес на протеини. Не изядох и половината. Голям глад усещам, а като седна да ям, хапвам по-малко и от детето.

При нас времето е страхотно и отиваме на разходка!

Хубав ден на всички! 🌞🌞🌞

# 669
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 138
Долче, я съм! Никуй друг! Отпред мий сънено ощи да съ показвам! 😁

# 670
  • Мнения: 27 733
Бела, ми катУ сЪ разсъниш бе...  Mr. Green Няма да те караме сега тук сънена да се показваш Joy И аз сънена изглеждам, а то време за обяд стана hahaha
Скрит текст:
Нямах търпение да дойдат почивните дни да се наспя "до 10", ама едва до 9.00 изкарах в леглото hahaha И сега ни наспана и отпочинала, ни свежа в лицето  Joy
Съншайн, приятна разходка!

# 671
  • София
  • Мнения: 3 833
Тан, честит рожден ден и от мен. Всичко, което си пожелаеш, да ти се сбъдне.

Бела, много готин цвят Kissing

Охххх тия гадни грипове. Ничия, Долче стискам палци за бързо оправяне Bowtie

# 672
  • Мнения: 28 911

Мотото ли съм опущила да поздравя! Да си жива и здрава Мори със закъснение и все така щуро лилава палавница! Purple Heart
Жгмъцке, и твоят младеж да е жив и здрав и все така хубав и чаровен!
Ние се прибрахме.. ще пробвам да туря снимки!

Последна редакция: сб, 06 окт 2018, 17:19 от mimi.7299

# 673
  • Мнения: 28 911








Последна редакция: сб, 06 окт 2018, 17:23 от mimi.7299

# 674
  • Русе
  • Мнения: 4 775
Привет, бандичка Hug
Честит нов цвят на Белла Simple Smile
Да се оправят бързо болничките дечица Hug
Мимчо, добре си си дошла - разкощни са снимките Simple Smile
Мамексче, билднахте ли тийма Wink
Аз днес чистих сутринта, после смених цвета на маникюра (с нормален лак съм Wink) и почивах ...
Иринитко, пооправи ли се?
Менюто днес беше добре, но... като се изключи следобедното изкрейзване на тема сладко ... Sad така че от утре - с нови сили Sad, така че - днес:
з - кафе, малко шунка; о - салата моркови и зеле, пилешка пържолка от бут и 2 ребърца; сз - кафе и ... 2 парчета халва (общо около 80 г), шепа фъстъци и 1 редче шоколад (от късата страна - ама не беше черен); в - салата с чери домати, няколко парчета филе Трапезица, малко бри и чаша Ф
И маникюра

На всички, да не изброявам, че ще пропусна без да искам - много HugHugHug

Общи условия

Активация на акаунт