VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 865
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 3 270
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Ооо, в Айтос легенди се носят за Ева! Simple Smile
А Лора, ако беше бременна, надали щеле да си разголва корема така.
Ваня Костова съм я гледала при Гала, беше със сина си... Ами, много е страдала тая жена... Бащата не е бил до нея, когато е отглеждала сина си, може би за това са толкова привързани един към друг. Като е била бременна, претърпява катастрофа и за малко да изгуби бебето. Преборила е и рака. А за раздялата им с Тоника, още преди четох, че всички ревнували, защото била любимка на Диомов, даже я обвинявали в афера с него.

# 3 271
  • Мнения: 50
Да, лежа. Мисля че половина присъда си излежа ефективно, после имаше някакви промени и го амнистираха. Сигурно в гугала пише.
Той лежа и в началото на тази година (3 месеца - лек режим ) за шофиране в нетрезво състояние. За съжаление го познавам, не е цвете за мирисане. Чакам да видя кога ще изплуват тайните му на бял свят. Подозирам, че точно Кулагин ще го изпорти. Те се познават от преди и явно си имат някаква договорка, но ако съборят къщурката , гримьорът веднага ще го нареди и него.

# 3 272
  • Мнения: 10 461
Гримьорът ми се струва, че много рано си изпука патроните. Много дрънка и се заяжда и в скоро време никой няма да му обръща внимание.

# 3 273
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Какво видях от кутиите:

Скрит текст:
Розмари

Константин



"Бях много дебела".

"Давали са ми пари за секс".

Диона

Стефан - "Жените ме свалят постоянно".

Константин

Мира - "Имам къси крака".

"Мъжът превъзхожда жената".



Нора

Константин

Плачков и Стефан

Стефан

Лора "Търся мъж като баща ми", Атанас "Падам си по какички"

Кулагин "Целувам се страхотно".

Розмари, Атанас, Ванко 1, Ева, Божана



Надписите изобщо не са равностойни.

# 3 274
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 198
Гледам някаква петиция се вихри, а и някой друг назад беше подметнал да спрат с тоя ВИП Брадър и да пуснат такъв сезон с обилновени хора. Аз още предния свзон го казах, че за мен е по-интересно действително. Наистина ги изолират за 3 месеца, нямат привилегии и не знам си какво, в пъти по-интересно беше. Разбирам за сезон, два ВИП-а, ама те май само на такова си го подкараха.

# 3 275
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Изненадващо, Ева ми е по-симпатична от Ваня...Държи се по-адекватно, включва се на място и като цяло, с нищо не ме е подразнила. От своя страна, Ваня е крайно изкукала, богобоязлива и многострадална. Отношение взе само, когато и се застраши апетита. На масата е бог, в кухнята е бог, а защо пък в спалнята да не е?

# 3 276
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Ева и Гого имат ли деца?

# 3 277
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Да,имат син.

# 3 278
  • Мнения: 2 183
Ще направят обикновен Биг брадър ако все още разполагат с лиценза за него.
Защото се носеха слухове, че им е отнет и за това карат само на ВИП.
Той този ВИП с малки изключения си е обикновен Биг брадър.

# 3 279
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 182
Ей не четете значи... За Биг Брадър трябва да плащат права за излъчване. ВИП Брадър е техен патент и не плащат нищо на никого.

# 3 280
  • Мнения: 19 527
Ами не е обикновен Биг брадър, защото ги няма забраните за контакти с външния свят, които правеха интересното. Стефчо го пуснаха на Гала по ТВ да си разговарят на втория ден, сякаш бил на война, тя така го гледаше, цялото студио му се радваше, като че ли страшен героизъм е това да си два дни в някакво студио, да ядеш, пиеш и спиш там.

# 3 281
  • София
  • Мнения: 7 893
Естествено, че си е техен патент. "Влез, излез"  и цяла събота и неделя са си по къщите, че и през другото време.

# 3 282
  • Мнения: 35 187
Простете, наистина ли на кутията на Стефан пише " по млад съм" без тире?????

И друго- мира Добрева все пак ще си води предаването в неделя от 11 по БНТ

# 3 283
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 182
Марката ВИП Брадър е тяхна, а те вече как ще си режисират предаването, е друг въпрос.

# 3 284
  • софия
  • Мнения: 25 822
Простете, наистина ли на кутията на Стефан пише " по млад съм" без тире?????
НаЙстина  Mr. Green. И аз се дразнех на това, но реших да не коментирам, че напоследък е много яко да си негрАмотен. Даже е срамно и досадно да знаеш правилен правопис и говор.

Общи условия

Активация на акаунт