VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 710
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 3 360
  • Мнения: 5 907
Момичета, видях, че сте обсъждали семейството на таз маймунка Норчето. Тааа кои са? Че изпуснах Flushed
Бащата на Нора е Николай Недков, изпълнителният директор на "Златни пясъци" АД
В Надзорния съвет е.

# 3 361
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Нещо не вярвам на историята със случайно изпратеното съобщение от Стефан до Гала, откъдето е пламнала любовта между тях. Този Стефан ми прилича на някакъв тарикат.
Кремена Халваджиян е дала номера на Гала на Стефан и той уж случайно обърква номера при изпращане на съобщение. На Галка и става любопитно кой стои отсреща, отговаря и нататък знаете как продължава.
Ще взема да звънна на произволен номер в чужбина, та може да ми вдигне Мадона или Брат Пит.

Между другото преди доста години, когато една минута беше струваше към 1 лев, съм изпращал две съобщения на грешно въведен номер.След второто съобщение, отсрещната страна отговори "Вече втори път грешите номера", което е съвсем нормална реакция.

Много любопитна тая Гала бе, много игрива...
Да! На мен ми е интересно от къде Кремена Халваджиян,познава Стефан?Не го ли въвежда Гала в тези среди и той сега напористо да се доказва,и представя

# 3 362
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Язък само, че са нарамили толкова тоалети. Ще ги излъчат само с по 1-2 за цял сезон.

# 3 363
  • София
  • Мнения: 20 180
Сигурно се карат пак вън на двора,или в спалнята и после пускат на нас тези кадри само
Мхм, ама това бързо доскуча. Аз обаче не искам да чувам лоша дума за Норчето.  Naughty Тя е новите "Кирил и Методий, и брат му" на българския език - това мисъл, конструкция, словоред... няма равна просто.  Crazy

# 3 364
  • Мнения: 36 666
Тая история с телефона е толкова тъпа - нищо романтично не виждам... Преди доста години (май още бях в гимназията), една приятелка ми се похвали, че някой (тайнствен мъж) й се обадил по грешка посред нощ и си поговорили много интересно... Не знам какво е станало после, защото реакцията ми беше много негативна.
На мен веднъж ми е звънял телефона така (посред нощ и от непознат номер). Изключих му звука и си отспах.

# 3 365
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тя е новите "Кирил и Методий, и брат му" на българския език

Голяма скръндза си, Начи. Сложи поне още Идна запетая!

# 3 366
  • София
  • Мнения: 20 180
Нора ако издаде декрет, иначе - не.  Laughing

# 3 367
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Нора ако издаде декрет, иначе - не.  Laughing

Не е сигурно, че може да пише.

# 3 368
  • София
  • Мнения: 20 180
Поне пък е сигурно, че не може да чете.  Mr. Green

# 3 369
  • Мнения: 2 751
На Норката и говоренето не й се получава, по-скоро нещо с дебелото черво да свърши, нали се похвали как добре си го гледа Animal Pig

# 3 370
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Нищо не ѝ се получава на гОрката. Кройката ще да ѝ е объркана, щом мисли с дебелото черво, а през устата ѝ излизат само... Но гаранционният ѝ срок отдавна е изтекъл.

# 3 371
  • София
  • Мнения: 20 180
Само му завиждате на момичето, значи. Толкова умно, красиво, секси, артистично.... Пропуснах ли нещо?  Laughing

# 3 372
  • Испания
  • Мнения: 37 503
ТЮхо, че гледам как мистър Вселена си взе блясък за устни от една от кокошките и го използва.

Скрит текст:

# 3 373
  • Мнения: 2 751
Това щото съм беземоционална и умирам от яд какво Барби е тя...Такъв капацитет е, че Рени Нобела просто бледнее.

# 3 374
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 026
Само му завиждате на момичето, значи. Толкова умно, красиво, секси, артистично.... Пропуснах ли нещо?  Laughing
Пропусна - тя е Изключително артистична, Супер добра актриса, Супер танцува и е Супер секси, а и е Супер добричка... А бе таланти на кило. Stuck Out Tongue

Общи условия

Активация на акаунт