VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 368
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 945
  • Пловдив
  • Мнения: 529
За анкетата: предполагам, че двамата управляващи ще имат имунитет срещу номиниране. Ще са основният източник на сеири.

# 946
  • Мнения: 53
А ето това е лицето на гласа:
Скрит текст:
Гласът ми харесва повече от лицето. Grinning
Много ми е противен гласа му,а като го видях и как изглежда само си казах "ясно".

# 947
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За анкетата: предполагам, че двамата управляващи ще имат имунитет срещу номиниране. Ще са основният източник на сеири.

Възможно е.

# 948
  • София
  • Мнения: 12 385
Това с багажа е най-гадно. Кой ли ще изгърми?

# 949
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Това с багажа е най-гадно. Кой ли ще изгърми?
Аз бих взела багажа на Веселин. Според мен той не би се разсърдил, щом знае, че е мисия. Общо взето, ако е нещо с физическа издържливост, мисля, че той не би мрънкал. Много държи да се покаже като мъж на място.

# 950
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 750
Кой както си е подписал договора.

# 951
  • Мнения: 978
Но багажа ще бъде отнет за целия сезон.
И на мен ми е чудно кой ще си изпати.

# 952
  • София
  • Мнения: 15 456
Някой има ли дрон , да отиде да снима и да ни пусне да гледаме на живо.  Joy

# 953
# 954
  • Мнения: 53
Ако аз решавах на кого да взема багажа бих го взела или на този ,който ми се струва най-широкосроен и проявяващ разбиране към ситуацията или на най-лабилния,за да стане шоу.

Но може би бих го взела на Петко,защото се прави на мъжкар,а по ми се струва суетен егоист.

# 955
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ще върнат багажа при някоя следваща мисия. Споко

# 956
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Но багажа ще бъде отнет за целия сезон.
И на мен ми е чудно кой ще си изпати.
Никога ББ не е отнемал багаж за цял сезон!

# 957
  • Мнения: 19 007
Но багажа ще бъде отнет за целия сезон.
И на мен ми е чудно кой ще си изпати.

 ...Като след 2 дни ще му дадат мисия да направи обиколка на двора и ще му върнат багажа...

# 958
  • Мнения: 6 417
Сигурно ще оставят без багаж Ричи, а той и без това ще си тръгне първи и няма да страда дълго.

# 959
  • Мнения: 3 385
И Нора, и вицето й са потрес! Обаче тя е свила перки и се опитва да му се подмаже, малко завоалирано така, да не се изложи кралицата пред драгия зрител... а Валката се възползва и я настъпва като фас... Още ми е трудно да кажа кое от двете недоразумения ми е по-неприятно  за гледане.
Това отнемане на багаж за целия сезон май го е имало и преди - за седмица или две максимум и го дават май 😏

Общи условия

Активация на акаунт