VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 673
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 7 848
Каквото и да си говорим Ева е властна жена. Явно е държала всико под контрол, но това с черните магиии пр.. измишльотини ми идва повече.

# 1 036
  • София
  • Мнения: 7 889
Е, хайде сега. Тези неща са недоказуеми, а и Биг Брадър по принцип не е другарски съд. Сбърка Ваня с ненужни откровения.

# 1 037
  • Мнения: 489
Кулагинчо  - първият изгонен, ако не най-малкото номиниран.

# 1 038
  • София
  • Мнения: 7 889
Кулагин направо го виждам с пакета, какъв изгонен.

# 1 039
  • Мнения: 20 181
А, Евчето си и личи, че всичко трябва да е на нейното, но при влизането в къщата, да те поздравят и говорят, и ти да гледаш в страни, и то възпитана жена на години... точно като Кулагин... Rolling Eyes

# 1 040
  • Мнения: X
Кулагин трябва да е до края,ако той излезе не знам дали ще гледам.Ако не с Норчето,ще подхване някой друг,той е машина за сензации Grinning

# 1 041
  • Viena
  • Мнения: 3 590
Кулагин е лисана голяма.

# 1 042
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Смятам, че ако сем. Найденови са се държали зле с Ваня, тя има право да си каже. Защо да го задържа в себе си? Не е злобно да споделиш, че някой ти е причинил зло. А това, че г-н Найденов бил починал и трябвало да му се пази името... то и Хитлер е починал, ама всички говорят за злините му. Ако някой не иска да говорят лошо за него, просто трябва да внимава в действията си.
То си има начини да се поднесе една информация интелигентно. Това на Ваня снощи беше долно, клюкарско, като на селска седянка. Ева била алкохоличк, магьосница ..... Грозна работа. Падна ми в очите. А който прави злини, то е ясно, връща се.

# 1 043
  • Мнения: 9 111
Добро ви утро.Моите фаворити засега се очертават Веселин и Константин, и в двамата има нещо което ме кефи,изключвам външният им вид,симпатяги са и двамата.
Петко и Яна не ми харесват,не им вярвам на "истинската" любов.
Ваня не е в час нещо,играе го жертва още с влизането.За това ли е влязла да се оплаче от Ева,глупаво поведение,а и тя по-скоро прилича на жена,която е залитнала по окултизма Simple Smile
Не мога да повярвам ,че има хора които харесват Мира(изключвам красотата ѝ,безспорна е),такова изкуствено същество,с претенции и превземки.
Розмари е много красива и интересна за момента,нищо ,че има нужда от субтитри.
Падам от смях с управляващото тяло,еманация на простотията Joy
Ричето просто е...нямам думи за него,как е избран,как е забелязан изобщо за ..нещо си,карикатура страшна Joy

# 1 044
  • Мнения: 13 083
Къде ги търсите вие продуцентите 😆 Как ще изгонят първо Кулагин. Първите изгонени са Ричи и Мария Роза 😆 като най-безизвестни.

# 1 045
  • Мнения: 5 903
Мисля че Нора и Кулагин няма да могат да са номинирани.
От мъжете само Стефан и Петко стават.
Не харесвам мъже като бай Петко. Прекалено алфа е. Сложил е Яна на каишка и я развява като панаирджийска маймунка. Тя вече няма самоличност- тя е Яна на Петко, а не Яна, която танцува и печели конкурси.
Да, то най-важно е да е Яна дето печели конкурси. Докато не стане баба Яна на конкурсите😂
Абе вие добре ли сте? Изгубила си самоличността, на каишка била.
Най-нормалното в брака е единият да води, а другият да е една стъпка назад, зад гърба на партньора си. Това, че мълчи Яна не означава, че е безгласна буква. Просто, ако и двамата говорят, ще настане какафония. Много интересни възгледи за брака имат някои. И после що се пише на поразия в Семейни отношения...

# 1 046
  • Мнения: 14 115
Ще стане като Стефунчо и Галка. Тя иска да води парада, той се прави на остроумен с досадни реплики. Смешни са.

# 1 047
  • Мнения: 2 199
Сега гледам предаването, Ники Кънчев казва за Мира, че била символ на естествената красота 😂😂😂 да с естествен ботокс е.

# 1 048
  • София
  • Мнения: 7 889
За Мария съм съгласна, хубаво младо момиче. Да си ходи, не и е мястото там.
Но Ричито не пипайте. Поне да се посмеем.

# 1 049
  • Мнения: 9 202
 Peace
Да и аз не съм съгласна с това че Яна е на каишка , по скоро Петкан/абсолютен маймун 1,68см с вдигнати ръце/, ми е той да ме прощавате, ама прилича на пандизчия е на кайшката на Янка.


Имам приятелка , която е и от нейната среда, та знам за Яна много много компромати. Само едни ще кажа тя никога не е жена само на един мъж! Не я жалете Mr. Green  

Общи условия

Активация на акаунт