VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 1 /10.09.- 16.09.2018/

  • 121 509
  • 3 407
  •   1
Отговори
# 1 800
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Няма чалга певачка и спортист Thinking
Дали ще вкарват още участници?

# 1 801
  • София
  • Мнения: 22 735
От самото начало на ВБ си мисля, че ще има още квартиранти. Тази вечер ще елеминират.

# 1 802
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Деси фотосесията😂😂

# 1 803
  • & I'm not the only one
  • Мнения: 111
И в този и в миналите сезони,като зациклят на една избрана сюжетна линия и няма отърване... Пускат " на час по лъжичка" . Едно време имаше лайф канал и повече досег до участниците. Често една обикновена раздумка е по-интересна и от най-умната глупост на индивиди като Нора, с които Байчето държи да ни занимава.

# 1 804
  • Мнения: 39 330
Няма чалга певица, ама за сметка на това певците са бая.Ваня, Ева, Лора, Ванко1(да го боя ли?), Насето(ама той вчера каза, че е певец), и на последната забравих името......

# 1 805
  • Мнения: 68 647
Чувате ли силно бръмчане? Тц...не е дронът..не е. Нутри булетът ми е ....тръгна и ся пасирам тук туй-онуй.... Joy

# 1 806
  • София
  • Мнения: 22 735
Деси фотосесията😂😂

А,да! Повтаряше непрекъснато, че трябва да има много фотосесии...
Много ще се радвам Норчето когато я дават в епизодите, да не говори с пълна уста. Че ми идва в повече....  #2gunfire

Последна редакция: ср, 12 сеп 2018, 20:42 от Amiamo

# 1 807
  • Мнения: 58
тези, и двете същества, са абсолютно безмозъчни - как може да оставят жена да е без топла вода???
Има толкова мъже в предаването! Да бяха преценили Ванко е почти плешив, нямаше да е проблем.... ooooh!

Аз си мислех, че ще изберат Ванко 1, понеже е бил в затвора, а там нали почти никога не е имало топла вода... Казват бивши затворници. Laughing

# 1 808
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Тете, ти ли си била?! Шъттт , че гледам откраднат живот, в рекламите го пускай плиззз😂😂

# 1 809
  • Мнения: 68 647
Въш...въшшшш...тихо...Joy

# 1 810
  • Мнения: 58
Чувате ли силно бръмчане? Тц...не е дронът..не е. Нутри булетът ми е ....тръгна и ся пасирам тук туй-онуй.... Joy

 Да не пасираш някое пичие с рибка? Истенска дама си. Някой прокурор веднага ще те вземе за жена, с тези ти умения.

# 1 811
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Юхууууу, привет и от мен.
Не съм гледала нищо от началото, признавам, че търсих в Гугъл кои са повечето от участниците. Joy ГоУеми випове, мани.... И вас ви четох малко, срам, срам, днес отвсякъде ми показват онази дето се опитва да смуче от лъжицата, отивам да го търся това сега. Тази вечер мисля да гледам с вас, винаги е шоу в темата.Hug

# 1 812
  • Мнения: 4 393
Малко ме е срам да си призная, но не съм се вълнувала така в началото на сезон на ВБ ни-ко-га Simple Smile

# 1 813
  • Мнения: 68 647
Бъркам балсама на Фиерабрас...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 814
  • София
  • Мнения: 7 886
.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2018, 21:10 от Shatzi

Общи условия

Активация на акаунт