най-смелата сексуална фантазия, която сте реализирали

  • 12 545
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
Бяхме на едно...легло, ммм сами...в...невероятната мисионерска, беше върха Two Hearts

Иначе сред по-скучните...веднъж в кратера на вулкан, под наметалото на Папата, четворка на Драгалевския лииифт, на един изпит пред всички...превърна се в оргия и още ни разнасят изпокъсахме се едни други, в багажника на субаруто на бат Бойко, на една квалификация на стадиона...май аз вкарах най-много, в болида на Райконен, веднъж се обадих на Лиз Хърли и по телефона...докато се усетя той бил Джордж Майкъл и се преструвал но и той свърши работа, в Марианската падина, в една сграда дето я събаряха, на линията на метрото 30 сек преди да дойде...свършваш супер бързо. Другите съм ги забравил, трябва да прозвъня доста мадами...

# 16
  • Мнения: 2 907
Да знаеш, 4е и аз съм за Райконен, ама за иронията не благодаря ( въпреки 4е ме накара да се усмихна ), понеже говорих най-открито. Или ти си мислиш, 4е лъжа ли? Незнам защо беше ирони4ен, но поне беше забавно. Хайде, със здраве...

# 17
  • Мнения: 8 917
Бяхме на едно...легло, ммм сами...в...невероятната мисионерска, беше върха Two Hearts

Иначе сред по-скучните...веднъж в кратера на вулкан, под наметалото на Папата, четворка на Драгалевския лииифт, на един изпит пред всички...превърна се в оргия и още ни разнасят изпокъсахме се едни други, в багажника на субаруто на бат Бойко, на една квалификация на стадиона...май аз вкарах най-много, в болида на Райконен, веднъж се обадих на Лиз Хърли и по телефона...докато се усетя той бил Джордж Майкъл и се преструвал но и той свърши работа, в Марианската падина, в една сграда дето я събаряха, на линията на метрото 30 сек преди да дойде...свършваш супер бързо. Другите съм ги забравил, трябва да прозвъня доста мадами...

newsm62

# 18
  • Мнения: 4 978
Бяхме на едно...легло, ммм сами...в...невероятната мисионерска, беше върха Two Hearts

Иначе сред по-скучните...веднъж в кратера на вулкан, под наметалото на Папата, четворка на Драгалевския лииифт, на един изпит пред всички...превърна се в оргия и още ни разнасят изпокъсахме се едни други, в багажника на субаруто на бат Бойко, на една квалификация на стадиона...май аз вкарах най-много, в болида на Райконен, веднъж се обадих на Лиз Хърли и по телефона...докато се усетя той бил Джордж Майкъл и се преструвал но и той свърши работа, в Марианската падина, в една сграда дето я събаряха, на линията на метрото 30 сек преди да дойде...свършваш супер бързо. Другите съм ги забравил, трябва да прозвъня доста мадами...


Е не мога да си замълча, мнооого ме разсмя. От сърце!

# 19
  • Мнения: 292
В таксито ... на задната седалка, ама .... просто си го просеше гадния шофьор ...  Laughing
Иначе - изцепки всякакви .... и почти навсякъде, където ни е хрумнало - мерак да има човек Wink

# 20
  • Мнения: 7
1. В кукуруза на село
2. В четирите кули на Баба Вида
3. В градската градина на една пейка
4. На пейката пред блока
5. В входа на стъпалата
6. В колата и на капака на колата

# 21
  • Мнения: 941
Надявам се, че когато дъщеря ми стане достатъчно голяма, да чете по форуми, тези теми ще са в дълбоките архиви  Embarassed
Нищо по различно, от някои по-горе споменати - в кола, ама той караше по магистралата Пловдив -София, самото изживяване, факта как го правиш - ами всичко свърши за по малко от минута, но си струваше. newsm44 newsm10
На мъжете са им толкова слаби ангелите  smile3532

# 22
Спряхме, край пътя и влязохме навътре в гората.
Там пдпрени прави на едно дърво!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
В асансьора, на Альоша, в гората, на терасата ...

# 24
  • Мнения: 4 733
В дискотека...танците бяха малко странни и се трансформираха в секс

# 25
Преди няколко години. Бяхме на събор в едно село край София. Дойде едно семейство. Жената беше много красива. Нещо невероятно. Мислех си че по-красива жена досега не съм виждал. Разговаряхме малко през деня. Бях като някакъв малък глупак, отговарях на всичко що ме питаше без да скрия нищо за мен.
Останахме всички да пренощуваме там. Аз бях в една самостоятелна пристройка с две стаи. Всички се понапиха, кой повече кой по-малко. Аз отидох да си легна по-рано, на другия ден трябваше да пътувам.
Какво се случи няма да Ви кажа. Ще спомена че по-хубав спомен от този нямам.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Места ! Само в това ли се изразяват фантазиите ви?

# 27
  • Мнения: 3 447
Места ! Само в това ли се изразяват фантазиите ви?

`
М да, темата зазвуча по-скоро като "Избройте всички нестандартни места, на които сте правили секс"... което е различно, според мен. Аз я разбирам по-скоро като нещо, което тайно в себе си винаги си искал да направиш, и си го направил.

# 28
  • Мнения: 5 299
На една вила покрай басейна Heart Eyes Строшихме шезлонга Mr. Green

Най-голямата ми и единствена фантазия обаче още не е реалност... Rolling Eyes Нищо друго не ми е чуждо.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Нещо има противоречие в питането... За мен поне... Ама нейсе...
Всичко, което се е появявало у мен или у нас... Като желание сексуално... Почти винаги сме го реализирали... А това, което не можем да реализираме... Просто не го мечтаем... Колко прозаично... Хи-хи-хи-хи-хи...
А една примерна смела мечта може да звучи така... Секс всред африканско племе натуралисти, край огъня и под звуците на тъпана, който тактува... Ха смей да не се справиш... Че са ви погнали негрите...
smile3532

Общи условия

Активация на акаунт