Колко яде мъжът ви?

  • 6 297
  • 144
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 407
Яде нормално, сутрин не обича да закусва, обядва малко, но вечер бая папка.

# 61
  • Мнения: 2 000
Нормално яде. Като сипвам на него слагам малко повече отколкото на мен и му е достатъчно.

# 62
  • Мнения: 2 441
Двамата ядем еднакви порции, но в пропорциите сме 2:1 - 100 кг за него и 50 за мене.
Иначе малкият голям мъж в къщи яде повече от двама ни взети заедно - 3 двойни сандвича на закуска, обяд по всички правила, следобеда само 2 сандвича и вечеря задължително с нещо сухо за мезе. За да не огладнява яде непрекъснато плодове, солети и ядки.

# 63
  • Мнения: 318
Ами нормалмно си хапва, понякога даже се тъпче като му е много вкусно, но пък той има мегдан да качва. Преди години сякъш повече се хранеше, изяждаше по 1 хляб на вечеря. Mr. Green

# 64
  • Мнения: 295
Много яде .Постояно иска готвено.

# 65
  • Мнения: 614
Яде по малко, но често. Аз съм ламята у нас  smile3555

# 66
  • София
  • Мнения: 5 289
Моя пък не яде.Иска да му сготвя понякога еди кво си,хапне веднъж и повече не яде от "старата манджа".Храни се основно навън,понеже няма време да си идва до вкъщи,понякога идва и хапва когато е свободен.Общо взето и аз готвя рядко,но не че не готвя вкусно и затва мъжът ми не яде,но ми писна да хвърлям на кучетата и да си харча парите.

# 67
  • Мнения: 292
Момичета това ми напомня един виц, дето жени си говорят и едната казва "... абе нали ги виждам - всичките са еднакви - пият, пушат ...", а другата " ... хммм, а моя и яде да му ...!!! "  Laughing
Та и моя е от тия ...  Grinning

# 68
  • Мнения: 268
moq priqtel,si hapva dosta.  Vqrno 4e e 2 metra-myj,ama e i 117kg,kato e otpusnal edin golqm korem vse edno topka e glytnal, az vse mu vikam aide pootslabni 4e s toq korem ........ ooooh!   toi mi vika az si se haresvam i taka i 4e dobre se 4uvstval,sutrin ne qde,samo kafeta,obqd malko hapva,ama ve4er to ne sa rakiiki,salatki,drob4eta,vodeni4ki,hapki, i vse takiva mezenca sys 4-5 biri4ki. Mnogo obi4a meso, sladko sy6to ne otkazva. Az naposledyk gledam da se ograni4avam,ne 4e sa mi mnogo kg 52/163  Ama sym malko v stil   J Lo Crazy

# 69
  • Мнения: 4 621
Нормално си хапва. Определено повече от мен де Party

# 70
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Нормално.

# 71
  • София
  • Мнения: 625
Яде много, но само вечер....
Сега е решил че трябва да отслабва и се ограничава Crazy

# 72
  • Мнения: 1 925
Хехе,каква тема  Joy
Ами аз съм много доволна от любимото мъжле. Яде 1 път на ден - вечер в нормални количества. Да не говорим, че му е все тая какво, в смисъл че не държи на готвено, даже напротив - много обича сандвичи и разни неща набързо приготвени
  Hug

# 73
  • Мнения: 72
Цял ден нищо не яде и вечер като се прибере се наплющи здраво и после "много ми е зле" Tired

# 74
  • Мнения: 2 910
Вечер яде много, но през деня нищо не хапва.

Общи условия

Активация на акаунт