На море в Турция - тема 54

  • 84 743
  • 776
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 6 833
Не съм пътувала с автобус и не знам каква е практиката с обявяването на часове.
Със самолетни програми също няколко дни преди полета изпращат подробна информация.

Само веднъж ли звъняхте в офиса? Пробвайте пак, опитайте мейл, фейсбук.
Това, че не може да се свържете с тях е по-притеснително.

# 361
  • Мнения: 369
Една моя приятелка беше в Royal Alhambra в Сиде в началото на месеца и по средата на почивката им предложили,да доизкарат почивката си в Royal Taj Mahal, абсолютно безплатно!

Ние бяхме в Алхабра. Къде им е харесало повече. Blush Не бих събирала багаж, посредата, да се местя, но ми е любопитно, за догодина. Stuck Out Tongue Winking Eye

Тя също не се е възползвала ,но ми стана интересно, че го предлагат като възможност!

# 362
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
А за лекарствата ,как стои въпроса при полетите ?

# 363
  • Мнения: 6 833
Аз винаги си нося лекарства, до сега, където и да сме били наблизо е имало аптека, но ми е по-спокойно да си имам познати лекарства, които принципно ползвам и съм наясно с действие и дозировка.
За полета няма никакъв проблем, прибираш си ги в куфара и готово.

# 364
  • Варна
  • Мнения: 10 579
В темата за Одрин има инфо за имената на техните лекарства,  които са аналог на нашите. Ако имате възможност си вземете,  на по-ниски цени са,  иначе няма проблем.

# 365
  • Мнения: 152
Три дена преди заминаване за дългоочакваната почивка за Турция (заминаване на 28.09. според офертата) сме без подадена информация от туристическата агенция (TA) в колко часа, откъде и с какъв автобус е тръгването. Започвам сериозно да се притеснявам и да ме присвива стомаха... На някой случвало ли му се е подобно нещо? С ТА (Ариес Холидейз) ще пътуваме за първи път, препоръчаха ни я познати...
Опитах се да се свържа с тях в офиса, но на обявения мобилен никой не ми вдигна днес...
Постепенно изпадам в "тих ужас"...

Обадете се за информация, на нас ни се случи същото с Ориент99, което никак не ми харесва, защото до сега никога не ми се е налагало аз да звъня за подобна информация. Смятам, че това си е тяхно задължение, но явно големия интерес към почиващи в Турция тази година си оказва влияние.

# 366
  • София
  • Мнения: 203
Обадете се за информация, на нас ни се случи същото с Ориент99, което никак не ми харесва, защото до сега никога не ми се е налагало аз да звъня за подобна информация. Смятам, че това си е тяхно задължение, но явно големия интерес към почиващи в Турция тази година си оказва влияние.

И на мен до сега не ми се е налагало да звъня за подобна информация, за това и една идея ми е сериозно притеснено вече...
Писах мейл - отговор нямам до момента...

# 367
  • Мнения: 6 833
А на тел отново ли не отговарят?

# 368
  • Мнения: 775
Как става това.. Да резервирате почивка с автобус, та до последния миг да не знаете кога и от каде ще се тръгне..

Секрарката взима листчето/списъка и ден преди пътуването се обажда на всеки едно по едно.... Thinking

Интересни са били агенциите в Бг.. Rolling Eyes

# 369
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
Обадете се за информация, на нас ни се случи същото с Ориент99, което никак не ми харесва, защото до сега никога не ми се е налагало аз да звъня за подобна информация. Смятам, че това си е тяхно задължение, но явно големия интерес към почиващи в Турция тази година си оказва влияние.

И на мен до сега не ми се е налагало да звъня за подобна информация, за това и една идея ми е сериозно притеснено вече...
Писах мейл - отговор нямам до момента...
Абсолютно несериозно ми звучи това. Rolling EyesClose
При мен има промяна и не знам дали въобще ще мога да резервирам за Турция на ранни резервации. ExpressionlessSad Защо все нещо се случва няколко години и не успявам да осъществим почивка в Турция.А така го исках тази година! Sad Дано до месец има развитие и успея да резервирам.Ранните резервации до кой месец бяха с най-голям процент отстъпка, до края на януари ли??

Преди около 10-ина дена звънях до телефона на Ориант 99 да попитам някои неща и от първия път ми вдигнаха.

# 370
  • Мнения: 6 833
И на мен ми звучи несериозно. На разбрах пробвахте ли отново да се свържете с тях.

Случва се на всеки моментно да не отговори на обаждане, но би следвало след това да върнат позвъняване. Или като им звъните пак, да вдигнат. В противен случай и аз бих се притеснила.

Ние така миналато година до последно нямахме информция за часа на полета, дори малко преди да излетим обявиха закъснение. Но през цялото време поддържахме връзка с агенцията и те ни информираха за всяка промяна.
Тази година друга агенция след като ми изпратиха ваучера, не си бях чула телефона и 3 пъти ми бяха звъняли дали съм го получила и всичко е ок.
Така, че не бива всички агенции да се слагат под общ знаменател.

# 371
  • Мнения: 1 050
Аз съм доста доволна от Тез Тур. Бяха подали цялата необходима информация. Всичко мина гладко и както го бяха обяснили. На летището в София си имаха представител, проблеми с трансфера до хотела нямаше. Доста се впечатлихме и от мащаба им.

# 372
  • София
  • Мнения: 203
И на мен ми звучи несериозно. На разбрах пробвахте ли отново да се свържете с тях.

Преди минути буквално ми вдигнаха...Имало време, нужната информация съм щяла да си я получа на мейла. И толкова...затвориха ми телефона...
Честно, за първи път се сблъсквам с подобно отношение и наистина не знам какво да мисля...

# 373
  • Мнения: 6 833
Явно си попаднала на кисела леличка, но е хубаво поне, че сте успяли да се свържете с тях.

# 374
  • Мнения: 4 392
Коя е Агенцията?

Общи условия

Активация на акаунт