На море в Турция - тема 54

  • 84 712
  • 776
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 106
Когато запазвате хотели в Турция, задължително проверете разполагат ли с плаж. Плажна ивица и каква. Повечето нямат, а ако ви се ходи на плаж на истинско море е важно

# 676
  • Мнения: 6 833
Сериозно ли мислите, че някой ще резервира хотел без да се интересува от плажа, щом държи на него?

# 677
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Много ви благодаря 🤗

# 678
  • Мнения: 1 710

Разликата спрямо концепцията от тази година е, че Стек а ла карт-а вече е 10 евро на човек. Освен това вече няма уточнение, че деца до 8 год. ползват а ла карт ресторантите без заплащане. Сладоледът се сервира всеки ден 24 часа, което също е ново. И гала вечерята не е на 15 дни като преди, а всяка седмица. Два пъти в седмицата има тематична кухня.

# 679
  • Варна
  • Мнения: 3 945
Ами има и почиващи които не се интересуват от плаж

# 680
  • Варна
  • Мнения: 3 945
И ние се прибрахме от Кушадасъ: почивка от 28.09. - 07.10.... Обещала съм си, че първо ще преброя няколко пъти до 10 и тогава ще пиша отзив в темата....




Щеше да броиш до 10  Simple Smile

# 681
  • Мнения: 6 833
Ами има и почиващи които не се интересуват от плаж

Аз затова посочих, че тези, които се интересуват от плажа, ще се информират за него преди да резервират.

Все пак всеки човек при избора на хотел се осведомява за базистните услуги, които той предлага - настаняване, изхранване, плажна
ивица, басейни, отстояния и т.н.
Повечето тук четем и се информираме седмици и месеци преди да се спрем на даден хотел.
Много от пишещите почиват в Турция от години и са наясно с природните дадености.

Предполагам, че препоръката е добронамерена, но много наивно и дори обидно подценяващо ми прозвуча да проверяваме плажа преди да резервираме хотел.
Вярно, че има хора, които си избират хотел по две картинки, но не смятам, че тук има такива.

# 682
  • Варна
  • Мнения: 10 572
""Вярно, че има хора, които си избират хотел по две картинки, но не смятам, че тук има такива.""

Има ги, има ги. После пишат и негативни коментари, само защото са го избрали по двете картинки и с това заблуждават други хора.

# 683
  • Мнения: 6 833
Да, то със сигурност и такива се срещат.
Но предполагам са единици и не са от редовно пишещите.

# 684
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Дано да са по-малко.
Хайде де, някой с разказ и снимки от почивката няма ли да напише??😁

# 685
  • Мнения: 413
Когато запазвате хотели в Турция, задължително проверете разполагат ли с плаж. Плажна ивица и каква. Повечето нямат, а ако ви се ходи на плаж на истинско море е важно


Какво значи "повечето хотели нямат плаж"?? В Турция? Не знам какви места сте посещавали, но определено има страхотни плажoве Rolling Eyes
Плажа ни от тази година, района на Белек:
Ситен пясък, плавен преход, топло море, много малко камъчета.


# 686
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Да, то със сигурност и такива се срещат.
Но предполагам са единици и не са от редовно пишещите.

Аз си признавам че бях от тях.Но ми беше първа почивка в Турция.Бързах да хвана намаленията,че в последния момент го реши съпруга мк и резервирах последния ден от март.Четох тук и съвсем се обърках затова резервирах така.Определено случих на картинки и останахме доволни.
Хотела не е от уаууу хотелите но имаше всичко което искахме за нашата почивка.

# 687
  • Мнения: 3 417
Winterflame , в кой хотел почивахте?

# 688
  • София
  • Мнения: 1 423
Цитат
Какво значи "повечето хотели нямат плаж"?? В Турция? Не знам какви места сте посещавали, но определено има страхотни плажoве

Гледай за какво иде реч. Това е Омер, Кушадасъ. Но и в тоя хотел има навалица, народа се кефи. Син флаг има, ти да видиш.

# 689
  • Мнения: 413
Winterflame , в кой хотел почивахте?

Spice Hotel & Spa 5* UALL - Белек, Анталия
Снимки: https://drive.google.com/drive/folders/1DLbV1NYVsOlm7vWuYsZxGm7GYaX3uDPU

Общи условия

Активация на акаунт